Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Banner YB14L-A2 12V/14Ah-s akkumlátor eladó vagy cserélhető.Tévedésből lett vásárolva egy új,de később kiderült,hogy a biztitábla volt a hibás.Az árban biztos megegyezünk
Ha esetleg a régivel szemben bizalmatlanok lennétek,akkor igény esetén az új,most vásárolt akkut is eladhatom,mert nekem mindegy melyik marad meg,mindkettő tökéletesen működik.Az új Rider YB14L-A2 12V/14Ah 160A indítóárammal.Az új akku 9900.-Ft volt,Lestinél vásárolva,6hó garanciával,számlával.
eladó.többet az adatlapon hirdetéseim között.
endurók bontot alkatrészei eladók


ÉJjEL NAPpAL.HÉTVÉGÉN IS HíVHATÓ VAGYOK bontott.motorok ktm gs 250 motorblokk alkatrészek csak motor blokk alkatrészek ktm gs 125 motorblokk alkatrészek csak motor blokk alkatrészek aprilia rx 125 (rotax 123) motorblok alkatrészek aprilia etx 125 (rotax 127) motorblokk alkatrészek aprilia rs125 (rotax 122) motorblokk alkatrészek gilera rx125 csak motorblokk alkatrészek Derbi Senda Xtreme 50 SM csak motorblok alkatrészek derbi senda 50 csak notorblokk alkatrészek cagiva freccia 125 öszes alkatrésze aprilia tuareg wind 50 összes alkatrésze honda dió af-18 minden alkatrésze Peugeot JetForce 50 TSDi összes alkatrésze suzuki gsx250 cobra minden alkatrésze suzuki rg 125 minden alkatrésze suzki rm 125 motorblokk alkatrészek 1983-1985 honda cr125 minden alkatrésze 1986 Peugeot sqwab minden alkatrésze yamaha majesty 152 minden alkatrésze honda panteon 150 2t minden alkatrésze gilera xr2 minden alkatrésze gilera mxr125 minden alkatrésze aprilia leonardó 125 minden alkatrésze suzuki andress 50 minden alkatrésze suzuki dr 600 minden alkatrésze yamaha tdr 125 suzuki gn125 magyar papiros Husqvarna sm 125 2001 motor blok alkatrészek cpi aragon gp50 delmi s five 50 aprilia sr50 old yamaha mayesty 250 motor blok alkatrész yamaha xt125 1983 honda crm 125 honda mtx 50. malaguti fifti top 50 gilera kk 125 piaggó sfera 1.2.skiper.125-150 ktm gxr 50.és egyéb motorok bontott alkatrészei


http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEBB INFORMÁCIÓKAT TALÁL. ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengelyek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ülések.lámpák.vázak.e
lektronikák.álló.forgórészek.deknik.blok felek.kerekek.hütők.minden típusu alkatrészek A FENTIEKBEN EMLITETT ÉS NEM EMLITETT MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOTT HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFŐLDRE IS. FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM
yamaha xtz600 teneré kedd -től. bontódik kedd-ig egyben eladó199.000e..az ár fix csere esetén 220.000e.gúmik jók.telók jók.motorja jó.kerekek jók.minden jó álapotu.10-20-ezerért nem bontom meg.

.06304053450 CSAK TELEFONON....egyéb motorok bontot gyári alkatrészei beszerelési garanciával eladók..
Keresek Givi Maxia dobozt monokay rendszerűt és hozzá fém platnit!
Ha vki megválna tőle keressen!
köszönöm!
köszi!
nem sürgős
akár mailt is írhatsz ha bontódni kezd, adatlapomon megtalálható
üdv ha bontódik jelenkezem de ugyis látni fogja mert felfogom teni hogy bontódik.üdv róbert
bontva több jön be, mert így egyben el nem adod 200ért
a 2 oldalidomra vevő lennék, akár most is
értelmes áron a kerekek is érdekelnének
üdv .fényezés gyári még ha úgy látja hogy nem de gyári a fényezés minden eredeti rajta 150 ért nem eladó inkáb bontom.üdv róbert
sziasztok valakinek vna szilikon led vagy ledsor esetleg motorba ? vagy valami esztétikai tuning Aprilia SR 50 sport pro 2007
Köszi a segítséget, de hirtelen találtam!
Olcsóbb kéne esetleg ingyen házhoz szállítva? ...de, azt hiszem tudok ilyet, merre laksz?
Nem tud vki ilyen töltőfejet eladót? találtam 690ft-ért +1500 postáért XD
én meg a hátsóért egy 10est, így már tiszta haszon! :)
Értem én, h új meg el akarod adni, de "máshol" 60e ez a pár, és még ki is hozzák házhoz...
Mondjuk az elsőért adnék 25-öt. Érdekel?
Eladó micheline pilor power 2ct - 65.000 Ft zsír új nem használt motor eladása végett eladó!
ennyiért vettem a rendszámosat, bár lejárt műszakival
150ig érdekelne ha tényleg jó a blokk hangja
a festése meg már nem a gyári
1 x használlt UFO gerincproti eladó.
185-190cm magas egyénre.
Eladóvá vált a motorom.Autó vásárlás miatt.
Akit érdekel annak emailba vagy telefonon többet tudom mondani.
beszámitás lehetséges kérnék képet és árat hdu@freemail.hu ide
Van egy suzuki gsxr 50 rb h kismotorom 4ütem 50cc esetleg csere vagy beszámítás
Új motoros bőrkabát használt árban!
Kivehető bélés
Eredeti marhabőr
Elérhető méretek: L; XL; XXL
AZ AKCIÓ CSAK A KÉSZLET EREJÉIG TART!
Postán is!
Kis bolt, nagy választék: www.darazsgarazs.hu
CBR 1000 RR 2004-2007 üléspúp eladó! Teljesen új! Piros színben!
10.000 Ft (postát állom) Kérésre küldök képet!
Érd: 06-70-615-9136
Email: n.misi.tt@gmail.com
ELADÓ A KÉPEN LÁTHATÓ RUSH-M MOTOROS RUHÁZAT!
Egyben az egész: 40.000 Ft
Külön:
Kabát - 20.000 Ft
Nadrág: 15.000 Ft
Kesztyű: 5.000 Ft
Cipő: 3.500 Ft

Méret:
Kabát - 3 XL
Kesztyű - M,L
Nadrág - M
Cipő - 43

A motoros ruha Polgáron (Hajdú-Bihar m.) megtekinthető/ megvásárolható.
eladó yamaha xt600z teneré.


eladó yamaha xt600z teneré.képek szerinti álapotban okmányok nélkül.elől hátúl tárcsafék.olajhütés.kézvédő.öninditós.(aksi nincs).nem csörög nem füstöl.külfőldi.forgalomba nem hejeszehető..gyári bontatlan álapotu..beszámitás lehetséges.az ár beszámitás esetén fix.....kp.alkúképes.határokon belül
i.ár:220.000e

erdeklődni telefonon:06304053450..