Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Honda XL600V Transalphoz keresek kipufogó összekötő csövet(sportdobhoz). Ha valakinek van, ami jó lenne hozzá , jelezze.
Eladó! Egyszer volt felszerelve! Tökéletesen működik! 600,1000 motorra! 50000 Ft 06306744828
Üdv! Eladó használt de tökéletes állapotban! R6 konzollal! 50000 Ft 06306744828
Szevasztok!Ha valakinek valami kellene csak szóljon!
http://olx.hu/hirdetes/aprilia-sr-50-idomok-ID3bB7h.html
Alu kormány merevítővel. Új!
5990Ft
0670 246 71 50
Eladnám (ZX9R), erősebbre, nagyobbra cserélném:
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Szia
koszonom
Yamaha fzr 1000 teleszkóp pár, központi teleszkóp kerekek fék tárcsák Fék nyergek stb...eladó! 70 320 1667 takacs.erik85@gmail.com
Eladó bőrnadrág kabát 38 42 méretbe
15-35 e ft-ig
ÚJ Continental ContiAttack SM 120/70r17 -es supermoto első gumi eladó
2014 év végi
27000Ft

Tel.: 30-5183461
üdv ...
ami hirtelen kellett azt megoldottam már ...
ha valami kell még , akkor kereslek majd ...
Yoshimura, Two Brothers, Akrapovic, Leo vince, Arrow, Giannelli, Marving, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben, Privátban vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
udv

hivjal fel
Sziasztok!

Husaberg FC450-es CDI eladó
Érni sokat ér , csak nem kapod meg érte azt az árat... esélyed sincs még csak megközelítőleg sem annyit kapni érte...mindenki a korát nézi majd ....

ahogy ini is mondta , felesleges eladni , ennél csak rosszabbat/lelakottabbat/összekókányoltabbat tudsz venni ....
Eladó XT 600 idomszett! 25.000Ft
Ára?
meg kell hirdetni, ha elviszik 1-2 héten belül akkor "jó" árat találtál ki
de ha jó a gép sok értelme nincs másikat venni, ha csak nem egy más típust akarsz beszerezni
na ja ez igaz ,ezért is érdekelne mennyit érhet kb, tudom amennyit adnak érte ,de lehet elgondolkodnék rajta hogy nekem annál az adott összegnél többet ér hogy 10 évig még motor lesz mivel mindent meg adok neki .
Üdv mindenkinek!
Az RCS 16 elkelt az RCS19 pumpa még meg van!
az a baj , hogy ezt senki nem fogja megfizetni neked ...sajnos nem az a világ van ,ahol értéknövelő tényező lenne a motor "megvigyázása"...
illetve ami kimaradt a levegő szűrő cseréje ,tisztítási periódust nem tudom ezért inkább minden motorozás takarítom többnyire aszfalton használom néha földes út ,nyárra akarok bele sm szettet mivel nincsen itt a közelben terepező társam :(
Nyilván 2 évente akkor is volt cserélve ha állt a gép csak ezen cseréken felül még ha ment akkor is 3 ezrenként cserélve lett,amikor el hoztam akkor én is cseréltem olajszűrőt,olajat,hűtőfolyadékot .Most hogy 10-ezer lett benne gyertyát,szelephézagra rá lett nézve .
az olajcserés részt inkább hagyd ki a felsorolásból, mert 1-2 évente akkor is kellene ha szinte semmit sem megy