Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lada 2107 feleslegessé vált, motorra cserélném kb. 180 ezer Ft értékben, vagy beszámítok kisebb értékű motort. Kínai, olasz nem érdekel, Simson, MZ jöhet, gyerekmotor, gyerek quad talán, szép állapotú Simson is. Enduro, cross akár...megbeszéljük.

A Lada papíros, műszakis, vonóhorgos, gyárias állapotban van, 121.000 km-el, 160 km/h-t megy, eredeti szinte mindene, gyári tartozékokkal, 12 évig öreg papié volt, Endrének hívják. A Ladát. 8 litert fogyaszt. Szintén a Lada. Piacra jártak hétvégente vele, hogy ne kelljen a maminak cipekednie, aki ismer, tudja, hogy normális, korrekt eladó vagyok...feltettem sajnos hirdetésben, de hamar levettem, rengeteg barna hang hívott fel, nincsenek jó tapasztalataim a neo-magyarokkal, az ember a kisujját nyújtja és már hopp! nincs is meg az órája.

Mindjárt teszek fel képet a kisöregről. És még mindig a Ladáról beszélek, nem a volt tulajról.
6.000 ft per db
Kawasaki ZX4R (ZXR400) sporttúra motor komplett első fékrendszere, a fékkartól a fékbetétekig mindent tartalmaz (fékkar, felső fékmunkahenger, fékcső, fékcsőelosztó, alsó dupla fékcső, két alsó féknyereg, 4 fékbetéttel), dupla tárcsafékeshez, ELADÓ. Az egész egyben van, olajjal feltöltve, működő motorról lett leszerelve. Csere értelmes dologra is érdekel, irányár 20ezer Ft.
06hetven7762nulla22
üdv! ZZR 1100 94-es Eladó! 4:1 kipufrendszer sportdobbal! jó gumik! karbi szinkron belőve! brutálisan szépen jár a motorja és erős! jobb első index és első sárvédő hiányzik! NEM törött a motor! Forgalomba helyezhető! telefonon lehet érdeklődni! 30/220-1196! IÁ.: 340.000 FT
Helló!

HONDA XR 650 r-HEZ keresek ENDURO SZETETT!
Köszi, de ez sajnos nem olyan mint amilyet én keresek. Illetve szívesebben vennék inkább használtat a közelből.
Nem akarlak elkeseríteni, de most rendeltem egy vadi új JT 14 fogast 900 forintért.
3500FT
650 Africa Twin gyújtásmodult keresek!
Sziasztok!

Eladó a masinám! Vstrom csere érdekel 650 és 1000 is!

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Szia!

A lánckerékért postával együtt mit kérsz?
JTF 249 méretei stimmelnek?
125-ös 4t működő Honda blokk eladó ( karbi, trafó is van)
Zoli, ilyen kicsi Grimeca fékfolyadék tartályod nincs véletlenül? Illetve van? (Nem fontos hogy Grimeca legyen.)
Az első fékét sajnos lelopta valaki...
köszönjük
Az SP1-be 6" széles felni van, ez meg 5,5"-os.
alkatrészek kinai karbi .berúgókar.lánckerék. cdi .trafó.
Igen! Mármint,hogy a kerék tengely vastagság vagy kerékagy szélesség, vagy valami!
Ezt nekem akartad írni?
Valakinek?
Szia! Nem tudom,de szivesen mérek neked ha gondolod?