Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így igaz !
pláne nem hittel
Ez nem felfogás kérdése, hanem hité.
Motort nem "felfogással" vezetünk, hanem kézzel-lábbal ! Néha foggal-körömmel!
Lehet csak nem innen rendeltem! bár mily furcsa és és nehéz felfogni Az a csuda tudtok motort vezetni ilyen nehéz felfogással
de itt van xl-es
Ez az egy darab volt sajnos nincs nagyobb, de ha lenne akkor nagyon örülnék neki! Nincs más akkor vissza küldöm, de nem akartam ezt a postát is el bukni. De vissza küldöm mert nincs kedvem hallgatni a sok vinnyogást amihez semmi közötök!
Ha olyan jó kesztyű, küld vissza, 2ezer forint a posta, kicserélik a méretedre a szorgos kínaiak.
Csak azért töröltem ki mert unom már a vinnyogást. A képet pedig az első találat után töltöttem le nem néztem azt se hogy melyik oldalról van mivel a googleban kerestem. Ha ennyire boldoggá teszitek vele magatokat verjétek rá
Az én hsz-emet is törölte. Korrekt eladó.
Én is megtaláltam a dhgate oldalt, amit béna módon még el is árul. Csak a hülye nem veszi észre, hogy hamisított vacak.

Itt árulnak még páran hamisított A* kesztyűket. Próbáltam, elég jó hamisítványok. De egy szép ki listát hoztam össze, hogy mi hibádzik a kesztyűvel. Tudom mert előtte bementem pardi-hoz is, nem a levegőbe beszélek. Ha valaki ilyet akar rendelje meg kínából 60 dollárért. Kb annyit ér. 30 ezret ne adjatok egy hamis kesztyűre. Annyiért márt dainese-t is lehet venni. Eredetit, boltban.

Haver rendelt 50 dolláros kínai hamis kesztyűt mondván, hogy 10ezerért jó lesz. Ahhoz képest az A* hamisítványa minőségi volt. Motort nem látott a kesztyű, de már jött le a fehér festés a bőrről. . A legszomorúbb az, hogy ez a kesztyű miatt került fel az első negatív értékelés az eladó oldalára, addig rengeteg embernek ez volt az excellent minőség. Kb vicc.
Sziasztok! Eladóvá vált Alpinestars 2 részes bőrruhám.
És akkor az örök:
Kedves feleségemnek vettünk 9-éve egy Bering sport-túra bőr kesztyűt Olaszországban.
Az én hites nejem(aki ismeri tudja)beszélhetsz neki bármit azt csinálja amit ő meg az anyukája(2-óra/telefon) jónak lát.
Tehát a- ne rakd a radiátorra a víztől csöpögő kesztyűt és a kertet nem a 20 rongyos Bering kesztyűben kéne gereblyézni stb.....
Na a szavaim kb annyit érnek mint itt a fórumon.
És a kesztyű nem hogy nem szakadt ki hanem puha mint a vaj pedig egyszer hasra esett vele robogóval és robogózott benne évekig.
Hiába 8-10 éve még nem gyártottak ennyi tudatos szart.
Ez nagyon is igaz és gyönyörű szépen mindenki elkezdheti eltenni megjavítattni a régi dolgait mert bizony ha ujjat vesz (és az élet bármilyen területéről legyen is szó)bizony avval kell szembesüljön hogy valamilyen oknál fogva tönkremegy.
Mondok egy példát azokkal a kesztyükkel amikkel én foglalkozok sem az anyagminőség sem a gyártó nem változott igen ám de a kesztyűk mégis előbb tönkremennek az okát nem tudtam.......
Aztán egyszer véletlenül az egyik szállítmányt túlvegyszerzték és már az új kesztyűk szétmálltak maguktól.
Ennyi! belemártják valami vegyszerbe és előbb tönkremegy gondolom semmiből nem tart beállítani az ideális sav mennyiséget hogy egy kicsit azért bírja aztán szétmálljon meg egyszer megázik azt olyan legyen mint a beton.
Mivel nagy mennyiségű kesztyűvel dolgozok érzem ennek az anyagnak a bűzét meg ha felveszem a kesztyűt átissza a bőröm.
A lényeg mindenki megnyugodhat csak szart kapni tudatos, tönkremeneteli idővel ingnétől már csak az számít ki mennyi lét ad ki a szarért.
Van az a vicc:-Egy régi Kinai közmondás szerint Minden hamis ami nem Kinai-
Benaaa? senki nem kanyarodik olyan szépen Kakucson mint én egyenessen a Merenyibe egy szép balossal.
Na jó, konkrétan az Olaszországi székhelyű Alpinestars, Dainese és egyéb márkákra gondoltam, akik a gyártást kihelyezték Kínába, vagy azt hiszem a Sidi Romániába stb.

A te gyerekeidre még véletlenül sem merném ezt állítani
Reméljük a bénaságait nem örökölték.....
Bocs de ezt kikérem magamnak az én Gyerekeim nem Kínában készültek hanem itthon a kanapén(asszem) és majdnem olyan szépek mint az apjuk tehát ne állíts olyat ami nem mindig állja meg a helyét.
Üdv:volt Elbandi.
De te nem is állítod az ellenkezőjét és mindenki eldönti,hogy vesz vagy sem.Ez így korrekt és becsületes.Ő meg szarrá tört,kipofozott dobokat+eredetinek kikiáltott hamisítványokat árul eredetiként-na ez nyitotta ki a bicskát.35k+13 k posta,mi?Te azért jártas vagy benne-hogy lesz az 52 dolláros kesztyűből 48k?
Szóval nézőpont kérdése, a hamis vagy nem hamis...
Mindenki Kínában gyártat manapság. Nem hamis mindig ami olcsó és Kínai. Délelőtt a gyárban varr Csing Cseng aztán meg máshol.....ugyan azt, ugyan abból az anyagból...
Keményen meg mondtad..
Akinek van pénze vegye az új drága cuccokat.. Én maradok a jó minőségű használtnál. Üdv..
http://www.dhgate.com/product/...|2753292650
Legalább ne a dhgate-s képet tetted volna ki...
Továbbra se érted.Ugyanaz a helyzet mint az általad(Sportdob nicknév alatt) Bódis,Akra stb. árult dobokkal.Igaz,hogy a palástot kicserélted,újratömted stb. de attól még az...aha a vége biztos.Itt se azzal van gond,hogy hamisított(attól még lehet jó) hanem hogy az ellenkezőjét állítod-és ez ami nem korrekt.Ezzel a hozzáállással előbb-utóbb kihúzod valakinél a gyufát.
És itt szerintem fejezzük is be,mert szétoffoljuk a topicot.Sok sikert a nagy bízniszekhez csak ne nyavajogj ha "beérik" a gyümölcse!
RS TAICHI GP-WRX RACING
Túrkevén van és L-es
Ha érdekel írj emailt: mdaniel9112@gmail.com