Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MaZsolesz:
Gondold meg hogy kell-e vagy meg akarod-e nézni, mert a magasabbikat át akarom alakíttatni még Karácsony előttre! Pár napog várok a visszajelzésedre, de utána megy a szakihoz!
Emilemre írj, ne ide! Azt látom hamarabb!
Eladó Fox cross nadrág!

http://www.kepesmotor.hu/texti...
enyém is 4es és rámegy a sima 4-es anya szóval nem extra menetemelkedés
ha a tiédre is rámegy a sima anya akkor érdekelne
csak kellene még pár méret róla
Csak a főfékhenger érdekelne!
"M4 x 0,7. " Jó értéket írtál?
nekem marzocchi-hoz kellene
holnap megnézem milyen menet
Japán telókhoz nem jó, csak WP-hez, a vékonyabb menetes, M4 x 0,7.
Yamaha Passol II
Akinek van ehhez a csoda paripához középső műanyag eleme, konzola ( ahol a lábad pihenteted)
Jelezze.
35 és kapsz hozzá minden mást nyergeket, tartályt, fékcsöveket, ami csak előre kell
ELADÓ OLLÓS EMELŐ MOTORKERÉKPÁROK HOZ 500KC TEHERBÍRÁSÚ ÚJ
http://olx.hu/hirdetes/motorke...
Hali! Főfékmunkahengert mennyibe adod? első! köszi!
légtelenítőnek milyen a menete?
KTM-hez 28-as Renthal kormány szivacsa huzattal (gyári 2011 SX 250-esen volt) eladó, 4 ezer Ft.

Ugyanitt narancs színű használt, de hibátlan teleszkóp légtelenítő bal és jobbos, párban eladó 3ezer Ft.

Ja, meg 46-os Acerbis Graffiti 2014 krosszcsizma, talán ha 10-szer volt lábon, 35ezer.
Képek SH+!
SH+ napszemcsi 3 pár cserélhető lencsével,füstszín,víztiszta,és sárga esti,éjszakai vezetéshez?valamint szemüveg szár összekötő gumival megvehető.
Ez tapasztalat!
azt ne mond hogy ezt komolyan gondoltad
Akkor tehát stunt-ra alakítod a gépet? Mesélhetnél róla. Kép nincs a mostani állapotról? Szerintem sokunkat érdekelhet. Láttam valami cnc-mart fékkart is mintha nálad. Ilyen kommersz dolgot is feltennél a biciklire?
Sejtésem sincs a pontos anyag összetételt illetőleg, egy ezzel is foglalkozó szaki készítette, sejthető hogy nem véletlenűl ebből az anyagból! Ezt az anyagfáradást a villahíd lyukainál kicsit túl lihegitek, én még nem láttam vagy hallottam ez miatt töröt villahídról! Stuntos gépeken viszont kap terhelést bőven, de mégiy bírják. Az enyémre 5e egy felső híd, szóval kibírható! Ha érdekel, vagy csak meg akarod nézni élőben is, keress mailen!
Amúgy a DRAp-os srácnak igaza van, nem mindegy, hogy krómos vagy nem krómos. Én is hallottam, hogy a két fém elektrolízise miatt egy év alatt összetapad a két különböző fém, ha meg bekened valamivel előtte, akkor elfordulhat. Nagyon veszélyes.
Szia. Igazán nem kötözködni szeretnék, viszont ilyeneket csopperen lehet látni. Az az extrém magasabbik pedig egyértelműen csopperes. Nem is értem, hogyan lehet ezt egy cat-re rágondolni. Meg aztán meg akartad fúrni a gyári villahidat? Mert a lyukak széle mind anyagrepedés gócpontja lehet így, jól átgondolta ezt?
Engem érdekelne, egy drag-starra keresek ilyet, arra éppen illene. A kérdés: milyen anyagból készült? Magnéziumos vagy siliciumos ötvözet, vagy esetleg öntvény? Köszi: Zsolesz.
A kormányok rögzítö részére barázda van gyártva, ezekhez érintkezik a befogó! A kormány vagy alu vagy vas, az extrémeket most hadjuk! A gyári villahidak döntő többsége is már alu, a rajta lévő ( értsd egybe öntött vagy kovácsolt) befogóval. Nincs olyan hogy cróm kormány, max a felelület kezelése. Szóval hidd el, nekem tök mindegy hogy kié lesz,de ne akarj palimadár lenni csak azért hogy rád sózzanak valami olcsó esetleg gagyit.
Kösz de ez így sok lesz nekem. Most ajánlottak egy olyat ami crom kormányhoz való, megnézem, ha nem lesz jó akkor még lehet kereslek.