Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen évj-ok vannak neked én gyűjtöm öket.Szekszárdi vagyok látom te Pécsi akár még el is tudnék érte menni
írtam emailt!
aha, mehet a csere! 2 van? meg ha kituningolod akkor benne vagyok!
Sziasztok!

http://olx.hu/hirdetes/tura-plexi-naked-motorra-ID3adED.html#1269d1961c

plexi 5000 Ft

protektoring: 8000 Ft
Sziasztok!
Ingyen elvihető superbike magazinok (sok)!
Szia!

Nekem van egy 40-es,használt,de újszerű állapotban!
Nagyobb kellene,ha lepucolom,olyan ,mint az új! :)
Érdekel csere?Jó a 40 es méret neked?

Üdv : Zsolti

czako20@freemail.hu
Szia!
8.000 Ft a pár.
ktm - 1.000 ft / db
dugó - 1.000 ft /db (2 van) vagy csere kicsire!
Üdv...
XLV 750 -es honda blokk alkatrészed van ?
Üdv a Fórumosoknak!
Eladó pár mázsa V2-es alkatrész.
Xv535-750-750Se-xv1000-xv1100+Honda Vt500-750-1100
Tel:06703525376
Üdv Kaczkó
Szia !
Mennyibe kerül párja ?!
Eladó egy defekt javító készlet. Egyszer sem használt. A készlet mindent tartalmaz. (Kukac, Patron, szerszámok, leírás, tok) ára 5 ezer. Új ára kb 10 ezer volt.
Ha kérdésed van keress bátran.
Eladó pályaidom szett suzuki gsxr srad hoz. Mindent adok hozzá
ami az átépitéshez szükséges.Irányár 40 000 ft.Tel 0620 474 1649
szia. köszi de sajnos nem érdekel.
Oldalkocsis Dnepr érdekelne?
gyűjteménybe keresek megvételre velorex oskar 250 vagy 350 régi 3 kerekű rokkantautót ,lehet normál, romos, hiányos, fellet, stb. állapotú . valamint csak alkatrészt is bármilyen állapotban bárhol ! ugyanitt régi motorkerékpárt , oldalkocsit, motorkulit és alkatrészt is veszek bármilyen állapotban bárhol. megegyezés szerinti áron ! 06 --30 /306-24 --69 a képek csak illusztrációk ! nem saját.
Köszönöm!
robeeka
250cc suzuki gsx-r friss műszaki karcmentes gyöngyház narancssárga fényezés (karcmentes) 95% gumik, szerkezetileg is kifogástalan, füstmentes motor, olaj+szűrő cserélve ( REPSOL) Nagyobb csere ráfizetéssel érdekel! Mit érhet a piacon ?
Sziasztok!

Valakit nem erdekelne gyari ktm behr sm szett gumikkal tarcsakkal es fogaskerekkel egyutt egy uyganiylen felszereltsegu gyari drz excel felnire?

A behr felni drzbe van szerelve de nekem inkabb gyari lenne jo, amugx hibatlan a felni meg a tarcsak is.
http://olx.hu/hirdetes/malaguti-madison-s250-auto-csere-ID32WaP.html
Gsf 650s eladó!
Gsf 650s
sziasztok cserélném aprilia tuaregemet másik motorra vagy eladnám ez egy 125 , 6 sebességes víz hűtéses , pówer szelepes
Honda Tact robogó eladó. Gyári fényezés, jó gumik, új szíj, új gyertya. Szikra nincs. Az ára fix 26,000Ft, 4 sebességes simson cserébe érdekel ráfizetéssel is.
én nem örülök annak hogy nem jót vettél, csak azért írtam hogy ha annyiért adod mint a bolt akkor kevés esélyed van eladni
max 8ért még meg is venném, de úgy meg neked nem éri meg
adásvételi szerződés....motorszámmal, eladóval, vevővel...