Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az 56 os érdekelne meg van még
Írtam.
hello
mennyit kérsz érte?
vecsei.gyula@freemail.hu
Hát,2500!
Térdkoptató valakinek eladó?
A fenébe :D Azért köszi.
Halli!

Az már elkelt!6000-be
Sziasztok, napi használatra alkalmas, de számomra teljesen feleslegessé vált vonóhorgos, kombi, dízel autóm ELADÓ, de leginkább cserélném:
-Első sorban krossz motorra
-Ha arra nem, akkor endurora, traktorra, hegesztőgépre, esztergára, telekre, tanyára
-Utolsó sorban meg bármi értelmes dologra értékében, tüzifa, gázolaj.

Értelmetlen baromságokra a piaci értékük negyedéért tudom cserélni (számzáras trombita, alig használt bécsi virsli, két hetes föld körüli kiskutyák és társai...).

DAS AUTO
Túrakabátok eladók zsír új! 56 XL és 50M es méretben
Esetleg cserélhető Térdkoptató,fém fékcső, gerinc protektor, csizma 45, onboard kamera, Női bőr ruha, félszáras csizma 39.
Gerinc védőt mi árban adod?
Köszi de sajnos erre nincs szükségem.
Hi,
Jaja, már összeraktam őket, be is csomiztam, de még nem adtam fel, mert nem volt rá időm. Hétfőn útnak indítom a csomit.
Hi! Oszi! Küldtem mindent emailt, lecsót! Sikerült feladni?
Csak mert lehet nem jó az email fiókom és azért nem kaptam választ!?Köszi
Mennyi az annyi?
Szia Zsolti,
A Suzukis kendőd érdekelne, ha még megvan, meg az aláöltöző mekkora méretű és milyen árú?
Hogy-hogy abbahagyod a motorozást?
Eladó egy Gopro Hero HD kamera és szellőzős, BacPac hátlapok.
Valakit érdekel?
ja, az lemaradt, hogy a fekete az egy levonós alvázszám.
Sziasztok! :)

Szeretnék venni egy motort, csak az alvázszám nem tudom milyen.
Ez micsoda szerintetek?
Ma egész nap kerestem neten és még bowdent kell csinálnom hozzá
Gázkart keresek ami 1bowdenes, és áttételes (gyorsgáz)
Sziasztok!
Eladó jó állapotban lévő L-es méretű AGV bukósisak hozzá tartozó 3 árnyalatú plexivel (fehér, színes, fekete) valamint esőfóliával.
Ára: 30.000.-

Kifogástalan állapotban lévő M-es méretű szakadás és sérülés mentes Yamaha R6 protektoros, kivehető bélésű bőrkabát.
Ára: 17.990.-

2 alkalommal használt kifogástalan állapotban lévő csuklós térdvédő, patenttal rögzített, kivehető, mosható béléssel. 3 darab fokozatmentesen állítható tépőzáras rögzítő pántokkal. Ergonomikus kialakítás, jobbos-balos kivitel a maximális illeszkedés érdekében.
Ára: 10.000.-
Tel.: 20/474-7966
Csúcskategóriás---Goretexes Daytona Road Star Gtx csizma eladó, 46-os méretben. Új, dobozában, méret probléma miatt. Többszörös tesztgyőztes, teljesen vízálló, kényelmes és Biztonságos! Mélyen ár alatt. Email az adatlapomon.