Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval már tudjuk. Tiszta terminátoros.
én meg inkább nézem hogy hordanak a hangyák szerteszéjjel
"van 2 centi szalonna a bordáimon, többet ér egy protektoringnél, és "olcsóbb" is"
Nono! Számolj csak utána!
Azé elférni elfér és nem utolsó sorban nem unatkozok, ha ecce kiszenvednék valami elhagyatott erdei szakadékban.... csak előveszem és ha nincs térerő, akkor el motoGp-zem a hátralévőt
még jó
van 2 centi szalonna a bordáimon, többet ér egy protektoringnél, és olcsóbb is
Inkább felhívatod magad!
Nem vagy Te annyira törékeny! Nem mostanában leszel súlyodnál!
szétszakadt térddel hazamotoroztam még
mondjuk kettes fölé nem tudtam váltani mert akkor összefostam volna magam, ketten szedtek le a motorról
de van olyan ismerős aki törött kulccsontal hazamotorozott erdélyből, kuplung nélkül.........
Az egyik srác, még a P 20-sal elnyalva, adrenalin által felpumpálva, törött kulcscsonttal felállította a földről, tehát elvileg lehetséges!
Valójában meg sose legyen rá alkalom, hogy meg tudjuk!
Agyf@sz? Az miféle betegség? Motorozással elmúlik? Vagy csak elnyúlik? ( Az egyik adatlapi képed aláírására asszociálva. )
látom nem akarsz a csizmástelefonról lemondani.
én kemény vagyok nem hordok telefont
inkább hazatolom a gépet ha úgy adódik, még törött végtagokkal is
Alapvetően nálam is ilyen célzattal van, na meg mert manapság szinte bármikor kellhet. De tény, hogy sokszor volt már jó, hogy meghallottam, h zizeg. De természetesen nem vágok satuféket az út közepén! :D Másik előnye, h mivel nekem nincs óra a műszerfalon, így pirosnál gyorsan meg tudom nézni, ha kell
Szóval nekem kell ilyen telefon megint és kész! Már asszem a negyedik lesz...
Na meg ezektől az új ujjazós telóktól agyfaszt kapok.
nekem mennyi lenne 1 ilyen lámpa szívlámpás gixxerhez?
csak azé hurcoltam motyorolásnál a telefont, hogy ha beesek valami szakadékba és túlélem, akkor híjjam a mentőket ... hogy kerestek azt észre sem vettem
Biztosan jó az is, de nekem nincs. Én így oldottam meg.
Ó hát természetesen! Csak úgy durrog vissza az SV, úúúgy megállok!
Akkor ( ha a csizma már nem lenne alternatíva) a combtáska lesz a megoldás! Nekem az van, belül a teló, ha zizeg érzem. (de nem állok meg )
és ha hínnak, akkor akár 2kilónál is satufék és azonnali visszagang
Szerencsére nem jellemző!
Na de az tényleg gáz lenne!

Táska sokszor nincs nálam, ha van, és abban van, nem hallom. Ha kabátzsebbe teszem szintén nem szoktam észrevenni, és ráadásul, ha tegyük fel esek egyet, amit megúsznék nagyobb bajok nélkül, de pont az ott lévő telefon töri el a bordámat, akkor flúgos lennék. (volt már példa ilyenre)
A csizma, kemény, és tart, mivel ugye véd, és mivel nagyon vastag pinokkiólábaim vannak, ez a teló meg nagyon vékony, teljesen jól elfér benne, nem is érzem, bajt nem okoz, és érzem, ha hívnak.
Plus Eladó Duino Ds-900 pna jól működik jelet ott is fog ahol más gps sose fogott, viszont nincs hozzá program aki ért hozzá tud belőle fabrikálni karcmentes, igény esetén 4gb memkártyával!
Fényképezőgép eladó!
Akit érdekel írjon mailt oszt megeggyezünk
csizmába?

ilyent sem hallottam még....
Estére már kellemes lábszag lengi körbe a telót! ( Bocs, de kissé "magas labda" volt. )