Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adok hozz egy 8gb-os sd kártyát
Sziasztok!
Eladóvá vált egy Szép állapotban lévő némi plexi karccal,"M"-es Nyitható Lazer sisak.Ár:10000,-
egy L-es Akira sisak:4000,-
és egy Prexport Shadow motoros bőr dzseki Félárnál is kevesebbért !Vadonatúj, Könyök,és kivehető váll protektorokkal, nadrággal zippzározható. 38-as Kb. 60-65kg súlyú emberkére!
Üdvözlöm !

Az alant nevezett nem eladó utánfutójáért cserébe megtanítanám önnek a nekifutásból önszájon talpalás bonyolult, ám de roppant varázslatos és sokszínű technikáját.
Ha felkeltettem a figyelmét jelezze
A kullancsok jöhetnek egy az egyben a futóért.
De csak akkor ha amúgy nem eladók.
Valakinek 110-es gyerek quad? 70 pisztolyorrúért vihető Csere, beszámítás is érdekelhet, értékegyeztetéssel: motor, teló, quad, nagyobb enduró.....(természetesen nem földtől elrugaszkodott áron)
Képet a belsejéről és az aljáról tudsz küldeni?Törés vagy valamilyen sérülés van rajta?Ha postán elküldöd 10.000Ft-ért megveszem.
hali mindenkinek!
keresek simo gyàri kiput cserèbe lenne egy
vezetékelni valo de jo mexás gyujtas
ezek nem értelmetlen dolgok: a tevepatának rendkívül jó a fűtőértéke, tehát fűteni jó.
A kakastaréj ehető de aki nem szereti :jön a farsang!
A kullancsból meg életmentő vért lehet kinyerni.
Egy rendkívül fontos megjegyzés "a tevepaták konyhakészek"
Van 3 mázsa tevepatám,6 kiló 40 deka kakastaréjom,és talán megvanmég a 11 kiló kan kullancsom..ésha jól emléxem nőstény kullancsaim is vannak egészen pontosan 1568923 db ebből 742 vemhes,szülés ideje tavaszra várható természetesen ők felárasak.Házhozszállítást intézem géeles gyorsposta vagy a véreres,mindkettőt ajánlom megbízhatóak.
Csere max jó állapotú 1200-es Ladára.
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Sziasztok!
Rendelt már valaki valamit a specialmotor.eu webáruházából? Nekem kicsit kamu szaga van az oldalnak.
Eladó Berik bőrkabátom.
50-es méret, váll és könyök protektorral.
Új ára 65e volt 25e ért viheted alku kizárva
Nincs kopva, rojtosodva, szakadva nem büdös.
Gyakorlatilag hibátlan állapotú. kb 60-73kg és 170-180cm kaliberű személyre jó.
Eladás oka kinőttem.

rapala0307@mailbox.hu
5 MP-es de ha megnézed a fotót......
Sziasztok!Eladó két kabátom!

A Spidi kabát teljesen új,a címke még rajta a cipzáron!Váll,alkar-könyék protektorral!Vállfájával!

A Berik,használt,de újszerű állapotban van!Szintén váll,alkar-könyék protektorokkal és kicipzározható thermo béléssel!

25000 Ft/db

Csere érdekelhet,bármire,mindent meghallgatok!Mindkét kabát M-es méretű!utasnak,csajodnak kiváló lehet!Kicsi alku lehetséges!

0670 576 1477
Mosssjutott eszembe. Megbeszéltük magunkal, hogy a futó és a kockarendszám felfújt kerékkel nem eladó. Ha valakit még érdekelne pár dolgom ami nem eladó akkor a nemeladó@húzzadmegabréém.com-ra küldjön mail-t.
Minden megfelel az elvárásoknak . De mivel lovakkal nem foglalkozom így nem áll módomban beszámolni a gégéjüket. Valami más sokkal értelmetlenebb csere nem áll a rendelkezésére?
Yamaha fzr600 91évj váz.Eredeti külföldi okmányokkal forgalomba helyezhetően,vagy exportra.Sérülés és javítás mentessen 50e ft-ért. Érd:zoli_motor@freemail.hu
Akkor elhordaná egy vastag zoknival
hmm ha 43-44-es lenne
azt én is láttam, de azt a képet káttam neten 12mp-es kamerához is csatolva!
Sziasztok!Yamaha vezlánc eladó olcsón
http://www.kepesmotor.hu/lanc_...
Ott a kamera orrán, hogy 5.
Vigye már el valaki ezt a csizmát a szekrényem tetejéről, (kéne a hely ) tavaly márciusban vettem, 42-esnek,,, de a lábamra nem megy fel, inkább 41-es, vagy 40,5-es.
Teljesen új, soha nem volt használva,,, egy 20-as volna,,, bolti ára 40 körül...