Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Schuberth sisak (napszemüveg, bogárháló, új bélés) eladó 15.000,- Ft vagy csere.

Másik sisak vásárlása miatt eladó egy M-es méretű Schuberth Sprint R zárt bukósisak, most cserélt vadonatúj béléssel, kiváló állapotban. A plexi, a mechanika és a zár is rendben.
Beépített napszemüveg és bogárháló.
A sisak alja oldalra nyílik így egyszerűen le és felvehető.
Nem tesco gazdaságos kategória.

Cserébe érdekel GIVI tanktáska, vagy motorra GPS navigáció.

Postázás megoldható.
Akrapovic, Leo vince, Arrow, Termignoni, Mivv, G.P.R, Martin Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Sziasztok!

Alpinestars 8.000 ingyen postával!
Dainese 9.000 ingyen postával!

Csúszásmentes!
Eladó motyók:
Lámpák, pályaidomba, vagy amibe belerakod: 3e Ft/db
Lámpa, dobozában, 1 pár, E jeles, pályaidomba, vagy amibe belerakod: 4e/pár
SPARCO kámzsa, tűzálló: Új, bontatlan: 12e, bontott, kb 5x használt (=5x mosott) 7e
YAMAHA R1 RN12 gyári plexi: 6e
YAMAHA R1 RN12 fék és kuplung kar: 3e/pár
YAMAHA R1 RN12 kormányvégsúly 1 db: 500 Ft
YAMAHA R1 RN12 szerszámok táskában: 3e
YAMAHA r1 RN12 első fékbetét garnitúra: 4e/4 db
ProGrip gerincvédő: 4e
Noname gerincvédő: 3e
YAMAHA R6 kipuff összekötő cső (99-02 és 02-05-ig is jó): 3e
ENDURO/CROSS kormány, 22 mm, merevítős: 4e
ENDURO/CROSS hátsó lábtartó: 1e
GasGas gyújtás oldali dekni, MAGNESIUM: 12e
HJC FG-15 komplett „M”-es sisakbelső, tisztítva, szép állapotban, sisakzsákkal: 10e
Egyéb RN12 alkatrészek, lásd adatlap.
Érdeklődni itt, vagy mail-ben, illetve adatlapon a számom, amit nem mindig tudok felvenni. Posta OK, költsége a vevőt terheli.
Üdv!
Sziasztok! Eladó Garanciából megmaradt új, soha nem használt Radiális fékpumpa, fékkarral együtt! Dobozában! Tel: 06 204606391 Email: zsolt.hresko@gmail.com
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni tőletek. Kettő hónapja nekem jött egy autós, kórházba vittek a mentősök, a biztosító fizetett egy kicsit a motor sérüléseiért./annyit sem amiből meg lehetett volna csináltatni.../viszont a ruhámat,kesztyűt, sisakot csak blokk ellenében hajlandó kifizetni. Ha valakinek ha megvan ezekről a blokk, kölcsön adná nekem? Csak be kell mutatnom, utána visszaadom. Köszönöm előre is a segítséget. Egy elkeseredett mentős-motoros. Email: meszaros.tamas@mentok.hu Tel: 06202222281
csapper oldaltáskák 2db, eladók, 25 000 ft a pár.
Motor lánc könnyített 5m egyben olcsón eladó
Sziasztok!

Kymco Grand Dink 250 bontott alkatrészei eladók!
Idomok (500 - 4000 HUF), ülés, kapaszkodó háttámlával, irányjelzők, lámpák, stb...
Árakról, képekről érdeklődés e-mailen! Cím az adatlapomon.
Köszönöm, hogy elolvastátok!
Sziasztok!

Par cucc kepek az elozmenyben!


Koptatók:
- Dainese: 10000
- Alpine: 9000
Emelőszem réz: 3000/pár
Használt emelőszem és kormányvég:
megbeszélés alapján
Pályamotor bedugós kormányvég: 1500/pár
Egy ilyenem is van 40.000Ft-ér.
Bővebb infó a cuccról itt a honlapján.
sziasztok.Ha esetlg valakit érdkel,akkor keressen nyugodtan.Esetleg etz 250 est beszámítok,rendezett papírokkal,gyári állapotban.üdv
http://www.kepesmotor.hu/gasga...
Sziasztok!

Eladásra kínálok egy kiváló állapotú, szinte új 2 részes, fekete-fehér színű BERIK bőrruhát, 54-es méretben! Az eddigi ruháim (Dainese 1 részes, Arlen Ness 1 részes) 52-es méretűek voltak, így a BERIK ruha is jó lehet 52 és 54 méretűeknek is!

Ha érdekel, írjatok!

Üdv!
Írj részleteket a zoli_motor@freemail.hu-ra képekkel árral,műszaki leírásal.köszi.
Sziasztok! Eladó cbr 600 f2 komplett Two brothers kipufogó rendszer.
Gsxr 600-750k4-k5 Komplett Bódis kipufogó rendszer. Tel:06 20 460 6391
Szia! Esetleg érdekel egy yamaha mayesti 250 nagyrobogó cserében?
Yamaha xjr 1200 olcsón eladó. Komplett, működik, motorja csendes füst mentes. Csere érdekel 250-es cross motorra/supermotorra.
Ár:250,000Ft
Sziasztok! Eladó lett a motorom:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_600_k6-9367411
Üdv, eladó lett 36-os dellorto Aprilia Af1 125 Sintesi motoron volt.Igény szerint adom hozzá a sport légszűrőt is.Hibátlan a karbi, egyedül a szívató nincs benne mert az maradt a motoron.
15.000 -re tartom Budapesten.
Eladó Suzuki Bandit 1200-es 5000 km láncszett gyári méret 17.000 - ft
És gyári plexit kis karccal 7000 -ft
Köszi!

Megfogadom!
Nem akarnék beleszólni, csak egy megjegyzésem volna: mielőtt rászánod magad a motorvásárlásra, feltétlenül tölts el legalább fél órát egy ilyen előretolt lábtartós csopper nyergében! Saját tapasztalat (52 éves vagyok, 2 és fél éve motorozok) hogy nem mindenkinek a dereka bírja ezt a testhelyzetet. A kis 125-ös szoftcsopper után én is nagyobb csoppert akartam, de 5 percig nem tudok a nyergükben ülni, így lett normál üléspozíciójú naked bringám.
Sziasztok!
Most határoztam el magam motorvásárlásra, majd 49 évesen!
Természetesen én már nem akarok versenyezni, csak pöfögni, ezért gondoltam egy Yamaha 1100-es Drag Star-ra. Meg javasolták is Drag-osok.

Amiben segítségre van szükségem: hol érdemes keresni, itthon, vagy külföldön? A használtmotor. hu-n lévő hírdetések valós vagy kamu hírdetések, mert sokkal olcsóbbak a gépek mint bárhol máshol.
Kb. 1.2 Mft.-om lenne rá. Ennyiért kaphatok-e?

Minden jóindulatu segítséget előre is köszönök!

Üdv.: Jani
Sziasztok! Eladó sidi csizma.41 es méret. 22.900ft 0620 46063 91