Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Természetesen alkuképes!
ZZR 1100 1996-os gyönyörűen járó motorral jo gumik turaplexi... a motorral eldőltek NEM volt törött! kipróbálható! 4:1 kipufrendszer sportdobbal. forgalomba helyezhető! 30/220-1196 irányár: 350.000 FT
Kizárólag méretprobléma miatt elsősorban elcserélhető (eladás elől sem zárkózom el) egy rendkívül jó állapotú, szakadás, kopás-és varráshiány mentes térdnél-oldalt-deréknál protektorokkal ellátott, megfelelő dzsekivel össze zipzározható RICHA motoros bőrnadrág. Koptató is feltehető rá.

A mérete 34-es ami más rendszerben kb. 48/M-nek felel meg. (Feljön rám, de pár kiló súlyfelesleg miatt sajnos nem kényelmes.) Méretei: dereka belül (!) mérve 2x42 cm, első rész tetejétől a szárak találkozásáig 30 cm, szár belső rész hossza 69 cm, szár külsőrész hossza 105 cm.

Cserébe érdekel:
-Hasonló állapotú és kialakítású motoros bőrnadrág 36/52/L jelzésű kb. 47 cm belső derékmérettel
(koptató tartó léte nem fontos)
-43-as sport, vagy sport-túra csizma
Szia!

Engem érdekel, ott az email címem az adatlapomon, dobsz egy email és akkor ott megbeszéljük a részleteket.

üdv: Sifi
Egy normális ajànlatért vihető DUNLOP D211!Így vettem egy éve,de szükségtelenné vàlt! Személyesen Sopronban átvehető,posta játszik!
AM6-os motort (elsősorban enduro-t, de sportmotor is jöhet) vennék Ózd környékén 200 eFT- ig. Indiánok kíméljenek!
Eladó!
2004 Yamaha FZS 1000
Pöpec állapotban. 60.500km Új gumikkal. Hátsó dobozzal, túra plexivel.
CNC fékkar, Hátsó doboz, oldal doboz tartó, szivargyújtó, láncolajzó !
IÁ: 1.050.000Ft

Vstrom csere érdekel!

06/70-373-4137
Eladó Sport dobok: Yoshimura, Remus, Leo vince, Arrow, Mivv, Raptor, Micron, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
sziasztok elado suzuki gs500f 2006 friss müszakival ha valakit éredekel irjon az ára 620000 ft.
Ár 15.000,- Ft ami helyben kp. fizetés vagy előre utalás esetén értendő.

Kiegészítés
A feltüntetett ár a postaköltséget tartalmazza.
Csereár 17.000,- Ft tól
Derbi GPR50/Cagiva Primo vázba épített 150-es 4T robogóblokkom eladó. 3-3,5 literes fogyasztás, vége 110km/h. Motorikusan kifogástalan, esztétikusan a képeken látható állapotban.
Irányár: 100.000Ft
Cserére is meghallgatok bármit.
A táskák ára 10000ft.
Eladó női bőr nadrág egyszer használt merete miatt eladó 34 nagyon
divatos kenyelmes. ár 25000 PLUSSZ POSTA . Eladó ferfi sport nadrág bör frank thomas márka szep kopás mentes 36 méret ár 20000 ft plussz csizmák hozzá 20000FT Ket db oldal tura taskák 10000ft .Ha valakit érdekel e mail sky.ta3gmail.com vagy 06204028045 a helyszinen is megtekinthetők kiprobálhatók.
Gyárira vissza csere okán eladóvá vált egy ovál sportdob, krómozott véggel, hozzá való felfogató bilinccsel, „E” jelzés nélkül. (könyök nélkül, csak a dob). Mérete kb. 46x13x10 cm. A könyök felőli vég mérete 54 mm.

Ár 15.000,- Ft ami helyben kp. fizetés vagy előre utalás esetén értendő.

Cserébe érdekel 43-as lábra való, jó állapotú sport vagy sport-túra jellegű (gyárilag koptató nélküli) motoros csizma.

CSEREÁR: 19.000,- Ft
Szia!

Természetesen!

06 30 635 9305
szia sajnos az nincs
Hali!

Egy barátomat érdekelné a blokk,mennyi az ára? Telószámot tudnál adni?

Köszi előre is!
Szia! 900-ason volt azt hiszem! mid lenne 13.000-be? zolisdr250@freemail.hu
Szia, engem lehet h érdekel, cbr min volt? 600, 900, évjárat, gumival? S ha nem 13pénz, akkor mi tetszene cserébe?
hello! Megoldodott köszi!
de van. Gs500F olajhűtő...minden cuccával együtt..
helló honda xr 600 blokk érdekelne van olyanod?
Nemnem, teljesen jó a jövőhét! Csörgess meg majd hogy egyeztessünk! Adatlapomon telszám, visszahívlak!
Szia! Találtam tartályt Grimecat,viszont holnap nem tudom neked küldeni,mert nem dolgozom! A jövőhét eleje nem késő?
Jut eszembe, nyilvan keszpenz eseten sokkal engedekenyebb vagyok az arat tekintve.