Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2002-es zx6R enuma lánszett 108 szem 15-40 áttétel, hibátlan állapotban eladó. 98-02 modellévekre szerelhető fel. 20 000 ft. gyári fogaskerekekkel.
Eladó 38-as Gericke protektoros bőrgatya. 5000Ft
Cordura öltöny olcsón, egy úttal a háta mögött...
link
ja.... 1 ezres dbja több db esetén nagyobb árengedmény is lehetséges
2mm saválló, polírozva, karika nélkül

szakmabelinek DXF / DWG is eladó valamint hasonlóak készítését vállalom
Van hozzá gyári dobom ha érdekel. 70/6321-829
Eladó.125 Gilera 2T 36L Poweres blokkal szerelve.Plusz alkatrészek hozzá,blokk,bóják,gumi szettek.IÁ 160.000 ft.
Csere nem érdekel!
Endúrok, cross, robogók bontva

http://www.kepesmotor.hu/motor...


érdeklődni telefonon:06702712870
Szia!
Köszi, megoldódott!
Szia!
Dobsz egy elérhetőséget?
Sziasztok!
Eladó alig használt női kétrészes cordura motoros ruha.
A ruha nem az enyém, ha bárkit érdekel, kérdése van, a hirdetésben megadott elérhetőségeken érdeklődjön.
szia!

én tudok :)
Sziasztok!

Ennek a tanktáskának a megvásárlásában tudtok nekem segíteni?

http://www.ebay.com/itm/BAGSTE...

Köszi
Piaggio skipper 125/50 új aksi,benzincsap.Jelenleg szar a karbi de folyamatban a beszerzése(pár napon bellül lessz)nyári gumit beszámolok 185/65 14 méretben.Érd:zoli_motor@freemail.hu
20 e ft
06 30 635 9305
Kicsit off, de mégse hiába teszem ki
Aki még szeretne rendelni, az ne gondolkozzon sokáig mert tavaszodik.

Csodasövény néven is ismert turkesztáni szil csemete eladó kis és nagy tételben, termelőtől. 20ft/db
Tel: 06 30 355 7274
Yoshimura, Two Brothers, Akrapovic, Leo vince, Arrow, Giannelli, Marving, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Sziasztok ! Nekem kormány alá való pici visszapillantó kellene !
Akinek van és meg szeretne válni tőle írjon.
Helló! Már elkelt.
Szevasztok hátha valaki ilyenre vágyik. http://olx.hu/m/hirdetes/malaguti-madison-s250-auto-csere-ID32WaP.html?rand=83932760&ref%5B0%5D%5Bparams%5D%5Bpage%5D=1&ref%5B0%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B0%5D%5Bmethod%5D=index
Sziasztok!

600-as 99-es évjáratú fazer-hez lenne szükségem gyári kipufogóra (amiben van "E" betű) műszaki vizsga végett. Debrecen mellett lakom, esetleg ha valaki tudna adni kölcsön egy napra kipufogót, az is megoldás lehet. Egy rosszabb állapotú dob vásárlására is vevő vagyok.

Tudnátok ebben segíteni, hogy kit keressek?

Jelenleg egy japán Moriwaki zero titanium sportdob van rajta.
Meg tudná valaki mondani, hogy ez mennyit érhet kb?
Sérülésmentes a dob.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv: Marci
Hello, sziasztok!

A hetekben lett meg az A2es jogosítványom és eljutottam oda, hogy motort vegyek, ami belefér a kategóriámba. Mit ajánlanátok gyorsasági esetleg csupasz motorból ami 48lóerős maximum? Suzuki Gs 500-on kívül . :)
Sziasztok!

Ha valakit érdekel!Moto Detail ,kemény fedelű ,bővíthető oldaltáskák,újszerű állapotban,minden gyári tartozékával!Esőzsák,kötözők,vállra akasztható pántjaival!

30 ezer FT!

czako20@freemail.hu
Serult Mv Agusta F4 312R blokk elado. 998 ccm. 2es hajtokar kiutotte a blokkot. 16000 km van benne. Nem volt szetbontva. Generator, inditomotor injektorsor nincs rajta. Valto, hengerfej, kuplung, dugattyuk, deklik, olajpumpa, vizpumpa, stb. megmentheto. Kiszerelt allapotban van raklapon. 300e forint. Udv.