Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia .
Írj egy elérhetőséget.
KÖSZI.
Eladó egyszer használt 2hete vásárolt Axo Boxer 44-es cross csizmám méretprobléma miatt!Új ára 34900Ft volt még blokkom is megvan róla de mivel használtam egyszer így nem veszik vissza viszont csizmára szükségem van minél előbb így csak ennyi az ára!A képeken a csizma kissé koszos de teljesen tisztára takarítva várja új gazdáját!Postázni is tudok!
Eladó új cross csizma. 41-es méret. Irányár 30.000 ft.
Igen elég jók, csak sajnos az RX-embe hosszú.
Anno nekem a VFR 750-ben is iilyen volt, illetve ilyenek, mert kettő kellett belőle, hogy megforgassa azt a bazi dög blokkot.
nagyon tutik ezek a szünetmentes akkuk, ha nem kell sok indítóáram
a rendszergazdánk 2009-ben kidobta a szünetmentesből aztán azóta avval működik az asszony robogója
sziasztok!

Keresek Givi monokay maxia dobozt (fém)platnival, ha vki tudna eladót kérem keressen!
Üdv! eladó a képen látható 12V-7AH- s zselés aksi . Rendesen működik vele a világítás, irányjelző, kürt, féklámpa. Ha érdekel írj. (az én motoromba hosszú lett.)
Méretei: Magasság: 9,3cm
Szélesség: 6,5cm
Hosszúság: 15,2cm
Ha érdekel írj itt, vagy kispeter10@indamail.hu-ra. Ár: 2000Ft+ Pk. Debrecenbe személyesen is átvehető.
JAJJ látom már rámragadt a gokard
akarommondani GO KART
sosincs píz
HÁ.

minden jó akkor jön amikor nincs péz. pedig megveném magamnak
Akkor 200 lenne...
sportgokárd?
nem kell valakinek egy gyári régi verseny gokard amiben léghűtéses blokk van?
150e.

pótgumikkal.
Eladó egy mz blokkos yamaha dt teljesen felujitva babetta gyujtással.
Eladó egy Suzuki Atala Hacker 1999-es.
Eladó egy két éves lg gt540-es vodafon függő mobil
kijelzőén hajszálkarcok. doboz töltő headset stb...
Ára:6000ft
Szasztok!Keresek sűrgősen GPZ600 as hengersort!Vagy komplett blokkot is akár szétszedve!
06 30 705 1610
Heló. Olyan kérdésem lenne hogy a hátsókerék tengely az eladó-e és ha igen akkor milyen méretekkel rendelkezik? (hossz, átmérő, menetsűrűség stb...)

Előre is köszönöm
Használt iridiumos gyertyák eladók. NGK CR9E-nek megfelelő. 500Ft/db. 3 db van belőle.
Honda CR 250 Első teleszkópok ( felujitott ) fordított teleszkópos motorba is jó,van hozzá közbetét.
20000ft
Valamint egy Cordura motoros nadrág XL méretű.
12000 ft.
Hogy mennyi szart megnéztem az utóbbi napokban.... ,,,és már nem akarok messzebb menni mint 1km vagy ami melóba oda-vissza beesik....
Ha mükszik az ár jó, de ha nem a szomszéd utcában laksz tényleg messze vagy... ...
Szia!

Olyan 60ezer ft-ra gondoltam ,de mindegy mert úgy is messze vagy
xbox 360 controllert vennék vagy motoros cuccot adnék érte