Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hozzászólásodat nem töröltem ki szóval valószínűleg valamit el néztél!
A legolcsóbb ebay 35 ezer + posta (13 ezer) de amúgy én nem onnan rendeltem. Ennél olcsóbban adom az viszont biztos.

http://www.ebay.com/itm/RS-TAI...

Erről én nem találtam sehol hamisítványt, de amúgy mai világban meg mindent hamisítanak már. Azért nem akarom vissza küldeni mert akkor azt a posta költséget is bukom! Szerintem mindent meg válaszoltam, ha pedig nem tetszik nem kell megnézni! Én sem fikázom a tepsi képű CBR pedig meg tehetném, de ugye bár kinek milyen ízlése van..
Mivel a "kollega" a képgalériánál letörölte a hozzászólásom,így ide írom:
Azt állítja,hogy ezt a márkát nem hamisítják és ez véletlenül se hamisított....csak nincs "kedve" visszaküldeni.Azért érdemes utánanézni 1-2 külföldi oldalon.
Mindezt a tisztánlátás miatt írom és azért nehogy madarat fogjon.Mindenesetre azon elgondolkodhatnál,hogy a motoros fórumtársadat akarod lehúzni.
Mennyi?hol ? Mekkora?
Valakit érdekel Rs Taichi GP - Wrx L-es Kesztyű? Sajnos kicsi lett a kezemre. Teljesen új csomagolásában. Nem akarom vissza küldeni ezt raktam fel hátha valakit érdekel.
Diadora Eagle FX motoroscsizma, 43-as jó állapotban! 25500Ft -ért
150.000 Csere is! (Simson,laptop stb stb.. ajánlatok p.ü-be! )


http://aprod.hu/hirdetes/giler..." target="_blank">Gilera 50 buggy csere is!
Sziasztok!

Típusváltás miatt eladó kifogástalan állapotban lévő Honda Transalp XL 650, friss műszakival, új aksival. Adok hozzá egy pár alig használt gumit, egy új olajszűrőt, 4 új gyertyát, új kis lánckereket. Vario túraplexi van rajta. Szezon előtt lánc szett csere, olajcsere ajánlott. Évjárat: 2005.09. Kb 72 000 km-et futott eddig. Érdeklődni: foeldesi@freemail.hu vagy telefonon: 06-30-526-2756
Sziasztok!

Ha valakit érdekel tudok nagyon komoly csúszás mentes One üléshuzatot!12000
Kis One logok vannak az egész felületén amik kidomborodnak és még sárosan sem csúszik!
Eredetileg HONDA CRF250R CRF450R való,de én GasGas-ratettem és bőven jó rá!
KTM ülés is ekkora arra is jó!

Kesztyűk 4500-tól

Pro Taper kormány rögzítő,kormányszivacs,markolat szett 14000 Ft több színben!
Külön is kapható

Érdeklődni :bali105gsxr@gmail.com
Kép...
Egy csomag szotyi, kp. Esetleg motor/alkatrészt beszámitok eme szépség árába. Van rajta még pár honap műszaki, futómű szar. Recseg ropog zörög. .. Amugy jon-megy.
70/6321-829
BMW gyari aku tolto elado. Igen ez a szivargyujtoba dughato verzio. Ara 22.000 HUF. Ugyanitt gyari extra alacsony ules F800S/ST/R-re. Ara 55.000 HUF.
Eladó Sport dobok és összekötőcsövek, átalakítók.
Akrapovic, Arrow, Raptor Leo... stb
Információkért és árakért keres telefonon vagy emailben.
sportdob@gmail.com
Eladó egy Full protektoros 54-es Arlen Ness overál. 45.000-huf
eladó egy pár órát használt NOX N949 sisak, fóliázva, dobozában, papírjaival.
M-es
15.000ft
Sziasztok!

GIVI M5M vagy az ennek megfelelő Kappa platnit keresnék (monolock rendszer FZ karra). Ha valakinek van elfekvő, kerülgetni való jelezze. Köszi.
Sziasztok!

Yamaha Jog Next Zone-hoz keresek középstander-t, illetve bal és jobb oldali kapcsolókonzolt. Ezekből csak olyanok érdekelnek, amik nem töröttek, nem repedtek. Az ajánlatokat képpel együtt várom a streetfighters@mailbox.hu címre.
Köszönöm!
Gsxr első hátsó lánckerék párban olcsón eladó! Ha érdekelne valakit megnézem a pontos méreteit! Együtt a kettő 8e ft ért megvállnék tőle!
Honda VFR 800 V-tech 2002 től 2009 ig gyártott modellhez gyári kipufogó, összekötővel együtt a képen látható nagyon szép állapotban! Olcsón eladó! 40000ft
16" Rönó gyári alu, 205/60 R16 M+s Gumi 12000FT /db
sziasztok - egy létezö és még megoldatlan problémára akarok megoldást csinálni - de mielött belevágnék kérdeznélek benneteket hogy mi volna a véleményetek - sport quadokra akarok turadobozt gyártani - no nem nagyot 5 l benzineskanna menne bele állitva passzosan lenne melette oldalda olyan szárnyszerüen még hely szerszámnak miegymásnak - kb akkora volna amibe a hátizsákban hurcolt cuccok kényelmesen beleférnének de nemvolna ormotlan nagy - valami jo formát - a hátso alu ütközöre lehetne felfogatni - a kanna magasság kicsi háttámla is volna egyben . mit gondoltok az ötletröl ? volna akit érdekelne - anyaga - 6 mm törhetetlen rugalmas müanyag - festhetö - uv álló - karc álló gumi szigeteléssel abszolut vizhatlan - biztonsági záras - elöre hátra nyithato volna - tipusfelirattal . mit gondoltok ?volna rá igény ?
2004-es évjárattól jók ezek ....
üzemórás...
nem lesz olcsó játék ....
kantor.aron@gmail.com irjál akkor ide
fx470-ről már hallottam. palcsee meg tudná szakérteni
Ott az adatlapján a hirdetése ahol szerepel a telefonszám,illetve tudsz üzenetet is küldeni!
Arra céloztam,hogy beszéljétek meg telón vagy cseréljetek email címet.