Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eledó vadonat új kormánystabilizátor
ebay-ről rendeltem de mégse kellett
ára: 6.000 Ft
email:gudzol@freemail.hu
bocs , de több képet a ruha bukó topicba raktam fel róla. 45-ös az én lábam meg 44-es alpinestars méretben, munkavédelmi 44-es ben csónakázom oda 43-as kell.robogányon használtam ott nincs jelentősége mert nem kell gépészkedni, találtam 44-est de annak a felvétele 15 perc, ebben meg csak bele léptem és husssssssss
Mert ha jól látom 45-ös?
Hányas?
alpinestars smx5 csizma méret probléma miatt eladó, 15000ft postával.
Sziasztok!
Valakinek van esetleg eladó Cr125 2002utáni, vagy esetleg tud eladót?
Sajnos nemtalálok a neten magamnak nagyon megfelelőt, ezért kérdezem itt hátha tud valaki!
Esetleg hibás is érdekelhet!
Köszönöm szépen előre is a segítséget!
Heloó!

Nekem olyan kérdésem lenne, ha valaki tud benne segíteni, hogy Nox N940 típusu bukósisakot Bp-en merre találnék?
Egyenlőre a DunaPláza mellett a Bembo-nál láttam, de csak XS és S-es méretben, viszont minimum egy M-es kellene.
Az interneten még Miskolcon a robogowebshopban leltem rá, de az messze van és fel is kellene próbálni.
Köszi a segítséget!
"Zarges" alu doboz eladó.BMW-n volt.Tartó nincs hozzá.35000FT /db,vagy ATV hátsó dobozra cserélhető.
Moto-detail 44L-es dobozt keresek 1 db kellene , akár használtan , csak ne legyen roggyant és a zár működjön jól .
Simsonra vagy MZ-re cserélnék 2 autós subwoofert meg egy hifit.
10.000?
http://aprod.hu/hirdetes/jet-8...

vedd -vidd, csak útban van
Szia, M-es és 33 pénz (ezüst plexi,bogárháló, orrvédő és zsákkal együtt)

Üdv
Attila
Suzuki DL 650, haspáncél, emelő vagy ültetőszett, bukócső felpattintható plexivel eladó:

link
szia
milyen méretű a sisakod?
mennyi az ára?
előre is kösz
üdv
gyula
SV 1000S K4-eshez kormánycsutka jobb,bal,gyári villahíd,fék,kuplung csövek gyáriak eladók vagy motoros kesztyű,xl-es sisak kabát érdekel.
karaksanyi@gmail.com
Honda CB1 400F óratartó eladó.
VL 800-hoz csináltattam de nem jött be nekem.
20e Ft-rt megválnék tőle ha valakinek kellene. (vezetőnek háttamla)
Sziasztok!
Eladó!

A képeken látható B-Star Motoros Cordura dzseki és nadrág Xl-es méretben.
Tavaly vásároltam. Nagyon keveset használt. Nincs kikopva szakadva,stb. Kifogástalan állapotban.
Kivehető thermó bélés,könyök,váll gerinc protektorokkal,melyek ki vehetők,mint a bélés is. A nadrág is thermó béléses térd és csípő protektorral. Lábrésznél cipzáras és tépőzáras.

Kabát
Méretei:
Hossz elől:67cm
Hossz hátul: 67cm
váll szélesség:56cm
Váltól új hossz:65cm
Hónaljtól új hossz:51cm
Derék állítható:115cm

Nadrág méretei:
Teljes hossz:110cm
Üleptől:82cm
csípő:110cm
derék:95cm
Irány ár: 35 ezer.
Ha érdekel valakit e-mailben érdeklődjön! Köszi!
Intruder benzintank
750-es Intruderen volt eredetileg. Sapka és csap nélkül. Első részén kisméretű benyomódás, fényezésén felületi karcok vannak.
Ára: 10 ezer
Az előző kabát ára 15 ezer
M-es méretű, újszerű állapotú, unisex Roleff kabát, CE jelzésű váll-, könyök-, hátprotektorokkal, kivehető thermobéléssel. Nadrággal összecipzározható. Budapesten személyesen átvehető, posta csak előreutalás esetén.
Méretek: hossza 72 cm, mellbőség 61 cm, ujjhossz 66 cm, alsó szélesség 56 cm, vállszélesség 52 cm.
Na jó , de van aki támogatni szeretné a satnya nyugati bótját,.
mit tölt cseppekben? mert ha demizsonba jóféle szilvalét akkor kellene 10 darab