Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szalonna sütő vadonat új 40.000 ft + előkészítő asztal 15,000ft ha kéred!
Eladó!
Valakinek valami!?
Sziasztok!

Eladó egy hátsó emelő egykaros hátsó lengőkarhoz. Honda VFR stb.
Szia!
Nekem van egy kb 2x használt Oxford,nézd meg az adatlapot.Küldök róla több képet ha kell és postázni is tudom.
keresek sürgösen gps tartóval rendelkező tanktáskát,szép állapotban,az sem baj,ha valami jó minőségű
Hello!

Én tanktáskát keresnék. Max 10-11 literest szeretnék, nem kell nagy. Az előnyös ha van rajta térképtartó, gps-tartó, külső zseb, esővédő fólia, vagy vízhatlan anyagból készült.
Univerzális BLUETOOTH rendszerű Sisakbeszélő, minden sisakba beépíthetően Extra áron! Telefonnal - GPS-el, minden Bluetooth rendszerű eszközzel kommunikál.
14990Ft. Készleten!
Beépítése 1-2 percet vesz igénybe. Tökéletes illeszkedés!
Nem sajnos kp kell,spyke ge
rincvédő?
Ruha csere nem érdekel?
Sziasztok!eladom kétrészes berik bőrruhám+daytona csizmám+drága r6 osomból megmaradt idomokat,tükröket,üléseket,bukógombát,hátsó üléstakaróidomot!a ruha gyönyörű állapotú,a csizma is!az idomok újak,gyári feketék!2006'r6r
Sztem az kicsi lenne neki.
50-es volt nekem is de én 75 kiló felé mentem és már kellett az 54-es.
De próba cseresznye, nem rontom én senki üzletét
Szia,nekem van egy 50es Berik kétrészes bőrruhám ha érdekel?60000.-
Eladnám yamahámat felújitásra vagy bontásra.Egy főtengely szimeringre és egy gyújtás alaplapra van szüksége.Hátul eloxált felnivel, új még garanciális CDI gyújtással és egy husqvarna kipufogóva
Sürgősen,mélyen ár alatt eladó trikolor Honda CBR 929RR Érd: 06-20-204-66-81 telefon számon.
derbi senda 2000-es alkatrészek fötengej lendkerék alaplap trafo elado IÉ:1Ft
Fiúk, lányok, párok!
Bering Baltimore L-es férfi cordura kabát (Használt, nyakán kopással) és Ixon Idyllic S-es (6) női cordura kabát (Használt, de hibátlan)
cserélhető S-es, XS-es NŐI bőrruhára, kabátra.
Ha esetleg valakit érdekel, az ne tartsa magában.
lacko.szollosi@gmail.com
Gilera KK 125-ös 2T léghűtéses motor alkatrésznek eladó!
Akár egyben, akár bontva.
Idomzat sérülésmentes!
Sziasztok!

Eladó egy GoPro Hero 3 Silver Edition sport kamera vízálló tokkal tappancsal adatkábellel,akksival!
Zsír új Amerikából van!
75000 Ft

A legjobb kamera!Bírja az ütést,vizet,rezgés!
Előtte volt Drift HD-m nem lehet összehasonlítani!Volt Go Pro Hero Hd is Sport motorról leszakadt tankal egyött 200-as tempónál és csak a tok nyitó föle tört le!
Most Hero3-al endurózok és kapja az ívet rendesen,por,sár,víz fa ág,esés kelés de semmi gond vele!

Drift Hd zsír új akksi+hálózati töltő 5000 Ft!

06303210309
bali105gsxr@gmail.com
Eladó XL Monster nyári kabát protektorokkal 20.000
Alpinestars GP pro fekete fehér XL 25.000

A kesztyű új, a kabát 1x volt rajtam.
Munkahelyváltás / költözés miatt eladóvá vált szeretett motorom, rengeteg extrával.

Részletek e-mailben (sb71 kukac freemail pont hu)
Eladó egy Michelin Madacan 50 130/70-18 méretű motorgumi nagyon jó állapotban a széle érintetlen.
A gumiban legalább még 5000 km van Középen még 4mm van rajta

4000 Ft ért vihető
Eladó szép állapotú, megbízható Africa Twin!

bazsi