Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Husaberg vásárláson gondolkodok. Van egy kiszemeltem, szeretnék érdeklődni, hogy valakinek ez nem ismerős? 470-es elég fura másik ilyet még nem láttam. Itt a link:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/husaberg/husaberg_fc_470_6_cr
oss_enduro-7407203

2002-es nem mai gép, de nekem tetszik. Endúrózásra használnám, mennyire szervízigényesek ezek? Üzemórás vagy km-es?

Nem igazán értek ezekhez és mit nézzek meg rajta, ha kimegyek megnézni?

Köszi előre a segítségeteket!
Nem tudok email címet.
privát nem tudom hol van
Én biztosan...ezt a részét emilben illik folytatni "urak"
Ejnye - bejnye mire nem akarod rávenni, ezeket az erkölcstelen motorosokat?! Te kerítő!
Menjetek már szobára....
Talán jobb lenne ha privátban alkudoznátok.
Legyen 12.000 és mindenki boldog
;) hat 15 utan mondok 13at az az "alkukepes" megjeloles, szoval reszemrol 13 a vege.
13500?
13000-et mondtál tegnap én mondtam
10.000-et.
13500.-
11.000? ;)
ez a legnagyobb sérülés rajta ~1 cm karc
na boltolunk?
Az a baj, hogy én vagy Budán
vagy Szigethalom vagyok.
tehát lehet nem is tudom majd
esetleg én átvenni.
vagy ha szánnánk 10 percet egy összefutásra a héten akkor nem kéne, de ha minden vágyad akkor persze csinálok!
Sziasztok! Kicsit Off de nézzétek el:)
Bridgestone Blizzak LM-25 4x4 255/60 R17 Téligumi (új ár 48.000 Forint/db) 110.000 Ft/4 db -ért eladó,cserélhető!
Elsősorban női 40-es bőrruha, márkás bukósisak L-es méretben vagy motoros cuccok érdekelnének cserébe, de meghallgatok bármit!
Lenne továbbá 4 db Dezent 16"-os alufelnim ( javítást igényelnek), valamint 4 db 16"-os gyári Bmw alufelni ,amik szintén javítandóak. A felnik ára megbeszélés alapján történik:) Emailben: richard.horv@gmail.com
Danke:)
A belsejéről , az állrészről alul csinálnál képet?
Esetleg a hibáiról.
ja M (csak a korvány eladó valamiért L-esről adott számlát)
most milyen méret?
mert a képeken M-es van.
13000
Üdv mindenkinek! Tanácsot szeretnék kérni, több mint 40 éves az a motor amit szeretnék lepapíroztatni. Egyetlen egy dokumentum van róla, ezpedig egy molyrágta forgalmi engedély, amibe többek között az is le van írva, hogy 1988-ban kivonták a forgalomból...
Hol kezdjem ezt az egészet, és mivan ezzel a "veterán" vizsgával? mert ilyesmit is mondtak már nekem. köszi előre is a segítséget.
A Kelo ki is ment a fejemből.. valószínűleg összekeverhettem a Budaörsi üzletekkel.
Köszi!
Kelomotor
Köszönöm . Akkor nekem nagy! 42-es cipőt hordok, de inkább 41.5-es.
http://www.kelomotor.hu/nox_za...

Páromnak ilyen van, árához képest nagyon jó sisak, több extrával, és a zajvédelme is elég jó, nagyon nem kell szerintem próbálgatni mivel pumpálható állítható az állrésze!