Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de most ha arra gondolsz hogy közbejön egy nem mindennapi kiadás (hasamra ütök, leviszi a ház tetejét egy vihar) és akkor épp nincs félretett pénze, mert a hónapokba kb pont kijön, de egy ilyen eladással megoldhatná hitel felvétele nélkül a problémát ami ugye még mindig jobb mint a bankokkal jót tenni..
persze nálam nem ez van. sőt, őszinte leszek, nem nekem kell a pénz, hanem barátomnak segítenék vele. de ez már más téma..
Ha a munkabére nem elegendő az életre akkor nem nagyon van más lehetőség....vagy ha a szülei nem bírják fedezni a tanulást....tényleg, ez eddig ingyen volt....vagy nem?...ha már így belementünk abba, hogy mire jó a pénz...
csak evvel eladsz egy álmot, egy életérzést
aztán ha mégsem jön össze a jó meló akkor mi lesz? lesz egy faja simsonod majd?
pedig mindegy
mert ha valaki akkora balfék hogy csak úgy tudja magát fenntartani hogy cuccokat ad el az nem életképes
szerintem elég jó befektetés, ha ezzel az eladással egy olyan képzésre lesz lehetőség ami után igen jól kereső állást találhat az ember csak eddig úgy nézett ki menni fog "összekaparásból" is, de sajnos nem, egybe kell "nagy" összeg viszont ha az bejön...
Na meg akkor amit írsz....mert nem mindegy, hogy most vagy 3 hónap múlva van vége....
tökmindegy
ha az éhenhalás szélén állsz akkor sem
nem tökmindegy hogy februárban vagy áprilisban földelnek le?
egyedül akkor éri meg bármit eladni ha az árát be tudod fektetni és pénzt tudsz vele keresni
Pénzhez sem?....
akkor sok sikert....
de tapasztalatból tudom hogy az eladás nem vezet semmihez sem
Vegyél a feléből Honda Innovát, vagy a hatodából egy Yamaha sr125-öt, azokkal még a diákjegynél is olcsóbban lehet közlekedni
ó dehogy csak sajna változások történnek a mindennapokban, így eléggé bajossá vált sok kiadás fedezése + egyetemre is kell lassan gondolni ha megoldódik a helyzet mielőtt valaki megvenné, akkor természetesen marad
mindjárt itt a karácsony csak kihúzod addig valahogy.......
vagy babafelszereléseket akarsz vásárolni?
szerelem van .. pénz nincs
de akkor írhatom így is: eladó, vagy szimplán pénzt elfogadok a képéért
eddig tartott a nagy szerelem?
Eladóvá vált anyagi okokból szeretett LabanCom
http://www.kepesmotor.hu/ktm-s...
Konkrétan tegnap lett befejezve a rendbetétele, ma mentem vele próbakört, csodás-mesés! (persze nem külsőre, de ez nem is vitrinmotor.. viszont megbízható, és jól megy )
Eladó komplett pitbike váz!110es blokk volt benne,de azt én kivettem,és beépítettem chopper vázba..Semmi más nem hiányzik róla 99%os gumik,törés sérülés mentes motor...35000ért....Vagy csere is érdekel:Motor,laptop,stb...
Eladó CB rádiót keresek.
Heidena K63 gumi eladó vagy cserélhető nekem nem jó a mérete 100/90/16 cserélném. Teljesen új még egy méter sem ment Akit érdekelne írjon
Motorhibás /főtengely valószínűleg/ Super Teneré-met donormotornak, alkatrésznek - lehetőleg egyben - eladnám. A blokk ki van szedve, s félig megbontva. Tel: vodafone-2-86-nyolcvanöt-84
email: artista@vipmail.hu
230.000 Ft
haló haló!x114,3 15 colos MiM alufelni eladó ha kell valakinek!
Ár:30 ropi
Képet tudok küldeni
Köszönöm gyors válaszod!
Számod elmentettem, majd hívlak! (jöv. hét közepe)
Lenne egy bőr ruhám,60-as van bele irva .Én 175cm magas és 97kg nagy tekintéllyel.Eladnám a 44-es WERMACHT csizmámal együt. A kettő együtt 30 ez .Vagy cserébe simo swalbi ,vagy mz papir nélkül.
Csizma, nadrág, mez, protektoring, csuklós térdprotektor jó áron eladó!

http://www.expressz.hu/auto/alkatresz/motorkerekpar/ruhazat/
hirdetes-33071135/
Szia !
Én 176 magas vagyok és 97 kg nekem hasba sajnos kicsi , mert sajnos nem vagyok eflex hasú hanem kerekebb
mondjuk még mindig feltudom venni és össze tudom húzni a cipzárt
Amúgy szakadás esés mentes , minden cipzár működik nem kopót
Magasságba amúgy szerintem olyan 180-ig hordható
Benne van kemény protektor Vál , könyök térd + (koptató)
Puha meg a hát

Ha esetleg érdekel / 30 637 59 77
Hi ! Eladó térdkoptatók:http://www.kepesmotor.hu/ruha_...