Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csizmába
7000ft-tól integrált indexes LED hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám! Innen a fórumról sok embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
----------------------------------------------------------------
--------------------
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése"
---------------------------------------------------------------------
---------------
Több fórumtársnak rendeltem és megvoltak elégedve. :)
Bármilyen kérdés esetén bizalommal keress.
Sziasztok!
Eladóak a képeken látható alkatrészek és ruházat:
1. GSXR 1000 K7-K8 középdob 14.000 ft
2. GSXR K4 1000 gyári hátsó lámpa 22.000 ft
3. 4 db gyári Suzuki index 3000 ft/db
4. Gyári Suzuki kuplung-fékkar K4 1000ről de másra is jó 4000/db
5. Gyári GSXR rendszámtartó K4 1000ről 13000 ft
6. Aluminium rendszámtartó K4 1000 ről 5000 ft.
7. DRZ balos tankidom 3000 ft
8. DRZ javított hűtőidom 2000 ft.
9. K7 1000 hátsó gyári állapotú 42-es lánckerék 4000 ft, két első lábtartó gyári 5000/db.
10. AXO 2 részes 54-es bőrruha keveset használt 175-185 és 75-90 kilóra 70000 ft.
11. Spidi XPD VR-5 speed csizma 44es méret, új ára 37000 volt, jobbos felülete repedezett, 16000 ft.

Posta természetesen oké.
Ott írja utána: 10péz.
fejidom ?
Nagy kamu!
Nekem is írt a törött motorra!Átbaszás!Azt akarja add fel hajón majd aztán fizet!
Szia!
Engem is megkeresett levélben. Ne üzletelj vele! Inkább olvass utána a "nigériai csalás"-nak. Nagyon ügyesen csinálják, szerintem ő is ide tartozik!
Üdv: István
Szia! Köszi, de sajna nekem csakis pont olyan kellene, amit linkeltem, még színben is. Ezt is ismerem, de ez sokkal vastagabb teló, nekem direkt kell a másik,mert kicsi, lapos, és könnyű, zsebben nem nyom, motorozáskor meg a csizmámba szoktam tenni.
Viszont, ha már kép:
Givi doboz platnival eladó. Régebbi darab, de jó állapotban. A zár már ezen sem origi, ezért az ára így 15. Kb. 30 literes, viszonylag nagy doboz.
azt se tudod már, mit kezdenél egy olyannal......
A givi doboz, normális árért vihető.
Szia!
Nem pont olyan mint amit keresel, de hátha....
Vodás, teljesen új.
robogómhoz kapott GIVI doboz eladó, nem patika állapotú de használható, platni nélkül kaptam és a nyíló felső rész leszorító szerkezetét eltörték mivel az olasznál maradtak a kulcsok, funkcionálisan használható zárni nem lehet, eladó. normális ajánlatért eladó. postázom is.

piaggió lyberti gyári hátsó doboz is eladó, eredeti állapot, kulcs megvan hozzá, platni nincs.irányár 10 e ft.
Ennek örülök...
Valami t. számot adsz?
Vagy írj mailt, cím, meg t. számom az adatlapomon...
Ha hívnál, netán,,,inkább estefelé,,, napközben nagy pörgés van, nem mindig tudom felvenni...
Hacsak! Nem Haraszi Zolit keresed Debrecenben...
RGVZoli,,, egy V-vel...
Óóó, basszus,,, az csak valami maradék Skipe, amit komámék Angliába költözésekor nyitottunk, de berágatott, mert lóf.szt sem tudtunk beszélgetni rajta, állandóan megszakadt, úgy, hogy biztos létezik még, de én min. 3 éve nem jártam ott.
Keress rám fészen, (Geregúr Zoltán) vagy küldj vmi mailt, vagy,,, akár fel is hívhatsz, ott a szám az adatlapomon,,, ezt tudom nyújtani kapcsolatok terén...
kupibérletet nem lehet inkább igényelni?
Sziasztok!

2003-as Rsv mille-hez keresek verseny lábtartót(állítható) használtan.
Akinek van,vagy tud valakit,akinél beszerezhető,kérem szóljon!
Hali
Megvan meg
07su19sa, 17 a pár
Szia nekem van .... privibe a többit email címem apophis13@citromail.hu
Valakinek nincsen esetleg MŰKÖDŐ Suzuki, Honda, Yamaha 4 ütemű blokkja? 125-250ccm között érdekelne! Évjárat mindegy, de inkább régebbi modellek motorja érdekelne!
Ajánlatot e-mail címemre szeretném kérni, ha van! E-mail: dj.nyaki@freemail.hu
Nitro NGFP Talisman sérülésmentes bukósisak eladó.
Méret: M
SHARP teszten 4*-os eredményt produkált.
http://auto-motor.vatera.hu/al...