Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó fél évet használt GoPro Hero 3+ Silver akciókamerám. 77.000 Ft

Tökéletesen működik, mindig védőtokban tartva.

A védőtokon minimális esztétikai hiba.

A képen látható gyári tartozékokkal eladó! Ezen kívül ajándék 2 DB akkumulátor és egy dupla akkutöltő!

Szinte bármihez használhatod! Nyaralás, sport, motorozás, búvárkodás (40 méterig vízálló) , repülés stb. stb..

Bonyhádon, Nagymányokon személyesen átvehető előre egyeztetett időpontban!

Posta is megoldható.
Eladó KTM SACHS márkájú motor.
Dekomresszorhoz kell egy kis szelep. de így ha be van rajt fogva a csavar teteje indul.
Úgy látom Inivel együtt már 2 hódolód van! Csak az egyik óvodás módon fejezi ki!
na-na.
Nem mindenki tud olvasni a sorok között.
én kedvelem
kicsit fiatalabb lennék simán vinném
ha akarja ha nem
Ahogy látom, nem csak nálad.
Húzzál már vissza a Kawasaki topicokba osztani az észt.
Nem tudsz te semmit, csak az "öreg gumi miatt" kétszer pofáraesni, offolni mindenhol és teliszani magad után mindent smileyval.
Tom nem szólt még rád, hogy szénné égeted a fejét mióta mindenhez hozzászólsz, mindenhez értessz, mindent tudsz
Már kiver a víz, ha meglátom a nickedet
nem?
akkor lehet ezt is álmodtam
mostanában elég zavaros a rendszer
De épp ezt mondom, hogy nem is írta, hogy nem ér meg neki x ezret... Azt írta, hogy nincs 60ezer forintja csizmára. Nem ugyanazt jelenti. Gyanítom arra utalt, hogy rendes csizmát venne használtan, hogy olcsóbban megússza, mintha újonnan venné meg ugyanazt.
(amúgy nem is ismerem az embert, nem is tudom miért védem
)
Nekem mindegy............amúgy sincs rá cash mert sok a buli-pia............nameg csak a gyávák fékeznek.
fura.....
Hogy más vesz a sportmotorjára bontott tárcsát.
mi?
Mébajaz?
piszkálom, mert ha 15 évesen elbassza az alkatrészeit akkor nyög vele legalább 40-50 évig
szóval inkább motorozzon 1 évvel később, mint sántikáljon 40évig
igazándiból csak azon akadtam fent hogy neki "nem ér meg x ezret".....
de nincs egyedül a vicces felfogással, valahol meg azt olvastam hogy szerez "bontott féktárcsát" egy tökömtudjamármilyen sportmotorra
Shiro 58-60 as méretű SHIRO bukósisak olcsón eladó, dobozában sisak zsákkal, méretprobléma miatt eladó egyszer volt felpróbálva!
Ne piszkáld szerencsétlen kölyköt. Nem azt írta, hogy nem ér meg neki x ezret, hanem, hogy "nincs 60 e forintja egy hobbi motorosnak csizmára". 15 éves, honnan is lenne?!
Inkább mi "vén rókák" örüljünk, hogy a következő generációból is van olyan, aki költ a védőfelszerelésre, és nem tangapapucsban motorozik. Én személy szerint örülök. Az meg, hogy végesek az anyagiak, teljesen természetes. Mi is voltunk/vagyunk néha így.
plusz kép a gyerek csizmáról
ELADÓ
Hátsó farok idom E betűs helyzetjelző , féklámpa , rendszámtábla világiasítás 10.000 -ft
Drz hátsó lánckerék új 48 fogas 3500 - ft
Drz első fékbetét új bontatlan 3500- ft

Gyerek cross csizma 38 mértbe jó állapotba ,minta bőr ,mint a talp , csatok mindegyik működik 11.000- ft
Na már az árat is megtaláltam. Ez az a csizma, amiről a tesztet írtad?
Szia! Most látom, hogy van eladó csizmád. Mennyit kérnél érte?
Valakinek nincs véletlenül felesleges, nagyon jó állapotú, keveset hordott 44es krossz csizmája eladóban?
Sziasztok!Eladó lett a Hondám.
értelek, csak akkor ne azt írd hogy nem ér meg neked x ezret
vannak olcsóbb csizmákba is facák, pl nekem egy ezer éves alpinestars van aztán olyan mint a satu, még a kocsmaajtót is be lehet vele rúgni