Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! HJC FG 15 be alsó állrésznél lévő bogár és szélfogó eladó, most vettem a sisakot de nekem felesleges rá, akinek kell, írja meg mennyit ér meg neki, bolti, új!
Valakinek hibátlan nyíló bukó nyílászáró 10.000 ft
Valakit érdekell-e Suzuki RG? link: http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Hali! Elkelt!
Valakinek valami?
helló megvan még a crm?
engem is ugyanez a fószer,még jó h nincs p.palim,meg már hallottam róla!
KTM lc4 gyújtás elektronika eladó!
helo nekem van aprilia tuareg 125/50 96-os
jelenleg kábel hibája van. ár:150000ft
üdv! Keresek gyerekre(5-7 éves) protektort, bukót. És nem gyerekre (110 kg) kulcsontvédős protektort. Ha van valakinek ne kiméljen, írjon ide, vagy adatlapi emil...
Ha esetleg valakit érdekel:
http://www.kepesmotor.hu/piagg...
Köszömöm a PayPal os hozzászólásokat.
Sziasztok! Van egy pár feleslegessé vált cuccom Sport Pro hoz(Rotax 123). Gyújtáselektronika,sebességváltó,olajszivattyú,hátsó agy féktárcsával,hűtő,első-hátsó sárvédő,lengőkar. Valamint van egy 160-as Polini hengerem is,ami javításra szorul.Szinte ajándék áron adom az alkatrészeket. Akit érdekel: 06 70 40 50 152 vagy atimaister@citromail.hu
Sziasztok
Lenne 1-2 apró alkatrészem.Simson: 16n1 karburátor hiányosan beletört levegőcsavarral,egy nem túl szép de még azért használható kipu,egy jó kipufelfogató és bilincs,s50 gyújtásalaplap gyertyakábel nélkül.Robogó fekvő minarelli:olajtartály+szintmérő,olajszivattyú,1,5grammos görgők,1500 rpm kuplungrugók,variátortárcsa,szíj ezek szép állapotban vannak.Ár megegyezés szerint,jelképes összegért vihetőek.
Szia!
Engem az előbb keresett egy West Roland nevezetű. Rejtett számmal hív Angilából... ja küldi az e-maileket hogy küldd pénzt paypalon.
Eladó 125ccm Kymco Henger,Fötengely+Dugatyú,
itt Elértek a részletekröl :)
http://www.facebook.com/djsony...
Elnézést már csak egy maradt ki:

Az irányára 60e Ft
Sziasztok!

Van egy eladó Spidi motoros bőrdzsekim. Beépített váll illetve könyökprotektorral, valamint kialakított hátprotektor résszel. Mérete 52-es, oldalán zippzárral állítható. Az alján lévő patentekkel nadrághoz illeszthető.
A dzseki rendelkezik egy kivhető belső termo béléssel a hidegebb időszakokra. Belül telefontartó illetve nagyobb irattartó, praktikus zsebek találhatóak.
Állapota makulátlan, kevesebb mint egy szezont használt, és sajnos azóta csak a szekrényben lóg.

Érdeklődni csak e-mailben (a fórumot nem nézem): beno91@gmail.com
A kabát átvétele megoldható Győrben illetve Budapesten, személyesen.
Sziasztok!
Eladók a következő, használt SV1000S motyók:

- gyári első plexi: 5e Ft
- gyári hátsó lámpa, kavicsfelverődés miatt egy 5 mm átmérőjű körben betörve: 3e Ft.
- gyári markolatok, az egyiken egy minimális, 1,5 cm-es vágásnyom, nem feltűnő, csak ha szétfeszíti valaki :) (különben jó állapotban) : 2e Ft
- gyári fék- és kuplungkar: együtt 6e Ft

Ha valakit netán érdekel, kérem jelezzen telefonon vagy mailben.
+36 30 640 3741 email: adam1211@freemail.hu
Eladó 13"os robogó felni. Jó állapotban van, a képen csak vizes.
Honda Xl túra tank zárható sapkával kulcsal,5000Ft-ért ez szinte ingyen van! Ha vkit érdekel 204825065
rajta vok,hamarosan valaszolok.
Nálam már volt ilyen hogy külföldről vették volna meg, előre utalja a pénzt blablabla.. én is kaptam még tavaly egy e-mailt hogy kambodzsából vagy honnan megvennék a motorom és rögtön utalnak, ne foglalkozzak semmivel sem megoldják a szállítást is.

Megadtam a számlaszámom és utána küldött egy e-mailt mintha a paypal küldte volna hogy a számlámra érkezett ennyi meg ennyi zsé (persze nem volt rajta, csak egy mailt küldött mintha megkaptam volna).
Utána jött az e-mail hogy utaljak neki 20ezret a papírok miatt, de utána rögtön vissza utalja....blablabla

Ne dőlj be ilyen külföldi vackoknak!
Sziasztok!
Eladó a képen látható SHOX XL-es méretű 2 részes túra ruha, adok hozzá ajándék ként egy 44-46-os Cycle Spirit túra csizmát is.
I.Á.: 35.000FT További NFO-ért írj!
ha a saját számládon van a pénz vagy a kezedben akkor vihetik a gépet
én nem bíznék meg senkiben enélkül