Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó ez a sok minden ,
Tessenek érdeklödni Vásárolni
rendben
Szűrő nem kelll köszi, az olaj meg postával már ugyanannyira jönne ki, mintha itt megvenném a polcról.
2500 megfelel? 12 cakumpakk szurokkel egyutt
Hogyér méred az olaj literjét?
Vennék.! 200ccm vagy 250ccm Quadot.! Okos telefont adok + Készpénzt.! Állapot mindegy csak mennyen.!
Megamaradt egy kis olajam MOTUL 10w50 3l és 2-2db olajszűrő hf155 és hf157 exc 520hoz használtam.
Wintex kétrészes bőrruha. 56os méret semmi szakadás nincs rajta!
Ufp protekroing L-XL méret 10 pénz
elado,Michelin pilot/ puha/ 120/60x17 vadonat új,még motoron nem volt.16.e
Yamaha fzr600 váz.Eredeti külföldi okmányokkal forgalomba helyezhetően,sérülés és javítás mentessen.Ár:50e ft vagy robogó beszámítás áráig érdekel Érd:zoli_motor@freemail.hu
megfogod a gatyát 2 ujjal belenyúlsz széthúzod aztán mérsz
ha legalább 65 centi akkor van esély hogy jó
Monster, Dc, Fox, Subaru, Rockstar és ehhez hasonló ruhák újból kaphatók nállam!
Bővebb infő telón: 30/963-2800 (hétfőtől), ill mailen: sportrotor@citromail.hu
További képeket mailen tudok küldeni.
Hellosztok!
Eladó egy két piaggio/ gilera alkatrészem! yasuni c21 kipuf
http://www.kepesmotor.hu/robog...
és egy s6 24-es pwk powerjetes karbi ( egyszer volt kiprobálva!) hozzá való pigi adapterrel bowdennel!
Tel: 06204706921
Így nem csak ő járna jól, hanem én is
És te meg boldogan feküdnél le napvégén, hogy milyen jót cselekedtél 2 honfitársaddal
De te döntesz, kezedben a staféta
te gyerök,

megfútt a szél...
Ez így van.
Nekem perkálsz 20-at! Ő kap ebből 16-ot és adja neked a tükröket ?
Na
Hát úgy néz ki kapok érte egy F1 inget, ami 10000ft, szerintem neked nem ér ennyit!
17 dodó ebayen a hasonló.
http://www.ebay.com/itm/motorc...

te vagy az eladó, mond te az árat!
Megnéztem, van egy IMET gatyám, az XL, de nem tudom megmérni, mert állítható, gumis stb., én 177 vagyok és 86 kg, rajtam eléggé lötyög, de két melegítővel és szűkre húzva jó volt. A GERMAS kabátom XXXL-es, 3-4 pulcsival jó volt. Nem nagyon akarok már télen utcai motorozni, csak krosszozni.
persze
párban?
Szia !

18. 000 - hft 5-ször volt használva