Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudom mi van a freemail-el,én elküldtem,hamarosan oda kell érnie,de válaszolok itt is:
elsősorban azért adom el,mert sok éve fizetem a sápot és már semmire sem használom.Ha van valamilyen megoldásod,hogy lekerüljön a nevemről,ezesetben mehet a dolog!
oké,akkor röviden mégegyszer:
kz550-papíros,8-10 éve áll,soha az életben nem indítottam el,még akkor sem,amikor megvettem
gpz500-nem papíros
de hülye vagyok,bocsi
nincs kivonva a forgalomból,nem tudom miből szűrted ezt le
Üdv!Attol függ, hányezer km-ert tolod.Semmiféleképpen nemlessz az attol.
Üdv!Ha biztosítás miatt, lett a forgalombol kivonva,akkor 36000+műszaki kb:20000 A műszaki akkor is kell rá, ha érvényes volt, ha nem meg főleg.60000-el már kevesebbet ér.
Szerintem figyelmesen olvastam, többször is... de ebből akkor sem derül ki nekem... Van papírja vagy nincs?
válaszoltam
Irtam neked mailt.
2 motorról van szó,olvasd el figyelmesen
Az elején azt írod, hogy papír nélküli a GPZ... a végén meg azt, hogy papír nélkül is elvihető... most akkor van papírja vagy nincs?
Sziasztok!

Eladó egy Kawasaki Kz550(nem volt indítva 8 éve,minden alkatrésze megvan,nem tudom,hogy egyáltalán indulna-e),2013-ban lejárt a műszakija,minden fizetve van rá a mai napig és egy GPZ500.korrekt állapotban(500km futott lánccal,brembo betétekkel,hátsó gumival),2 éve fel lett újítva teljesen,fényezéssel együtt,ehhez nincs papír ;)
30.000 a KZ,65000 a GPZ,az utóbbi elvihető papírok nélkül is...
Vajon eladta azóta a csávó?
Ezen még most is szakadok...
Nem sokat..
2000-es 150cm3 yamaha majesty robogó
kifogástalan állapotú.
ideiglenesen ki van vonva mert a biztositás nem volt fizetve.
Mennyit érhet egy ilyen szerintetek?
Itt egy kép róla. műszakilag kifogástalan az állapota.
Sziasztok!
Eladóvá vált, érdeklődni e-mailen vagy a 20/474-7966 számon lehet.
Sziasztok
Cagiva Frecciámhoz keresek rendszámos vázat. Akinek van kérem jelezze. Köszönöm
mostanában nem, örökké megégette az ujjam.
Nem , de qvára elfáracc :D
van olyan NŐ is ami kényszerolajzásos....

egyszer álltam olyan ember mellett aki hallotta valakitől , hogy egyszer valaki csapágyasra tolt egy csajt ....
a rohadék kényszerolajzás végett egyszer csapágyasra toltam a yamahát ....
ha lerobbanok valahol a motorral és hazatolom , akkor csapágyas lesz mire hazaérek?
Nem melegíted be olajcsere előtt?