Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok, lenne egy rendszámos 125ös Pegaso-m, 92es, minden ok vele, csak nagyobbat vettem és el kell adnom. 210 kp, vagy csere is érdekel.
CR 250, 2000 Eladó 500 000 FT

20 9 464-514
Miskolcon van egy cég a fireplace, ott vágnak lézerrel. De több felé az országban csinálják már. Szerintem aluminiumból is tudnak vágni.
vagyis a véleményetekre lennék kíváncsi a motorral kapcsolatban ...r6

Érdemes ezt megvennem ?
hi ...
Ismeri valaki ezt a motort :http://www.hasznaltauto.hu/2130861_yamaha_r6_2000

Vélem
Sziasztok!

Eladnám Suzuki Bandit 650s motoromat. 2005/07 havi 15.000km van benne. Piros színű, karc és sérülésmentes! Bukócső van rajta.
További infókat e-mailben: maci23(kukac)citromail pont hu vagy telefonon 30/9-130-637 Szamosi Petra

Balesetmentes gurulást mindenkinek!
Szevasztok!

4 liter bontatlan Valvoline DuraBlend 4T 10W-40-es félszintetikus mototrolaj és egy FHF-138 (16510-06B00) olajszűrő (bandit, sv, dl, gsx, stb.. típusokhoz) 9000ft-ért eladó.
Az olajat 2008.03.10-én gyártották.
levél: bullrider (kukac) freemail (pont) hu

Üdv
elérhetőségem: adatlapon, illetve 06 30 214 23 70 es számon

mitoo
sziasztok.
ETZ 150 es mocin volt rajta, frissen homokszórva sérülésmentesen eladó.
postán is tudom küldeni, de személyesen is jöhetsz érte.
ára kb 10.000 ft( ebből csak a szórás volt 5.000 ft ). az árból egy kicsit tudok engedni, de csak mértékkel
üdv mitoo
Mivel a srác aki lefoglalta nem vitte el az elektronikámat, így újra árúba bocsájtom...

Rapid Bike III. elektronika, bármilyen motorba jó, csak a tipushoz megfelelő kábelvég kell hozzá, ami kb. tizenötezer forint.
Állítható leszebályzási fordulatszám, quickshifter csatlakoztatható hozzá!

Az irányára 80 ezer forint.

kurdigabor@koroskabel.hu
Hali!
Eladó, cserélhető. R1 2003
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Sziasztok!Eladó Cagiva mito evo 2002-es Jolly moto sportkipufogó rendszerrel,fémfék csővel!A motorhoz adok 2 tankot(sárga,piros),2 pár tank alatti idomot,oldal idomokat + alsó összekötő idomot, és felső idomot is,3 faridomot,2 fejidomot,a motoron vadonat új metzler m3 sport gumi van.Ezen túl +lábtartó,komplett hátsó fékrendszer(tárcsával mindennel...)+ 4db karbon index + tartalék hátsó lámpa!A motor hibátlan állapotban van mind motorikusan és esztétikusan! A motor ára fix 450.000 ft SŰRGŐS

Képen látható idomokon kívűl természetesen van eredeti idom is,Képen nincs fent a visszapillantó de azis megvan! A motor a forgalomba helyezéshez szükséges papírokkal rendelkezik!

Érd.:06205276126 vagy barcelona16@freemail.hu
Sziasztok.
Elado egy Gilera sp02 es gyorsasági motor 125/50 es.
Nagyon pöpec moci 175KM/h mentem vele.
Most lett nemrég teljesen felujitva. Wössner dugo.....stb.
Érd.:0620-585-43-80 www.aztatottropi@freemail.hu
aluminiumból van,a berugótengelynél szolgál valamire. Hol lehetne kivágatni?
Ha jól látom akkor ez csak egy darab lemez. Le kell pontosan mérni és lézerrel kivágatni. Ha tényleg csak egy lemez.
Van egy eladó CPI HUSSAR elsö sárvédöm ha valakit érdekel irjon! 3000HUF!
Üdv:NORBI
SZóval az indexek (elöl csak az indexek a tartókonzol nélkül,hátul az indexek és a lámpás sárvédőtoldattal) 10e ft. Bergre nekem ez az alaktrész kéne
Sziasztok! Valaki nem akar autó tuningolás céljából venni cuccokat.(sportkormány, tuning visszapill.tükör,hátsó redőny.) Engem érdekelne valami használt cross vagy enduro motor.
Ha van valami akkor erre a címre küldjétek vagy érdeklődjetek: joker512@citromail.hu
és ahogy a képen van,mindenestől eladő?vagy csak az indexek?már a hátsó lámpára akarok rákérdezni sárvédőtoldatostól együtt a két indexxel.
nekem vannak berghez ilyenek,a két dekli már nincs meg.esetleg érdekel?
van 2 láncfeszítő,csúszka váltótengely,meg kuplungkiemelő amint látható remélem.
igazából egybe szeretném,de megtudunk egyezni ha gondolod
Helló
4db 6e
Azt akartam igazából kérdezni,hogy csak 2őt adsz-e.