Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv olyan gondom van, hogy tulajdonomban van adásvételi szerződéssel egy veterán korú motorkerékpár, azonban semmi más papírja nincs. Valahogy forgalomba lehet helyeztetni ?
Doboztartó konzolok:

Suzuki GSXR hátsó doboztartó (használt): 11 000,- Ft
Kawasaki zx6r (ZX600J) hátsó, és oldal doboztartó: 16 000,- Ft
Suzuki DL 650 hátsó doboztartó konzol: 10 000,- Ft
Honda XL 1000 V Varadero hátsó doboztartó. ÚJ!: 13 000,- Ft
Honda CBF 1000-hez 2010-es ÚJ! hátsó doboztartó konzol: 14 000,- Ft
Kawasaki ZZR 400-600 E modellhez hátsó doboztartó konzol, használt : 12 000,- Ft
Sziasztok!

Hát ha valakit érdekel, aki elesett, nagy elhagyta a fél pár ilyen típusú kesztyűjét, nyeregtáskáját...

Tehát szabad a vásár, ki mennyit ad érte

(Jövő héten cordura nadrágok lesznek akciósak kb 12 000,- Ft-ról indulnak... különböző méretek (használtak, újak... Női, férfi)

1 db balos fehér-fekete-carbon Arlen Ness kesztyű bőr, M-es méret ÚJ!
1 db balos fekete-fehér-carbon Berik Racing kesztyű bőr, M-es méret

Valamint:
1 db Moto-Detail nyeregtáska Jobb oldali, teljesen új!

Ha valakit érdekel, a reglapomon megtalálja az elérhetőségemet...

Szép napot mindenkinek!
jah és kétütemű és különolajzásos
cpi sm 50 2007-es évjárat 50ccm 4700km full digitális kijelzővel!
Sziasztok
Eladó lett a motorom, ha valakit érdekel írjon, köszönöm!
Átverés! Jöjjön érte, vagy utalja a postán a pénzt. És amikor a pénzt kivetted, elhozta neked a postás akkor jöhet a motorért.
Tapasztalatom még nincs ebben, de valahol olvastam( szerintem itt sportmotoron) hogy ez átvágás. Szerintem semmiképp se foglalkozz vele, legalábbis én nem tenném. Ha kell neki jöjjön és nézze meg
Sziasztok!
A helyzet az hogy felraktam a motoromat,hogy eladó! Megkeresett e-mailben egy külföldi valószínű egy lengyel.Azt mondja Paypalon kifizeti és intézi a szállítást is meg mindent.Nekem elég furcsa és gyanús ez.Van valakinek tapasztalata ilyenben? Beugratás akar lenni vagy nem?
Választokatat előre is köszönöm!
Üdv.
Mekkora ccm, futott km,típusa kétütem négyütem. Sajnos minden fajtát nem ismer az ember
?
Üdv.Meg tudná valaki mondani hogy egy 1987 es Honda CR 250 es motorba (nem fordított telos)bele lehet rakni egy fordított teleszkópot.
Köszönöm.
Sziasztok keresek Honda Transalpot lehetőleg 2000-es évjáratút vagy újabbat!

Előre is köszi!
2007-es ár 200.000 anyi az egyetlen hibája hogy az első kerékbe van egy kis nyolcas!
gsxr 50 rb50h 1990 évjárat 50cc 4t idomok nincsenek meg yapán belpiaci 140000ft
CCm típus évjárat?
adatok: ccm ár évjárat?
Majdnem komplett Honda nsr125-ös blokk 40000ft összes csapágy új benne.
Na valakinek? 50 Berik két részes ruha. Árban biztos meg egyezünk!
Viheto a szerelmem:

Zsuzsa
Cagiva Freccia alkatrészek eladóak jó áron. Elektronikából szinte már semmi nincs, de azért kérdezz rá nyugodtan. Komplett blokk még megvan, akár külön a főtengely is eladó. Váz, kerekek, lámpa, telók, lengővilla, szívócsonk. Hamarosan mindenről töltök fel képet.
igen igen igen......majd teszek fel pár képet 25000 km minden gyári
az amelyikre izomból gyúrtál?
szeki lyuk egy van............. a többi furat csak vicc volt............ további hasznos netezést meg van a dr 650vas jobb mint gondoltam
szeva cápa! 06-34-302-463 20-9-189-743 az eddigi legjobb garis szabályzó, igaz nem pöst megyéből, és oda fúrja a lukat ahová kéred