Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Teljesen hibátlan állapotú, kihasználatlanság miatt eladó. Kivehető, mosható a belső bélése. Én 186cm és 95kg vagyok, éppen jó rám. Személyesen Budapesten és Karcagon vehető át.
Ára:70.000Ft
mobil:06-30-629-4424
Felújított Yamahga Dt125R (ténylegesen felújított,rendszámos) eladó.+Sm szett ami a képen még nincs.Rengetek minden cserélve így akit érdekel annak leírok mindent.Külföldre költözés miatt eladó!
ja igen, T-mobil lockos
Valakinek egy 8GB-os Iphone 3-as?
20.000-ert viheto azonnal
És sikerült megnézni, h milyen GSXR1000-hez van a szervizkönyv?
T Cím ! Papírjai vannak,forgalmi,rendszám ?
Üdv : Sándor
Várom majd a jelentkezésed
Hello!

Csere ára 280-ezer ft!
Kp esetén alku lehetséges ésszerű határokon belűl.

CSERÉBE kizárólag csak HONDA DAX,Vagy HONDA MONKEY érdekel!

Csatolt képeken látható típusok!
nem, szóse róla. barbi vett egy ugyanilyen tizennégyest, de az első hosszabb, kb 400 km-es etap után már tudta, h le fogja cserélni a buta, gyári csutkákat.
fájó összeg, de tényleg sokat dob a motoron, többet, mint bármilyen extra.
csak nem eldobtad a vasat?
KEresek 2004 től hátsó sárvédőt ami egyben van a rajtszámidommal.
Kínálok 2002-2003 teljes idomszettet olyan minta ami a képen látható motoron van, csak SixDays Enduro matrica van rajta.

Valamint van ÚJ ! narancs polisport hűtőidom, ami az átlátszótankos ExC re való.
BUÉK!
remélem, megvan még a tavalyi zzr kormányt szállító ember elérhetősége... heteken belül szükség lesz még egy szettre a világ legdrágább alkatrészéből
Mindenkinek BOLDOG ÚJÉVET!
Mennyi az ára? Csere?
Kellemes ünnepeket szeretnék kívánni minden volt és leendő vásárlómnak.

LEGOLCSÓBBAN AZ EBAYRŐL TŐLEM.
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám! Innen a fórumról sok embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése"
Sziasztok.

1986-os 3 ajtós 1300 ccm benzines volkswagen polo-t , 2013 júniusig érvényes műszakival , Jó állapotú papíros ETZ 250-es re vagy robogóra cserélném .
Irányár 120000 ft.

Email:yofo@freemail.hu
Aranydobozos vagy ződ engem érdekel 5000 + posta adatlapon van az elérhetöségem
Nem sok. Csak nincs rá pénzem !
Neked még fizetnék is, szóval az ingyen biztos nem fog menni
Na de most ez mi is ? Sokallod ?
sziasztok!
maradék 1000RR cuccok eladók
érdeklődjetek telefonon a Kötél Pistinél
Ingyen érdekelne! tÉNYLEG.
Csövi !

Megmaradt 2 doboz Castrol Power1 Racing 2 T olajom.
Original, bontatlan csomagolásban vannak.
Pesti személyes átvétel lehetséges. Ár : 5500.-

Mailcím az adatlapon
ha aktuális lesz jelentkezem de képeket meg töb infot küldhetnél rola! e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
Egy SAAB 9000 CSE érdekel? 220 LE
Meg ezek is szintén eladó SV
Javításra szóróul , de ez is potom pénz