Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt lennél a szomszéd faluban akkor átballagnék egyik reggel megnézni mit csinál a reggeli -1-2 fokban
nem mintha sokat motoroznék ilyen időben de párszor belefutunk
Ejj de belegázoltam a lelki világodba, pedig Én csak azt mondtam hogy mit használok, nem azt hogy Tied szar! Nagy különbség.....szerintem. Nem mindenki pénzes ember, van akinek (sajnos) az olcsóbb jut, bár ami olcsóbb nem feltétlenül rosszabb, és a drágább sem feltétlen jobb. És igen, ezt fogom használni, mert elnavigál ha el kell, nincs vele probléma.
Azt pedig, hogy akik régen írtak és eltűntek annak Ők tudják az okát, sok mindent nem jelent. Nem csak a busa topicból koptak el emberek.
Szóval nem sértésnek, vagy fikázásnak szántam, és abban teljesen igazad van hogy inkább az összetartás mint a széthúzás. Csak ezzel meg sokszor az baj, hogy van egy pár ember aki annyira hangoztatja hogy mennyi pénze van, és hogy Ő a király. Ki nem kakálja le?
De a lényeg, hogy ha találkozunk,akkor ne a "sz@rról" és a pocskondiázásról szóljon, hanem egy jó motorozásról!
Kellemes Ünnepeket, és mielőbbi jó időt!
Akkor használd ezt.
Van aki mást vesz és mást akar.
Hála istennek az emberek nem egyformák.
Neked annyira lehet nem tűnt fel,de pl.a Hayabusa fórumról nagyon sokan eltűntek,mert van egy "Társ" aki éjjel nappal észt oszt mindenkinek bár a servicék szerint is hülyeségeket mond néha.
Sajnos egyre jobban széthúzunk,pedig össze kéne tartanunk.
Az,hogy a legrégebbi busások sem írnak a fórumra(és itt nem magamra gondoltam) az azért már jelent valamit.
Szóval a lényeg,hogy jó valakinek a 10e GPS de valaki szeretne egy 200e-t.Azt hogy miben különbözik,azt az tudja aki mind a kettőt használta.Pl Én...
Fujitsu Siemens Celsius H250 1680x1050!

Intel® Core™2 Duo Processor T8300 2.4Ghz, 3GB, 250GB, Nvidia Quadro FX570M, ujjlenyomat olvasó, firewire, wifi, modem, infra, bluetooth, viszonylag jó aksi (2órás kb), PCMCIA,3G
Szép megkímélt gépezet, nem melegszik túl. Hdd szinte új, alig ment 27napot.
Zsanérok jók, wifi,bluetooth hibátlan.
Monokróm állapotjelző van beépítve még extraként ami jelzi a töltést, akku telítettséget, wifi be van-e kapcsolva, stb.

Ha nem vaterán veszed meg, akkor olcsóbb!

Fujitsu Siemens Celsius H250
Szia!

Jelenleg csak ezek vannak sajnos, megnézem az ünnepek után, hogy tudok e 96os zx6rhez szerezni, és ha igen mennyiért. ;)

Üdv Kill.
ő pl még 10e sincs.....

gps
Az ebay-ről 13e.-t vettem a készüléket 1,5 éve, és SW-Motech tip. specifikus, vízhatlan GPS tartóval 17e.-t.
Még ha nem is cotton de lehet kapni olcsón vízhatlan tartót
van 20ért is navi, a koton meg olcsó
Hát az,hogy vízálló az nem nagy csoda viszont az ára újonnan annál inkább mert 200.000 ft környékén mozog
Ini leìràsa jò...
vízálló meg ha eredeti a touratech tartó akkor az magában több mint 10 még használtan is
Mennyivel tud ez többet mind egy autós navigáció,mert árban jóval drágább
gsxr szívlámpáshoz undertailt, gp dobot mennyiért tudnál ebayről?
Igazábòl 8fokban volt a leghidegebben hasznàlva ès nem volt vele gond. Hogy hidegebben mit csinàl nem tom...
Ezalatt nem adam,ez is jò àr èrte...
ha mégsem megy el akkor majd jó ócsóééé megveszem
próbáltad már mit csinál hidegben? többségének ledermed a kijelzője
Ment neked is..
Vkit érdekel? Olcsó pénzé..
szia!

nekem is küldjél mailt légyszi!
fehervariablak@gmail.com
96os zx6rhez nincs véletlenül?
Ment 4 e-mail...
Szia!

Képet tudsz küldeni a naviról?
Illetve elérhetőséget ide: baranyitamas pont 1979 kukac gmail.com

Köszi
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_crf_250_r-6285737

ELAD
Eladó egy Garmin Zümmo 550,Turatech és sima taróval,Magyarország frissíthető térképpel 65.000,-ért....