Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Működik?
Működőképes, megkímélt állapotú PG-16 Pneumatikus gumiszerelő gép eladó. Csak levegő(6bar) szükséges a működéshez.
4 kerékcsere után visszahozza az árát.
Ár: 24,000Ft
Pannónia varrógép eladó. 8000Ft
Van egy olcsóbb Csepel is.
Sziasztok olcson keresnék működő Pocket Bike ot vagy Dirt Bike ot a külső hibák nem lenyegesek.
Habvan elado valakinek az képpel és arral tegye fel nekem legyennszives vagy hivjon fel . 0630 873 83 58 Koszonom.
Sziasztok, keresek yamaha tdm 850-hez 2db kipufogót. Ha esetleg van valakinek jelezze!
Teljesen felújított motoromat cserélném nagyobb motorra leginkább zxr,fzr, rf, bandit, gsxr, stb érdekelnek. Ha kell megtudom pótolni némi kp-val. A motor az utolsó csavarig szét volt szedve és teljesen újra lett építve, a blokkja még bejáratós szinte újszerű állapotban, papírjai nincsenek 50-esként használt.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
eladó GSXR idomszett, 180-as hátsó gumira cserélhető!
Sony xperia live with walkman, telenoros, androidos teló eladó 13.000 Ft, gps, 5 mp kamera, 1 ghz proci + két védő tok, töltő, headset, doboz. Szép állapotban, bár már 2 éves.
ELADÓ CAGIVA MITO EVO 2 1300km-el 98% állapot! Cagiva Mito EVO 2!
Kihasználatlanság miatt eladó az alábbi supermoto fékrendszer:
Performance Technology 16 mm-es radiális főfékhenger (új ára: 209 €), tél folyamán gyári felújítókészlettel felújítva, gyári KTM féklámpakapcsolóval: 35000 Ft;
1300 mm hosszú gyári KTM (fémhálós) fékcső (új ára: 78 €): 12000 Ft;
Braking 4 dugattyús féknyereg, tavaly szezon előtt gyári felújítókészlettel felújítva, újszerű (4-4,5 mm vastag) AP Racing fékbetétekkel: 30000 Ft.
Univerzális cuccok, bármilyen márkájú motorra felszerelhetőek!

Ha valaki a héten megveszi az egészet egyben, egy 320 mm-es, újszerű állapotú (kb. 0,05 mm kopás mérhető rajta) úszóágyazású féktárcsával együtt, akkor 85000 Ft-ért elviheti!
Eladóvá vált kihasználatlanság miatt!

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Newman N2 "filléres" csúcsmobil.Galaxy S3 belsővel

Newman N2 okos és erős telefon Quad 1,4 MHz (Samsung Exynos 4412) processzorral eladó!

A készüléken android 4.1.1 rendszer (play áruház, térkép, gmail stb...) telepítve, mentes mindenféle kínai appoktól.

Főbb jellemzői:

Processzor: Samsung Exynos ARM Cortex A9 4x1.4GHz
GPU: Mali 400 MP4
GSM: Független (Magyarországon bármelyik szolgáltatóval működik)
2G:GSM 850/900/1800/1900 MHz
3G:WCDMA 900/2100 MHz
Operációs rendszer: Android 4.1.1
Rootolt: Igen
Kamera: hátsó 13 Mpixel Brutálisan jó Sony kamerája van! Simán veri a piacon kapható telefonok 80%-át!
első: 2 Mpixel
RAM : 1GB(ebből 768MB használható)
ROM : 8GB (micro SD-vel 32GB-ig bővíthető)
Kijelző: 4.7" HD, 1280x720 pixel, IPS kapacitív Gorilla glass II, 312 ppi
Multitouch: 10 pontos
SIM: Single Sim (1db micro)
Nyelv: Magyar
Beépített GPS & A.GPS
Wi-Fi : IEEE 802.11 b/g/n
FM radio
Bluetooth
Akkumulátor: 1db 2500 mAh

Egy igazi csúcsmobil igen kedvező áron.

A csomag tartalma:

Eredeti doboz
USB kábel
Töltő (EU adapterrel)
1 db Akkumulátor

38.000 Ft ÚJ!
Yamaha fz6 fazer (2005) gyári tükröket vennék!
Email: n.misi.tt@gmail.com
Tel: 06-70-615-9136
Eladó Sport dobok: Leo vince, Arrow, Yoshimura, Two Brothers, Giannelli, Micron, G.P.R. Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Rendelhető Új Two Brothers és Pro Circuit dobok, rendszerek!
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben, vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Bukócsövek készítése egyedi elképzelések alapján a gyári ártól jóval kedvezőbben, erős anyagból, színterezve.

Kótner Zoltán, Balassagyarmat
06203273111
suzuki gsx-250r,(92)lejárt magyar okmányokkal,sérült hátsó kerékkel,fejidomja hiányzik(csak az idom),a többi része megvan a motornak,részben szétszedett állapotban egyben eladó.ár 125000ft
Sziasztok, Eladnám, elcserélném vagy beszámítatnám a lenti képeken látható Viper slip on oval karbon kipufogót "E" betűs hasonló kipufogóba. Akár összekötő csővel (Honda CBR600F4i-hez, nem lambda szondás) együtt vagy külön. A kipufogó 52mm-es csőre csúszik rá, a palást hossza 450mm, és az ovál átmérői 105x125mm. Érdeklődni: nemtom51@gmail.com vagy +36-20/618-9844
üdv sajnos már nincs
hajrá
Aprilia Rx 125, 2kerék koplett, cdi trafó (anal sem) és analsem alaplap ár érdekelne, köszönöm.
SZia!
Erre nem is gondoltam lehet hónom alá csapom a dobot aztán benézek a plázába . Köszi az infót
szia ne haragudj de nem találkoztam az üzidel irj újra bocs
Ahol gravírozott ajándékok készítését vállalják, ott esélyes, hogy ez is menni fog, meg kell velük beszélni:) én Szekszárdon graviroztattam egyszer a Martin dobomat. a mostani MIVV dobom úgy vettem, hogy egy hőálló matrica van rajta, először nem lehet kiszúrni :D most ment át KPM vizsgán:)