Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dainese protektoros xl-xxl vizhatlan enduro dzseki. 20.000.-Ft
Kesztyű eladó 20.000:

FIVE RFX1
Oké, köszi hogy szóltál!
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Ha valaki a héten megveszi, 89000-ért viheti!
Sziasztok!

Eladó egy szinte új (4-5 alkalommal használt) L-es SixGear Evo kétrészes cipzározható bőrruha,mélyen ár alatt.Rendszeresen méhviasszal ápolt,karcmentes térdkoptatóval,tényleg hibátlan a cucc. 178cm és 82kg vagyok,rám pont jó.

Érdeklődni mail-ben vagy telefonon:
mezo.renato@gmail.com
70/4118313

Ár: 55.000.-
Már nem aktuális
Elkelt.
Szia beszéltünk telefonon mondtad ha nem tudom megoldani a lejuttatását adjam el.
Jöttek érte elvitték.
40 ezer Ft
Eredeti gyári vadonat új Honda XL 250 R vezérműtengely
Gyárilag redukált 17 LE verzió kisebb bütyökprofil,kisebb fogyasztás.
Pár napig eladó ennyiért.Nem volt beszerelve,most épp mást akarok venni ezért adom el,később annyi lesz amennyiért az Ebay-on vettem+posta.
Forma F1 csizma
25.000.-Ft
érdekelne a motor meg van még
nagyon szépen köszönöm a válaszokat
Mivel nem szakértő szedte szét, csak egy szerelő bukta a szavatosságot. Ilyen kérdéseket a Jogász Válaszol topikban kérdezz. Nyugodtan hajtsa el az embert.
Storno, megtaláltam a válaszokat!
Ejjdefaszakis CaféRacer alap lenne ez a 'wing!
Hogyér' méred? Papérok vannak neki?
13,000-ért elvitték. Van még egy GOLDWINGOM olcsón eladó. A képen látható:
Cinkes.
Magyar jog szerint, alapvetően két felé kell osztanunk a vásárlást, aszerint hogy jogi személyiségtől (vállalkozástól) ,vagy magánszemélytől vásárolunk-e.

A jogilag egyszerűbb eset amikor magánszemélytől vásárolunk használtautót. Ebben az esetben NEM fogyasztói szerződésről beszélünk, a jogszabály fél év szavatosságot ír elő amennyiben az adásvételi szerződésben ez nincs másképpen rögzítve. A hibás teljesítés bizonyítása ilyenkor a vásárló dolga. Magyarán szólva, ha a szavatosságot kizárták a szerződésben, akkor nincs esélyünk szavatossági igény érvényesítésére. Amennyiben nem zárták ki, akkor is elég nehézkes az igazunk bizonyítása.
Mer VOR-ra hajaz.
Ahogy kinéz, meg olyan nyomorultul indul.
A szomszédomék kiköltöztek németbe a nagyobbik kölke használta és megkért adjam el kb ennyit tudok róla.
A múltkor mikor itthon voltak beindították brünnyögtek vele kompresszió van.
előre kell berúgni
Mi baja van?
Valakinek ez a borzalom 30-pénz:)