Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen én.
köszi,nem rossz,de igazából nekem fekete kéne,meg cbr hondára. amugy jól kened,ha te vagy a motoron.... :)))
Egy ismerősömnek van egy 8000eurós mocija
ami még Amerikában is ritka
egy nagy hozzáértő ajánlott érte 20ezret :)
Szerencsétlen fogalma sincs arról ,hogy a két markolatgumi kerül annyiba hozzá. Csípem az ilyen nevetséges ajánlatokat
egy ilyen mociról beszélek
Szia!
Talán a videón hallod a hangját.Jobb ötletem nincs.

http://www.youtube.com/watch?v...
35000-be adom
Hali! a kipufogó dobról nincs tudsz képet dobni? meg milyen a hangja? nagyon brutál,vagy szolidabb? köszi
aki gyorsan ad 2x ad, így kell értékelni a dolgot
megjött a segíj aztán gyorsan el kell költeni amíg a nej meg nem neszeli
szóval neked így nem kóser? adok még rá egy tacskó kölyökkutyát
Ha-ha -ha a 2 uj gumi került ennyibe.
de 62ezerért van egy babettám :)
Csere 43-as újszerű 44-es csizma, igényes cross csizmára, VAGY eladom! Utcán négyszer használt, hibátlan állapotú, 2012-es. Krossz -Enduro –Supermoto, Forma Raptor verseny homológén. CSAK! Telefonokra, válaszolok, POSTAI UTÁNVÉTTEL KÜLDÖM!
Szia! Meg van még a kézvédő?
62510ft jó érte?
Figyelem Még mindig eladó!

Nagyon sürgős másik motor vásárlása miatt
"elkótyavetyélem "Mélyen áron alul
Telefonon bombázzatok ajánlattal csak most hétvégéig akciós ha nem megy el akkor szezonba drágább lesz.

Tell: +36302649336 Jimmy
Oké :D egy próbát megért :D
Sziasztok!
Eladó pár hasznos motyó pályára!

-Öhlins kormányteló gsxr felfogatással 60000Ft

-Gyári átszelepelt GSXR kormányteló 15000Ft

-PPTuning verseny lábtartó szett GSXR K5 1000 50000Ft

-Fém fékcső szett(piros két külön vezeték)20000Ft

-Yoshimura kipufogó dob 35000Ft


BAZZAZ!
-- Z-Fi TC kipörgésgátló, injektor és gyorsváltóvezérlő elektronika
- Gyorsváltókapcsoló ( fordított váltáshoz)130000Ft!

-Karbon dekli védők K5 1000 30000Ft

-G.P.T köridőmérő szett(adó,vevő,aksi) 25000Ft

bali105gsxr@gmail.com
06303210309
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_sr_50_street-6486967


Valakinek?
"nem tudom megbízzak e ezekbe!" Ne légy "birka "B+!
Ezek csalók , ha az összes eladó 10 %-át átverik, már megérte nekik firkálgatni!
Sajnos ilyen hifi dolgokra nincs szuksegem
van egy erősitő kocsiba való ha érdekell JBL decade 400w 4 csatornás csatornánként 35watt ez tudod kárpit hangszórókhoz való de ki mire használja szinte vadi új csak be lett szerelve 1 hónap mulva elkelt az autó azóta csak porosodik dobozban szőrért szőrt felőlem mehet ha érdekell vagy van még egy carpower sonic mélyládám ez 1600watt duplatekercses ez volt használva de nem igazán tudtam kihasználni mert csak gyengébb erősítőim voltak ez egy kicsit drágább müszer de valahogy biztos meg tudunk egyezni ha érdekel most ezek jutottak eszembe de ha esetleg van valami amire szükséged van akkor ird meg hátha van :D
Nekem is ő irt! a másik feketelistás "Gabbard Morgananderson" ő is utalással akar átverni!
FIGYELEM ! MA kaptam egy emailt a következő címről natasamarinic56@gmail.com , a következő szöveggel ,a hírdetett motoromra: "do you still have this bike for sell?" . Amit furcsáltam magyarországon. Utánna néztem az email címnek és szerepelt azon emailek között egy lengyel blogon, akik csalásra készülnek, átutalásos lakás és egyéb tárgy vásárlásánál. Kérek mindenkit legyen figyelmes, ne hagyja bepalizni magát. Üdv Józsi
Ha jól tudsz angolul és van időd hülyítsd egy kicsit.
Én is így vagyok vele! nem is adnám csak kp-ért!
ne légy birka, csak átverés...
Sziasztok, van egy eladó mocim, és folyton külföldiek keresnek! a múltkor egy amerikai katonának adta ki magát, és a nagybátyjának venné ajándékba a motort! de aztán google a barátom rátalált mint Afganisztánba hősi halált halt katona! valaki találkozott már hasonlóval? mert most is írogat egy külföldi nevű csaj.... nem tudom megbízzak e ezekbe!
aaa ez meg gyari szar ajfon. ajtunes meg minden. asszonye volt, csak kapott egy rendes telefont.
mid van cserebe?