Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem pont, hogy az számít, hogy ott áll. A tudat.
ó nem izgulok én ezen. nem is vártam hogy rögtön elviszik. mindig hónapokig hirdettem a gépeimet, de el vitték mindet jó árban. ezt se fogom senki után hajítani mert nem szabadulni akarok tőle, hanem pénz kell a néccáz' az kevés sajna, gyúrj még rá kicsit viszont ebbe biztos lehetsz hogy nincs plusz költség az átírás után
Megnyugtatlak kex, hogy semmit sem vesznek most.
Én vennék, van is rá pénz, most kocsikáztam el 30.000.-ért benzint, meg betoltam 700km-ert kishazánkban a Hondámba.
De sajna amíg ennyi fos van itthon, addig piac sem igazán lesz.
Tisztelet a kivételnek.
Ma megnéztem pár gépet, amire a 400.000.-es kategóriában még simán 2K-t rá lehetne locsolni, és ezek nem nagy dolgok, csak éppen annyira lenne elég, hogy biztonságosan motorozhass....

Nekem volna 4K-m az LC-dre......na jó, meg elviszlek fagyizni is...
Ez viszonyitas alapja.. Ha nekem ezert cserebe beajanlananak egy panigalet se szamolnam azt 300e-nel tobbnek mert nekem penz kell es nem olyan motor(ez jo tulzo volt de a lenyeg ertheto) az hogy eladhatatlan elegge tulzas.. Kb hetente van galeria rola hogy ilyet vettek. A kereskedesekbe beadni alapbol hulyeseg mert szemermetlenul alacsony arakert veszik be.. Ez egy nepszeru es jo motor (foleg az enyem most mert belement egy rakat penz es ahhoz kepest megse draga - nyilvan nem a meghirdetett arat varom erte). Bizom benme hogy lesz valaki aki ezt ertekeli es boldog tulajdonosa lesz, mert ebbe benzinen kivul semmi nem kell egy jo darabg ha meg nevetseges alkuk targya lesz eredmeny nelkul inkabb szethajtom a 'csaba es lehet vinni ciganykodva (nehogyma a drz-ket vigyenek 600+ert ezt meg ne) persze mindent a piac dont el. Ha akar valaki gondtalanul motorozni egy lc4el az ugyis megtalal. Ha nincs ra igeny akkor meg igy jartam
Eladó egy 40 valahány literes Kappa doboz, új, nem volt még felszerelve, 2kulccsal, és a hozzá tartozó Givi platnival együtt!
Olcsón! :)
Érd.itt : jakab.zoltan@freemail.hu
Eladó egy Yamaha PW 50 Gyerek Cross motor. Ilyen motorral tanulnak az iskolában is a verseny tanoncok. Amit tudni kell a motoról. Külön olajzású kardán hajtású (nincs karbantartási igénye)legjobb hajtás, új gumik vannak rajta elől és hátul is(belsők is ujjak), rezgő szelepes, léghűtéses, kb 50 km/h a végsebessége, Motul 800-as olajjal volt használva. Ez egy teljesen biztonságos kis motor, akár egy felnőtt ember is el tud vele menni. Ha el tudja valahova rakni a térdeit. A motorhoz még tartozik egy teljes felszerelés (nem bóvli felszerelés). Bukósisak, szemüveg, protektor ing, térd védő, kesztyű, csizma, nadrág és mez. Minden kérdésre szívesen válaszolok. Teljes ár felszereléssel 140000 ft.A motor külön is eladó Ára 110000ft.
Akinek szüksége van motoros cuccokra vagy csak kérdése van az ebay használatával kapcsolatban nyugodtan keressen meg e-mailben. infó az adatlapomon
370 napja eladtam a Kawát én is. Régóta érett az elhatározás, mert kicsit sok volt finanszírozni a motorozást meg az egyetemet egyszerre saját keresetből. Egész héten dolgozni, mellette suliba járni nappalira, hétvégén is volt általában meló, a fennmaradó időt pihenéssel töltöttem motorozás helyett. Annak meg nem volt értelme, hogy díszítse a garázst. Ez egy kiba drága hobbi, fáj-fáj, de költségcsökkentés címén meg lehet tőle válni, ha már nagyon érezzük a hideget a kisebbedő takaró alatt.
Nem csak egy nagy összeget biztosít, de jelentős jövőbeni költségek maradnak el.
Tavaly ősz óta van időm olyan dolgokra, amire addig nem, meg nem mellesleg pénzem is. Asszonykával is több időt tudok együtt tölteni, boldogabb, kiegyensúlyozottabb lettem, sikerült néhány kilót is felszednem - amit néhány alant hozzászóló biztosan merő baromságnak tart, de teljes mértékben leszarom
Ha befejezem az egyetemet, nyelvvizsgát, a jövőben talán még lehet motorom, de fordítva ez nem működne. Mondják sokan, hogy mindenkinek arra van pénze ideje, amire akarja. Mások a realista táborhoz tartoznak, és igyekeznek felelősen dönteni.
Ilyen vót-e
a rossz hírem, hogy amikor a BMW-t vettem bevittek egy ilyet a Wilkerbe. Be akarták számoltatni, de még alku alapnak sem volt jó, 250-et mondtak rá, mert eladhatatlan.
Csak vigyázz azzal a "nagy szerelemmel".
Hehh. Ha ott pofáraesel, az jobban fáj mintha az aszfalton tennéd....
Hallgass az öregebbekre.
Sok kici aprót előre, mint inkább egy nagyot ugorva, oszt hopp nem vittem át az árkot.
Sajna ezért tart itt az ország, mert feldobták, hogy mindenki ugrálhat nagyokat.
Csak elfelejtettünk bemelegíteni.....
nem is együtt mennénk ám igen bonyolult lenne elmagyarázni így itt, de a lényeg hogy mindketten jól járnánk, ha sikerülne ami tervbe van. de ahhoz nagy lépés lenne ugye, ha elvinnék a gépem ( )
mondjuk ez így nem olyan rossz ötlet
csak annak a hajtása 2 személlyel nem olyan űberfaca ám
olyan itt nincsen, csak cross meg endúró
milyen gumit...? eperízűt?
no azért úgy lenne az az eladás, hogy hozzám kerülne valami módon az smc
amíg nincs eladva, addig van lehetőség változtatni és én szívesen meghallgatok minden okosságot egyenlőre csak fel lett dobva a lehetőség
amúgy én az asszonyért egy gumit nem adnék el nem a motort.....
de másért sem...... a gyerek az kérdéses, de pl egy iskola/képzés miatt tuti nem
mert azt nem engedem hogy eladja az enyém egy normál lc4.. az egy bitangállat smc, amiből nem jön szembe az úton egy ugyanolyan. inkább megveszem tőle, mint valakihez elkerüljön aki lelakja
pár sör mellett emelt szintű oktatást tudnék erről tartani.
de ha már eltökélted akkor nem sok értelme lenne
az egyetemre csak vésztartaléknak kell, ha nem lenne koli akkor albérlet vagy valami. bízom annyira magamban hogy államira felvegyenek (mérnökin elég sok hely van azért) meg nyáron úgy is újra melózok
Akkor már csak azt nem értem, miért nem a barátod motorja eladó
ha nem jön össze amire adnám a pénzt viszem az esemcét