Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
22-és Alu kormány eladó. Csak rápróbáltam a motorra, még rajta van az árcédula. 5000 Ft
Szia, megvan még a kabát?
Az IÁ: 75000 ft.
Eladó egy normál állapotban lévő 4T robogó. Akumlátor nincs benne, motor beindul de nem pörög ki. Én nem tudom mi a baja és nem is értek hozzá. Minden működik a motoron, nincs lestrapálva.
Üdv mindenkinek!
Brembo RCS19 Teljesen új dobozában, tökéletes állapotban
99000 ft
06306744828
Eladnám a megmaradt idomokat ! ( anno volt 650-esemhez vettem tartaléknak...) Régebbi fajta ( nem integrált fékes ) 650-es Devillhez valók . Nem tötöttek....Áruk nincs , ki mit ajánl érte . Alsó határ , amit arcpír nélül ki lehet mondani....Nekem 15E Ft-omban van , ennél tőbbet ne ajáljon senki !
Keresni , a 6903as@gmail címen lehet
Sziasztok!
Kawasaki ZX6R 2001-hez keresnék leömlőt. Hátha van valakinek elfekvőben.. Köszi!
Sziasztok!

Eladó lett oldaltáskatartóm (Givi T214, fix 12.000Ft) és textil oldaltáskáim (B-Star, 0km-es, fix 15.000Ft)!
Honda Horneten (2000) volt.

Tel.:+363066729negyvenöt
rendben köszönöm a tanácsokat.
Igen de akkor az 3 szoros átírási illeték elvileg. Max úgy vedd meg, hogy megegyeztek de nem fizetsz és elkezded ki nyomozni, hogy mi a helyzet és ha meglesznek a papírok meg az adás-vételi szerződések akkor ok. Egyszer majdnem vettem én is így egy cbr-t de aztán letettem róla mert nagyon keményen meglehet szívni. Ha jól tudom elvileg lehet tartozás is a motoron. Amit lehet neked küldenek ki. Úgyhogy ha megvannak a papírok akkor nem árt az okmányirodába lekérdezni, hogy mi a helyzet. Üdv
Uhhh akkor hosszadalmas és véletlenül a végén ki is derülhet hogy valamikor ellopták stb...
Akkor ezt inkább hagyom.
Egyszer vett haverom de mázlija volt visszamenőleg 3tulaja volt a motornak és a legelső tulajnál volt a motor papírjai
Papírok nélkül pályamotornak tudod használni maximum.
Nem elkeserítésként , de elég vaskalaposak ülnek a vizsgaállomásokon.
Nem az a célja "icukának" meg "jucikának" hogy segítsen szegény motoroson, hanem a jogszabály kockájába beleférjen az eljárás.
Üdv! Ha újra is lehet papírozni akkor is ilyenkor szoktak kiderülni, hogy pl kettős átírási illetéket kell fizetned mert előtte nem fizették ki, meg kitudja...Meg akkor felkutatni az előző tulajokat ha egyáltalán magyar volt. Üdv
Akkor az hülyeség ha beviszem a kpm-hez stb levizsgáztatják jó sok pénzért.
Egy csávó mondta ezt nekem de én sem hittem el, minden féle képen kell vagy forgalmi vagy törzskönyv
papír nélkül nem vizsgáztathatod ...
Forcefield Blade gerincprotektor 38.990Fthelyett:
29.990Ft !
Ventillációs rendszer, jó szellőzés, magas szintű komfort.
Magas szintű Level 2-es védelem!
Figyelj! Siess, mert ezen az áron nincs sok belőle!
Tel: 0670 246 71 50
Adásvételivel adja és annyi.
Ő is csak beszámolta az előző tulajnak sincs semmi papírja.
Mi az, hogy nincs semmi papírja? Lopott? Ha nem akkor hol az adásvételi?
Helló!
Egy hülye kérdés.
Ha a motornak nincs semmi papírja de le szeretném vizsgáztatni akkor kúrhatom az egészet igaz?
400fzr tudnák 70e aksim kell bele meg 2db tűszelep pöcre indul jó kompreszióval semmi csörgés
Eladó Brembo PR19x20 főfékhenger, felhajló fékkarral. Nem "BRAMBO" kínai utánzat! Nagy kalibere miatt alkalmas főleg 6-8 dugattyús nyergek üzemeltetésére, különösen versenykörülmények között. Adok hozzá Goodridge duplafuratos nyomáskapcsolós áteresztőcsavart, illetve sima duplafuratos áteresztőcsavart, továbbá eredeti Brembo kiegyenlítőtartályt. Kompletten 40eft.
f2tommy@gmail.com
Suzuki GSR 600 2006-os motor bontott alkatrészei ELADÓAK!
Érdeklődni a 30/579-8360-as számon lehet.

Keresek Honda CB1300-hoz /2003as JH2SC alváz számú/ hőgombát! /ECT szenzor/ !takacs,erik85@gmail.com 70/3201667 vagy privátban!
Kesztyű L-s 10K,Gerincvédő m-s 20K,Sisak s-s(inkább m) 35K,csizma 43-s 25K,térdvédő 4K