Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy fél guzzi egynegyed áron

Vannak még kerekek is.
12,000Ft
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, ajándékba szeretnék venni karórás walkie talkie-t headsettel, vox üzemmóddal, csak nem tudom ez menet közben mennyire működik.
5km hatótávval hirdetik, de feltételezem ez olyan max 2-2,5 km.
Ezzel kapcsolatosan van valakinek tapasztalata?
Köszönöm :)
Eladó egy Gilera 50cm3 blokk, a kép csak illusztráció.

Teljesen hibátlan önindítós blokk. 4 sebességes.

Tartozékok: komplett motorblokk,gyújtás önindító,membrán,csonk,hűtő, kipufogórendszer.(ajándék 80-as polini henger nicasil hibás.)
32.000Ft+posta

+ba van egy 19mm dellorto karburátor 10.000Ft


Egybe: 40.000Ft.
indítható, hibátlan motorblokk.

06706574245
Oké :) !
kawasaki zx636 03‘ feszültségszabályzó

http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Ezt nézd meg!
Ilyet még nem láttál!Klikk a videóra:
http://www.youtube.com/watch?v...
Mától ezzel a sötétedő plexivel szerelt LAZER PANAME bukósisak akciós áron érhető el üzletünkben! Részletekről érdeklődj!
72.000 helyett: 59.990Ft
www.darazsgarazs.hu
Sziasztok!
Eladóvá vált szeretett motorom… bla bla bla..
Look a hirdetést. Vérzik a szívem érte, mert mostanra lett kész.. http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_dr-z_400_sm-7723844
Helló!
Elméletileg el kelt. Ha a héten nem viszi el a srác akkor tovább nem várok és oda adom másnak.
szerintem elütötte, 14 akar ez lenni
Azért ez nem az évszázad akciója
RK 520XSO - 110szemes 24ért simán viheti a szerencsés
Szia az Akra GP menyi lenne ? Nekem evo3 van fent de lehet erre lecserélném dobj egy választ :)
szia lehethogy nem vetem észre de mit kérsz a nadrágért?
szia énis irtam az egyikre egy ktm exc 400 .400ez.nekem irt visza egy faszi de tuti nem magyar mivel google forditoval volt leforditva,szoval kamu az egész!
Sziasztok! Eladó egy új köridőmérő.
email: st920920@gmail.com
Tel: 0630 824 1718
Itt vannak a képek is!
Üdv az Uraknak!

Kihasználatlanság miatt eladó ez a motor. Hölgy tulajdonos első lépéseinek a nyomai sajnos megtalálhatók rajta, ezek a fényképen is látszanak! A motor 2 éve egy helyben áll, tehát egy új akku és egy nagy szerviz majd ráfér. Eredeti számla, szervizkönyv (500 km-nél szervizelve utoljára 2009.10. hóban), garancialevél, és használati útmutató is megvan. Az ár irányár! Csere lehet, de csak és kizárólag új Schwinn-Csepel Ranger ATB kerékpár jöhet szóba csomagtartóra szerelhető gyereküléssel! Varrógép, szecskavágó, használt gomb, ... nem érdekel!
VOR 530-BAJÁN Z. Dániel
Ne vegye meg senki, egy rakás hulladék.Egész úton mondta hogy már Szlovákból, meg románból mennének érte...
voltam megnézni, füstöl mint egy traktor, vizes olajjal használta, annyi tömítést nyomtak a deknik alá, hogy fekete mákos( gumidarabkák) tőle az a szürke vizes olaj ami a blokkban van már 1éve. Olyan vastagon van a tömítés mindenütt hogy biztos "szerelőnél" volt a motor.... a műanyag idomok hegesztve, csavarok FBS-sel rögzítve!
Elmentünk a családdal 8órás út, 400km-t és köptem egyet mert egy szemét. képeken csodás a gép, a srác azt mondta nem vette észre, nem tudta hogy ez füstöl. (ja telefonba rákérdeztem)
Eladó
Bridgestone Battlax BT45 110/70 R17
Nekem felesleges ezért eladó. Alig használt gumi.
Ha érdekel akkor írj! Adatlapomon van elérhetőség.
Sziasztok!
Mit lehet adni, mennyit érhet egy 2006os Yamaha WR250F rendszámos?
Patika, gyári állapotú, kevés km-el!
EBAY-EBAY-EBAY-EBAY
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!
Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám!
Innen a fórumról sok embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése".

Elerhetosegem illetve email cimem az adatlapomon.
Barmilyen kerdes eseten bizalommal keressetek.
Sziasztok.Ha valakit érdekel van egy szép állapotu keveset használt Givi Voyager nyeregtáskám.Debrecen és Pécs vonalon megoldható a házhozszállitás ingyen.
Sziasztok!
Eladó egy Forcefield Tornado nyakmelegítő.

Forcefield Tornado

1x használtam...mintha új lenne...

Azért adom el mert olyat kaptam ajándékba ami maszkkal együtt van és azt jobban szeretem...

Új ára magyarországon jelenleg 10.000.- körül mozog...én most féláron odaadom... 5000 jó magyar forintért...

Posta megoldható a vevő terhére...de a költséget pontosítsuk...
Eladó Sport dobok és összekötőcsövek, átalakítók.
Akrapovic, Arrow, Raptor Leo... stb
Információkért és árakért keres telefonon vagy emailben.
sportdob@gmail.com