Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó Honda tack 34.000- ft ért
tavaly kapót új dugót és ment is használtuk de most még nem indul
bütykölőknek vagy alkatrésznek ajánlom csak ne foglalja a helyet
Kaszni szép egybe van
hali alibatyo vagyok.na jószivü leszek engedtem az árból.uj ára 170000.akit érdekel irjon vagy hivjon.az ára még a héten ennyi.hétfőtől drágább lessz
A csepegtetés sebességét úgy emlékszem hogy nem lehet állítani.
Ilyen villás végű bigyón keresztül jön belőle a cucc.
Hali mindenki!
Van egy ELADÓ 95%-os 3komp. Dunlop Kr108 195-65-17es vágott slick gummám eladó!
Ár: 14000Ft
hali valakit érdekel megvételre az apriliám vagy csere?kápé 190000.csereár 220000.érdekel supermoto csere is 70 -es töl125-ös ig.kösz alibatyo
Igen, mert azon túl sikeredett! Azt sem tudtad, hogy fiú vagy e, vagy jány. Nemhogy napszemüveg.
Nekem még nem sikerült egyszer sem annyira berúgni, hogy egy napszemüvegért 36 000 Ft-ot adjak. Soha nem tennék ilyet.
Na ettől nem lettem sokkal okosabb! Szóval egyszerű mint egy faék, semmi drótozás, meg mágnesszelep, csak csepegtet abból amit kinyomtál. Lehet valamivel szabályozni a cseppek gyorsaságát? Két-vagy egy pucun tolja az anyagot?
http://loobman.co.uk/
Annyi a különbség a képeken láthatóhoz képest, hogy ez még egy régebbi modell, nem ejtőtartályos, hanem a rugalmas "kannát" összenyomva juttatod a csőbe a kenőanyagot (a leírás szerint egy pumpálás akár 100 km-re is elég lehet).
Újonnan rendelt napszemüveg mérethiba miatt mélyen ár alatt eladó (36ezer volt az ára). Eredeti dobozával, tokkal, törlővel ahogyan a képeken látható. Csak felpróbálva volt, de nem jó a mérete. Csere érdekelhet Derbi Senda / GPR blokkra természetesen értékegyeztetéssel. Posta van.
Ez hogyműködik ez? Pattints már kibontva is róla képet!
Loobman láncolajzó rendszer.
Csomagolása fel lett bontva, de kurvára nem fért el a motoron, úgyhogy nem lett használatba véve.
Komplett készlet, a felszereléshez szükséges minden tartozékkal (csövek, csatlakozók, kötegelők, stb.), leírással.
5000 Ft.
Elado a menyasszony

GS500
Üdv. Tárgytalan, mert láttam a képeket.
Autómosásra milyen?
Üdv. Képek a motorról, állapota, ára?
25 körül lett véve márkakereskedőnél.De ha most ennyi
Ja ez újonnan 12 ezer. ugyhogy hagyjuk inkább !
Ezt a magasnyomású mosóra kell tenni vagy slagra?
van egy karcher k 2.59-esem. jó hozzá?

Castrol power 1 racing olajam van 2 liter 1w50 ful szint, érdekelhet?
Sziasztok,

Megválnék motoromtól

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

infó: 06304216167 vagy jakaba@itthon.hu
polisport protektor mez újszerű állapotban eladó 8 ezer ft
Bukosisak eladó. 15000 forintèrt. Skype:hsskft email hsskft001@gmail.com.
újszerű állapotban lévő polisport protektor ing eladó 8 ezer ft
Igen, emlékszem, meséltétek. Remélem később sem lesz vele semmi gond!