Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tanulómotornak,vagy alkatrésznek eladó egy 1989-es GSX-F 600.
Hy mindenkinek!
ha érdekel valakit , akkor
Gixer 400 93 mas évjárat
A korlátozott jogosítvánnyal vezehető (25kW papirokkal) Frissen fényezett Gyöngyházfehér/metál piros színbe,
uj olaj/olajszürö fékolaj/fék utánállítva, teleszkóp olaj/tömítő gyürök is ujjak, megkímélt, rendszeresen karbantartott
állapotba eladó, 600 ezer forint, az ár bizonyos mértékig alkuképes.
ha valakit netán érdekelne az irjon az xes666@freemail.hu címre
Csumi!
Szükségem lenne egy yamaha fzs 1000 első sárvédőre.
Ha valaki tud eladóról,szóljon.
hujmo@coloplast.com címen
köszkew
Hali!
Van! pedro@vazsonykom.hu
Helo!
Lenne egy eladó Ufo hátsólámpám(a képen látható),keveset használt,hibátlan.Az ára 5500Ft,új ára 8000Ft volt.
Új univerzális motorkerékpár riasztó eladó a legjobb áron bármilyen 12 voltos motorba, robogóba, quad-ba GARANCIÁVAL A KÉSZLET EREJÉIG. 2db távirányítós bicskás kulcs, motorindítás távirányítóról, ütésérzékelő, indításblokkolás, pánikriasztás, motorkereső funkció, irányjelző villogtatás, különálló 125dB-es sziréna, 60x70x20mm-es vízálló elektronika ami bármilyen típusban elfér. Készenléti áramfelvétel mindössze 3mA! Használati utasítással és bekötési rajzzal amivel könnyen beszerelhető. Akciós ár mindössze: 7.900.-ft.
Sajnos nincs.
már csak 2 hétig eladó az mz-m
Sziasztok!
Eladó Eredeti Bontotlan teljesen új Fox protektoringek bármilyen méretben! bolti ára 45.000Huf nálam 25.000Huf-ért vihetitek. postázás kb. 1000-1500Huf! Ha érdekel hívjatok vagy irjatok!
Tel.:06-30-2334445
E-mail:sira.mark@c2.hu
csizmád esetleg van elado?
sziasztok!
eladó faterom mocija:
MZ TS 150:
majdnem 2 év műszakival, gyári állapotban, jó gyumikkal, mindene működik( index, duda... ) eredeti fényezéssel, nagyon keveset használt ( leginkább ezért eladó ).
irányára: 70 ezer forint
érdeklődni: adatlapon elérhetőség, illetve a 06 30 214 23 70 es számon
üdv
mitoo
A piros multirol nem volt szó... de az lehet ugy müködik mint a tisztito CD lemez, szivod mint a geci aztán meg tisztitja a tüdőt... mint a régi reklámba..' én még az orromat is TISZTICSA! '
Am köszi
Am gyönyörű a Banditod
A piros Multi meg gyógyszer?
szerintem se bonyolodjunk filozofiai vitákba miszerint (haverom) a kék multifilter egészséges... a téma b@szottul nem idevaló.. terjeszd máshol, sztem bőven van rá lehetőség, neten is meg az utcán is!
üdv
Az is zavara és szólnék is érte, ha olvasnám. Most épp itt nézelődtem és szemet szúrt ...
nem kívánkozok filozófiai vitába belemenni, de amikor egy topicban egy srác meséli a haverjának hogy mennyire bebaszott előző este, az legalább ennyire drogos sztori, elvégre az alcohol ugyanúgy drog.
De egyébként igazad van hogy NEM IDE illik, elnézést az offért.
Srácok ez a téma szerintem rohadtul NEM illik ide! Légyszíves ne itt publikáljátok a hasonló sztorikat, meg egyáltalán az ilyen drogos cuccokat . (szerintem nem csak engem zavar....) Köszke!
ez aranyos kis sztory :DDDDDD
Nekem is hasonló történetem van, de az nem ennyire vicces. A lényeg ugyanez, csak a leányzó nem tudta h a füstöt lenn kell tartani. Aztán ment reklamálni h szar a cucc, holott fél sec-ig nem tartotta lenn ;)))))
Erre van egy sztorim, majd beszartam amikor meghallottam. Ismertem egy csajt, aki vett ződséget, de még életében nem szívott..Párjával este nekiálltak (volna) zöldezni.. Másnap kérdjük tőle, na milyen volt a zöldség? Azt mondja jónak jó volt, csak nehéz volt FELSZÍVNI
Ez a két madár összetörte és felszívta mint a kokót Majd behugyoztam a röhögéstől
nem lehet őket összehasonlítani, ez enteogén, sokkal inkább mint bármi más. Nem épp egy lájtos zőccség.
Füstölőként árulom, NEM emberi fogyasztásra (de arra is jó). Természetesen mindenki azt csinál amit akar vele, de ez nem egyszerű dolog, aki nem bízik magában, vagy nem elég tájékozott, az jobban teszi ha elkerüli.
Aha és állitólag ütősebb a zöldnél.
ez el lehet szívni?