Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudsz olyan helyet, ahol megcsinálják a kipufogó gravíroztatást?
írtam az apró hirdetésedhez, nem válaszoltál
szia! gravíroztass...
Oxtar motoros csizma eladó, 45-ös:

ITT
Sziasztok!
ELADÓ APRILIA RS125
Friss ropogós vizsgával eladóvá vált korához képes jó állapotban levő sportmotor, Németországból lett behozva és 2010-ben lett forgalomba helyezve. Eredeti kulcscsal, szervízkönyvvel és garancia kártyával. Minden működik rajta, amikor nem használtam fűtött garázsban volt tárolva. Új plexivel, 1 éves akkumulátorral, karbon kipufogó dob, új sport légszűrővel(nem direkt légszűrő). Teleszkóp szimmeringek(teleszkóp olaj Repsol), fékbetétek elöl-hátul, hátsó kerékcsapágy(SKF) és első gumi(Michelin Pilot) tavaly cserélve. Hátul Bridgestone Battlax gumi van, kicsit kopott de motorozható. Csakis Castrol Power 1 Racing motorolajjal járt.
KÉPEK nagyobb méretben is vannak, e-mailben eltudom küldeni őket. I.ár 295.000.-
Engem érdekelne.
Dobtam egy email-t a címemmel.
Új térdvédő valakinek? 5000 Ft
holnap....
Hali
Okés holnap lemérem. Képed van róla esetleg? köszi előre is
hi...
Nekem van egy 3 csavaros elvileg hondáé , de ha megmondod a (méreteket) csavarok távolságát , akkor megnézem neked , hogy jó - e a Tiédre...
bontot motorok alkatrészei eladók több tipus :06304053450

ÉJJEL NAPPAL.HÉTVÉGÉN IS HíVHATÓ VAGYOK bontott.motorok ktm gs 250 motorblokk alkatrészek csak motor blokk alkatrészek ktm gs 125 motorblokk alkatrészek csak motor blokk alkatrészek aprilia rx 125 (rotax 123) motorblok alkatrészek aprilia etx 125 (rotax 127) motorblokk alkatrészek aprilia rs125 (rotax 122) motorblokk alkatrészek gilera rx125 csak motorblokk alkatrészek Derbi Senda Xtreme 50 SM csak motorblok alkatrészek derbi senda 50 csak notorblokk alkatrészek cagiva freccia 125 öszes alkatrésze aprilia tuareg wind 50 összes alkatrésze honda dió af-18 minden alkatrésze Peugeot JetForce 50 TSDi összes alkatrésze suzuki gsx250 cobra minden alkatrésze suzuki rg 125 minden alkatrésze suzki rm 125 motorblokk alkatrészek 1983-1985 honda cr125 minden alkatrésze 1986 Peugeot sqwab minden alkatrésze yamaha majesty 152 minden alkatrésze honda panteon 150 2t minden alkatrésze gilera xr2 minden alkatrésze gilera mxr125 minden alkatrésze aprilia leonardó 125 minden alkatrésze suzuki andress 50 minden alkatrésze suzuki dr 600 minden alkatrésze yamaha tdr 125 suzuki gn125 magyar papiros Husqvarna sm 125 2001 motor blok alkatrészek cpi aragon gp50 delmi s five 50 aprilia sr50 old yamaha mayesty 250 motor blok alkatrész yamaha xt125 1983 honda crm 125 honda mtx 50. malaguti fifti top 50 gilera kk 125 piaggó sfera 1.2.skiper.125-150 .xtz600.tsr125..és egyéb motorok bontott alkatrészei



http://motoralkatreszek.blogsp... A LINKBE BŐVEBB INFORMÁCIÓKAT TALÁL.



ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengelyek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ülések.lámpák.vázak.e
lektronikák.álló.forgórészek.deknik.blok felek.kerekek.hütők.minden típusu alkatrészek A FENTIEKBEN EMLITETT ÉS NEM EMLITETT MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOTT HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFÖLDRE IS. FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM
Szia,
Igen, persze.
Mail címem az adatlapomon. Írj rám.
Csáó!
Rendelni szeretnék pár dolgot, tudnál esetleg segíteni benne?
Hi,
Mit szeretnél?
Sziaztok ! Keresnék Vespa ET4 125 ccm es 2001 es motorhoz rndzsám tábla tartó idomot sérülés menteset aki tud iylet kérem írjon fontos lenne Előre is köszönöm !
Ehune a jó sisak!
Eladó Schuberth S1 Pro
gyűjteménybe keresek megvételre velorex oskar 250 vagy 350-es 70-es évekbeli 3 kerekű rokkantkocsit , valamint ezek alkatrészeit is bármilyen állapotban bárhol ! ugyanitt veterán motorkerékpárt és alkatrészeit is keresek szintén bármilyen állapotban bárhol tipusfüggetlenül ! kossuthlaci80@freemail.hu
rendben azért köszönőm
Helló!
Sajnos most jelenleg nincs 3 csavaros dobom.
Szia!
3 csavaros kiput keresnék 96-os ninjámra! tudsz segíteni esetleg? ja és E-betűs érdekel mindenképp mert műszaki előtt állok és a mostani az egy leo vinci verseny dob :S :).
Üdv!

Ebay-es rendelésben tud valaki segíteni?
Esetleg , Nem akar valaki ,el cserélni egy jól működő Zümo 500-550-est , egy Zümo 350-esre ? Mármint én adnám a 350-est ! Természetesen érték edgyeztetésel....
Üdvözlet!

Eladók az alábbi Pitbike blokkok 110,125,140ccm +rengeteg képen látható cucc
+36302649336
Üdv !
Aprilia rs 125 Bontódik akit érdekel hívjon még sok alkatrészem van !
Hívj bizalommal:06-30-6200-184