Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Uralt, vagy Dnepr-t szeretnék venni oldalkocsival. Csak papírozható érdekel! Köszönöm! Sziasztok.
APRILIA RSV : hátsó féktárcsa, hátsó Felni, Falco-kipuff 1pár.
Irányár: 50ezer ft
Külön is eladó!
Piaggio sfera 50ccm-es robogó.Új:főtengelyszimering,karburátor,kipufogó könyök+tömítés,1,5éves aksi.Nem a legszebb fényezéssel,és néha a gázbovden szorul ezen kívül minden működik.Ár:60e ft.Beszámítok 220v-os betonkeverőt és régifajta 220v-os hetra hegesztőt.Érd:30-323-8861
Eladó egy nagyon szép állapotban lévő Cagiva Mito Evo II. 1600km-el 2007 évjárat, költségmentes állapot!

Linken bővebb információ!
Cagiva Mito Evo ll.
Suzuki rf900 94-es fekete-lila kicsit karcos! Kulfoldi okmanyokkal, forgalomba helyezheto! Yoshimura sportdobbal! Kiprobalhato! A farokidom osszekoto felso muanyag hianyzik! Iranyar: 250.000 ft 30/2201196
Ééééésss, előkerült a kis Comissioner! Ezazz!
sziasztok elado egy 2006 os gs 500f ha valakit érdekel irjon vagy hivjon 06 30 859 3346 a motor ára 590000 ft.
Modeka 2 részes női S méretű, újszerű (talán 2x ha viselt) bőrruha eladó. (Kb. 165-170 cm, 50-53 kg-os hölgyre). Váll/könyök/térd eu. alapprotektorok, gerincnél szivacsprotektor. Ára: 29 990.-

Személyes átvétel Budapesten, vagy postázás.

Ha nem vagyok elérhető a 06-30-3572549-es számon, küldj sms-t, vagy e-mailt a lucifer0820 @ freemail. hu-ra..
Szia! Igen komplett a cucc, töltő tok minden. Ha érdekel irj a deflektorplus@gmail.com ra...:D
Helló!
Van hozzá tartó,ill.tok is?
Sport kipufogó elkelt.
A bőr nadrág még eladó, cserélhető.
üdv!gondolom már eladtad.csak egy próbát megért.megvan még? :)
Simson SR50 robogó jó állapotban, 4 sebességes motorral eladó. Autós fejegység (lehetőleg 2 dines navigációs) csere érdekel. Irányár: 70.000Ft.
Sziasztok cserélnék 125 csoppert kis endurora ráfizetnék ha tuti a járgány.
Sziasztok!
Van egy ilyen eladó kamerám kb 3x használt ha vkit érdekel Fix 30e-ért.

http://www.aeecamera.hu/hu/ter...
Richa motoros bőrnadrág (34/M/48) eladó/csere: kp-s ár 10.000,- Ft
Nadrág leírás és fotók

Sport dob eladó/csere: kp-s ár 10.000,- Ft
Sport dob leírás, fotók
Sziasztok!eladó cserélhető yamaha dt 80 hibája a berugó tengely amúgy jó motor igaz nem fiatal!
Szia! Szerintem olyan mint amilyen neked van CBR!
Üdv!milyen cbr-é?
Küldtem mailt
Hat igen ez jo lenne....sajnos dunakeszi-n lakom..
Yamaha Aerox
Ez haverom motorja,jó gép és nem is adja drágán.
Meg nem egy simson ezzel lehet haladni.
Értem esetleg tudnal mondani márkákat?
A japán is olasz.
Hello

Robogo vásárlás elött állok.50ccm mert csak B van.
A kérdésem elöször h japán v olasz?
és azok közöl melyikek a megbizhatoak?
170-180 e forintom van rá...