Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én csak kussolok és tanulok!
Csendet! Hát milyenek vagytok, de tényleg. Igenis Kispinásnak van igaza, én is eddig azt hittem, hogy a powertől NEM lesz erősebb egy motor, csak alul nyomatékosabb, de Ő felvilágított vala! Azóta a kávét is dupla póverrel iszom!

(komolyan mondom 2 napja rá se nézek a Viccek topic-ra, minek... )
Tessék,egy-két kép róla...a talpa olyan,mintha még nem is lett volna használva.A hétfő jó,talán a kedd is,mindkét nap este 5-től,a profilomon megtalálod a hirdetést számmal.
Komolytalanok vagytok!
basszus itt már csak a fluxuskondenzátor segíthet, hogy ne alázd porrá a labancot! és muszáj leszek extraszűz olivaolajat is tenni bele, mert az a legjobb
Hali! Még nem tudtam feladni! Nem gáz a héten?
ha a dugattyúra is ragasztasz akkor az több mint 3 ló
nekem az xr4 már 70 ló felé jár, pedig csak kézzel dörzsáraztam a fúvókáit, és kézzel spéciztem a kipufogót
szerintem mire kész lesz közel 100 lovas lesz
most kenegetem a himbarendszert hőálló zsírral hogy ne olvadjon ki hangsebesség felett
Szerintem meg egyszerűbb lenne,ha raknál bele mégegy pówer szelepet.Akkor nemhogy 80 de még talán 90 is lesz!
Tudatlan banda! Ne fáradj velük!
Azt se tudják hogy egy mónszter matrica +3LE... most vásároltam be egy 2*2mes lappal belőle, hátha így már 80 ló lesz a kátélyem
De látod hogy hozzátesz! Én hiszek neki.Azért mert ti nem vagytok olvasottak és nem tudjátok,attól még lehet rajta két pówer és igenis hogy lehet 42LE.
lehet azért mert a póóóverr nem tesz hozzá egy lovat sem
még akkor sem ha 10 van rajta

ennek ellenére tudom hogy ki lehetne hozni több lovat is belőle, csak az már nem a falusi tuning kategória
Mostmérnem hiszitek el neki,hogy 41LE a motor? Bazdmeg nem tudom mit nem lehet ezen megérteni.Kétpówer az kétpówer.Kétpówer=kétszeres erő.Mennyetekmá azt nézzetek meg egy szájbavágott kukoricamorzsolót! Az is kétszerannyi kukoricát darál bazz!
Így olvasva a lóerő háborút el fog a röhögés ,az igaz hogy nem tudom hány lóerős az a "kávédaráló" de a lényegen nem változtat még ha annyi lenne mint a tulaj mondja akkor is örülhetne ha egy fékpadon leadná a 24 lóerőt. Mivel nem értek a pover szelepes motorokhoz azért kétségbe vonnám ha kettő van rajta akkor duplázódna a lóerő akkor ennyi erővel egy dupla turbós jármű dupla lóerős lenne. Zárszó- abban a hitben kell hagyni hogy brutál erős tudjátok amíg van lószar addig veréb is van.
Ennél jobban butább....
Igazad van, elnézést hogy megkérdőjeleztelek, de a továbbiakban inkább nem ereszkedek le hozzád, mert még a végén elbutítasz !
Neked nem kellett bohócképzőbe járnod mert annak születtél ennyi ésszel hallod! Nem is értem h lehetnek ilyenek mint te ebben a világban el vagy tévedve nagyon, azt se tudod mi az a motor csak h nem tetszik a 41 Le, ezen lovagolsz minthogy utána járnál a dolgoknak! Nevetséges vagy Gyerek!
érdekelne a cipö küldj párképet még a talpárol is elmegyek felpróbálom kedd vagy hétfö neked mikor jó
Öcsike, már késő, beszartam annyit röhögtem a hirdetéseden!
És persze tudás is az ablakban, mert nem jártam bohócképzőbe, ahol megtudták volna magyarázni a dobcsere és átfúvókázás teljesítmény növelő hatását...
Hali!
Thor pitbike csizmám eladnám,alig használt,ára 15 ezer(új ára 32).Nem csak pitezésre lehet használni,kényelmes hosszabb távon is.
félreolvastam.
nem látsz?
Mennyi?:D