Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen baráti körben volt a motor, én vagyok a 3. tulaj, a gyári gumik is meg vannak még tudom mutatni :D
Sziasztok.
Eladó egy 900km t futott Benelli x49.
14 év alatt 3 tulaj , és 3x cseréltetek olajat meg 1x gumit ?
Megválnék tőle:
http://olx.hu/hirdetes/play-station-2-ID3bZoz.html
Kérdésem lenne eladnám a motoromat, mennyit érhet jelenleg? Az alany egy Honda XR650R 2001 évjárat valós 10-ezer km-el,le informálható a km én vagyok a 3. tulaj, kapott egy Mikuni TM 40 karbit, egy kormány magasítót,azon kívül full gyári állapotú! A gyári gumik most lettek lecserélve, olaj olajszűrő 3-ezrenként cserélve, gyári kiskönyv,szerszámok egyszóval nem a mezőn lett rugatva!
Szia! Pàr kèp:
Írj egy mailt vagy !
Hello Brian!Milyen fajta az sport kormánycsutkád és mi az ára!
köszi!
Javítok 22-es kormányra!
Eladó UFO PLAST alu merevítős kézvédő piros színben, 22-éses kormányra teljesen új sohasem használt 13-ért vettem, minden gyári tartozékkal ami kell a felszereléshez!
Írtam, de lehet a spam-ok közé rakja.
Üdv!
ELADÓ!
Brembo RCS19 fék pumpa
Brembó RCS 16 kuplung pumpa
Mindkettő új,dobozában.
Még nem volt használva abszolút gyári állapot!
Ár: 99000 ft + posta / db
Esetleg péntek jó lehet?De inkább írj privátba ne offoljuk a fórumot.zoli_motor@freemail.hu
Közel 60kg. A barátnőm testvére elvileg holnap megy Pécsre. Vele lehet le tudnám küldeni viszont Ő csak 1-2 napot lesz lent.
Okk rendben koszonom
Szia! Telefonon ezeket talàltam, csütörtökön igyekszem normàlis kèpeket csinàlni. Szèp estèt!
szia

valós képet tudnál felrakni, küldeni..
akár még érdekelhet is
Mindeggy mérd meg légyszi őket aztán meglátjuk.
Most néztem 39 kg-mal számolva a GLS kb 3500 körül viszi el.
Csomag olcsóbb lessz 40kg-ig viszi a posta az 5080ft nekem Lelle 230km oda-vissza.
az lehet nem érné meg Neked, mert elég jó súlyban vannak nem ismerem a posta díjszabását, de tartok tőle, hogy a benzin olcsóbb lenne. lemérem holnap és akkor már tudsz számolgatni.
Óh és mi lenne ha elküldenéd őket csomagként a motor revük is érdekelnek.Előre kifizetném a postát.
Szia!
Így nem tudom megmondani, de ha gondolod megnézem. Van Motor revü is. Az újságok nem Pécsen vannak, hanem Balatonlellén. Nincs szívem kidobni őket. Ha eljössz értük szívesen odaadom.
Eladó E betűs hátsó világítás , helyzet jelző , féklámpa , rendszám tábla világítás . 10,000 ft