Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2008.11. havi Aprilia Rs125 eladó 9800km-el, 2.tulajtól. (9000km-t alattam futott a gép)
Szalon állapotú!

Szezonra felkészítve:
-új akksi (adom hozzá a másikat is ami még működőképes)
-hajtóműolaj most lett cserélve (Motul)
-új légszűrő
-új gyertya

A motor teljesen hibátlan,a blokk soha nem volt szétszedve, teljesen érintetlen. A fényezés teljesen karcmentes. Polír váz,kipufogó,kormányvég,fényvisszaverős felnicsík.

Csak Motul olajjal használtam.
Adok hozzá egy olyat power kit-et amivel 11kw-os!
Illetve igény szerint egy Progrip tankpadot is.

Jelenleg forgalomból ideiglenesen kivont olasz okmányokkal rendelkezik(11kw).
Kérhető magyar okmányokkal is 11kw-os papírral, természetesen úgy az ár változik.

Csere csak 600-as sportmotorra érdekel.
átérzem
Szia,
küldtem mailt.
Tavaly július óta el sem volt indítva!
Gs500e kormány hibátlan nem görbe eladó 10cm magasítóval 15000e ft
Kreatív építgetőknek.
Brutál lámpa.
Üdv mindenkinek!
Eladó Yamaha YZ400F http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Megvan még? Ha igen jöhet mailben irányár!
no de mér?
Sziasztok, eladó a motorom. Alkalmi vétel... http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Van két eladó Garmin motoros navigációm !




Egy Zümo 500 Delux ( motorhoz kaptam ) minden gyári tartozékával ( motoros tartó komplett , motoros táp kábel , adatkábel , használati utasítás , szerszámok , dobozzában ) új érintő panellel . Ár : 40E Ft





A másik egy Zümo 350-es , Ithoni ( Zerge infós ) hivatalos beszerzés , dobozában , minden tartozékával . Nincs 1-éves , még garanciális . Motorba bekötve még nem volt... Ár : 140E Ft


Érdeklődni a 6903as@gmail címen lehet !
Szia! Engem érdekelne!
Sziasztok! Eladó egy március végén vásárolt (még bőven garanciális), teljesen hibátlan, kifogástalan állapotban lévő, összesen háromszor hordott, Mugen Race Cordura textil nadrág, M-es méretben, beépített CE protektorokkal (eredeti ára 30.000 Ft).
Sajnos mellé lőttem méretben, mikor megvettem még nem volt meg a motor, most pedig a cserét már hiába próbálnám.
Ár: 20.000 Ft
Eladó Sport dobok: Leo vince, Arrow, Yoshimura, Two Brothers, Raptor, Giannelli, Micron, G.P.R. Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Rendelhető Új Two Brothers és Pro Circuit dobok, rendszerek!
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben, Pirvátban vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Küldtem neked egy mailt.
ár .......posta........ futár?
Sziasztok!
Eladóvá vált egy 28-as Pazzaz kormánybefogó és egy Pazzaz cross kormány. Akit érdekel írjon rám.
Üdv.
300.000 Ft és egy ezt a biciklit adnám egy YAMAHA WR250F-ért.
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Dokumentumok/K%C3%A
9pek/thor.jpg érdekelne ha még meg van és az ára?-
Honda cbr 600f pályára, hobbicélra ,adásvételivel eladó ill cserélhető 4t crossra,most volt karbi szinkron olajcsere ,új h gumi van rajta ,hibák dig kijelző betört első fékkar vége,és jobb tükör nincs.Írj árat mennyit adnál érte vagy a csere motorról képet a kubukari@citromail.hu-ra .
Telefon:70/427 0156