Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

V-strom 650- hez keresek fékpedált.
Elérhetőség itt, vagy Emil úr az adatlapon.
Sziasztok!
Rmz 450 es 2005-2007 ig keresek blokkot ill blokk alkatrészeket.
ha tudtok valamit: keskin@freemail.hu címre irjatok légyszi
Én 15 körül gondoltam csere lehet bármire autó hifi,mobil, csike:) bármi!Lada niva alkatrészek,stb..
Mondanál egy árat? csere érdekel?
Van egy eladó PONY Romet vázam csak blokk kell bele..70 4270156..
Kell valakinek egy fasza steklámpa?
ELADÓ SV 1000 alkatrészek

Titax fék és kuplung kar fekete, rövid: 28.000 Ft
Kormánylengés csillapító: 13.000 Ft
Első sárvédő: 13.000 Ft
N-es felső villahíd: 23.000 Ft
Villaszárak: 43.000 Ft

És még pár apróság.
Eladó...
el
Szia! Elkelt a navigációd?
Sziasztok!
Eladó a motorom. Emailt naponta nézem és telefonon is elérhető vagyok. Ár minimálisan alkuképes. Nem megszabadulni akarok tőlle hanem eladni.
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Eladó
4X használt Berik G-5994-BK piros-fekete M-es bőr sportkesztyű 8000FT(új ára 20K),8-10X használt Shark RSI Fireshark 3 év garanciával fekete plexivel S-es méret(más márkából m-nek felel meg)60000FT(új ára:108K+16K a plexi).Ha valami érdekel írj rám és küldök képet.
+K@N tisztító szett+1000RR-hez karboncuccok,fék-kuplungkar,fékcsövek...
Jólvan, csinálok róla.
Holnap elküldöm mail-ben őket.
akkor lőj párképet................ ha megosztható a jó ötleteket el lesem megosztom a kivitelezővel. a fiam csinálja ......hátha olcsóbb lesz
Hi,
Ilyen épületet nemrég csináltunk otthonra mi is...
Nem volt olcsó mulatság...
helló megnéztem a motorodat de engem a mögötte lévö kemence és épület képei érdekelne ha megosztanád velem szeretnék épiteni én is valami hasonlót elöre is kösz elérhetöség az adatlapon
Yamaha fzr600 forgalomba helyezhető váz,eredeti külföldi okmányaival sérülés és javítás mentessen.Ár:30e ft.érd:zoli_motor@freemail.hu
szia érdeklődnék a teló iránt pontos tipp jelzés, miben használtad? telefonon nem tudtalak elérni
az a melós szimóm, nem eladó amíg megy. abban a pillanatban hogy nem indul el lesz passzolva
az országkerülőn agyaltam arra pont jó lett volna a nagy tank
Szép gép!
Ok akkor megvarom mig veszel vmit...
Azzal nem jársz jól...eladtam az RR-t,csak egy Simóm van egyenlőre.De te tudod...
Szia!
Érdekelne az egyik kormány!
Az alsó kormány belső magasság méretét,valamint a végek távolságát megtudnád adni?
Előre is köszi!
Tali
ini
tank alatt a szimó nem eladó ?:D