Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérlek taníts MESTER!
De ne a helyesírásodat kérlek.....bár arra nagyon irígy vagyok!
Kimernék állni versenyezni, akkor néznétek nagyot! Nah ti agyoniskolázottak egy kicsit még tanuljatok a mocikrol, meg olvasatok sokat lefekvés előtt! nem nagyképűség ez a 41 Le meg h ennyi, de írigy embereknek is kell születni!
pedig érdemes lenne, lehet az xr is több csilliárd ménes boldog gazdája!
VESZTENÉL!
nekem túl sok iskolám van, legalábbis az itteni átlaghoz
az enyém xr4 30 ló körüli, szerintem versenyeztessük a te 40 lóerőddel valami fain padon
majd mikor az lc4-em 70 lovas lesz aprilia mx125öm volt, 04es, az is izmos kis kávédaráló, de viccként sem mondanám 41 lovasnak..
Ó én remekül fogok aludni, főleg annak tudatában, hogy lehet alábecsülöd a gépedet, és van az 42 Le is!
Nah jolvan sztem nem jutunk az egyről a kettőre úgy sem, elmondom érthettőbben.... gyárilag a gépem 33-34 Lóerő eddig oké? , fúvókák és a dob kivan cserélve! ezért 41lovas "kb" a moci! kihangsúlyozom a kedvedért h "kb" 41lovas lehet h 40,93 csak h ne legyen már 41 mert nem tudsz aludni estére!
Akkor Te agyoniskolázott, olvasd el mégegyszer amit írtál, azt követően nézd meg amit linkeltem. Lehet csak nekem jelenik meg, de ott a Rally (roppant mágikus LE növelő) szócska, és a tény, hogy 24Le. Ami nem lenne baj, de hogy 41?
4,10-18 Conti Twinduro
90/90-21 Mitas E09
Eladók!
ini Neked is ilyen sok iskolád van!? Grat nektek
Amit te nézel mocit az Gilera rc, az enyém Gilera rc "rally" enduró!
Szolnok megye, Tomajmonostorán megtekinthető (kiprobálhato)
nemkell nekem h elhidjétek h 41pacis, aki ért hozzá az tudja h milyen gépek is ezek! Nem nagy márka a Gilera de erős kis gépek!
Az itt a baj h nem volt még jó motor a kis seggetek alatt, de van a dolgok közt eltalált dolog is, az átfúvókázás
De ti túliskolázottak vagytok nektek nem kell mesélnem erről
Hol van ez a "közel"? Mert az adatlapod egy nagy nulla, és az itt levő hirdetésedben sem szerepel hogy hol lehetne megtekinteni, és megszámolni mind a 41 lovat!
és még monster matrica sincs rajta, ami darabonként(oldalanként) 3 lovat tesz hozzá szóval simán kihozható 50 ló is a gépből.
A "kályhaezüst" színű rezó....csak az önmagában 12,451 Le-t dob! Egyszerűbb lett volna valós adatot írni
Hádde ez tunyingverda! Nemérted? Tuti van nagyrezó, meg elektronyika meg átfúvókázva meg nitro még, és simán vanaz annyi, sőt még tán több is, csak nem merte kiírni!
Utána néztem....

RC 125 Rally
ha közel vagy ajánlom probáld ki, meg nézz utánna ha van egy kis időd
Jó lesz az 24 Le-nek is
igen Tudom, nekem mondod!?
Cserélném pitbike-ra vagy 50-125 sportmotorra...
részletek:
http://bolha.testbike.hu/hirde...
41 ló
ez már nem semmi ám