Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

8000Ft, hibátlan rádiós erősítő.
Robogóra cserélhető dolgaim.
Fenyő,ruhás szekrény.
Mahagóni,tolóajtós gardrob,25cm hosszú 240cm magas 60cm mély.
Fehér 30x22x60cm-es tolóajtós gardrob.
Arany színű ProTaper 28-as kormány 10eFt (használat látszik rajta, de nem görbe)
M-Cax 22mm-ről 28-ra átalakító befogópár 2eFt.

30 622 12 38
sajnos csak a listán szereplő gépek vannak
2 ezer körül gondoltam...ott körül vannak fent használtan, igaz nem gyári KTM mondjuk postával akkor is 4 ezerbe jönne ki nekem, abból meg már új univerzálisat veszek
SzU-22 M3 van esetleg?
Mennyit a adnál érte? :)
130/80-18-as és 110/80-18-as jó állapotú enduró gumik eladók ócsón' mert kell a lé! Ha érdekel valakit küldök képet!
Kodak EasyShare p86 digitális képkeret. Sose volt használva!
Eladó makettjeim listája:
- Revell 1:72 Mig-3 : doboza bontott, 2 főfutómű feketével lefestve, géptörzs összeragasztva és festésre előkészítve "maszkolva"
- Academy 1:72 Spitfire Mk.XIV : doboza bontott, 2 főfutómű feketével lefestve, minden egyéb még érintetlen!
- Academy 1:48 Lockheed P-38L Pathfinder : "gyári", csak a doboz porosodott a polcon
- Revell 1:144 Boeing SST Supersonic Clipper (a doboz 2 makettet tartalmaz) : az egyik gép törzse az öntőforma csonkjáról leválasztva, egyébként natúr
- Revell 1:72 Lockheed F-16B : bontott doboz, feketére festett főfutó
- Revell 1:144 Boeing 737-800 Air Berlin (+típushoz tartozó 2 féle MALÉV-os matrica) : teljesen "gyári", csak a plusz matricát tettem a dobozába
- Revell 1:48 Rockwell B1-B Lancer : teljesen bontatlan
- Zvezda 1:144 TU-160 : teljesen bontatlan

írj ha érdekel valamelyik! árban megegyezünk dorikex@gmail.com
Akkor tárgytalan, köszönöm!
Helló! most látom hogy írtál freemail nem jelezte ki! 4000+ posta a sárvédő! gyári KTM
Szinte új állapotú Sub cső eladó! Kocsiba akár benti hifire is! 30cm átmérőjű. Erősítővel durván szól! Csere érdekel motor kiegészítőkre vagy kp 8000Ft!
A sárvédő mipíz?
ez az ,h hol? mert hívtam én is délelőtt, de olyan mintha ellopták volna az ufók
hangfalak nélkül eladó? csak az erősítő
szia!

hol lehet téged elérni? megvan még a cucc?
Bike-Lift FS-10 első emelőhöz görgős adapter, keveset használt. Az új motoromhoz nem jó. Új ára 11.000 Ft én 8 ezerért oda adom Posta megoldható.

gulyesz@freemail.hu
06-20/520-2038
Helo kawasaki klr 600 cdit keresek 91 es géphez.tibimz@freemail.hu
Helo érdekelne a cdi hejileg mere található?tel szám esetldg?
Helló CBR600RR 2006os első lámpa (akár sérült is) hátsó ülés valamint tükrök hiányoznak nekem remélem van valakinek jó áron előre is köszi
robogó meg van még mi a baja képet tudsz küldeni valamint hol tekinthető meg?
Hibátlan nyíló bukó ablak 124x124-es tokostól 10.000 ft
Hali! Valakinek? Hibátlan karcmentes Technics rádiós erősítő,rds kijelzővel távirányítóval , stb két Videoton három utas hangfallal 12.000ft
Valakinek Samsung Monte?
Karcmentes,még 10 hónap gari,fejhallgató+doboz+töltő+Usb+2gb-os új sd kártya,telenor-os.
Fix 10 k.
Sony Ericcson Vivaz eladó.
Bekapcsoló gomb hiányzik, valamiért nemszól a hangszóró hívás közbe, kihangosítóról működik, valamint softvert kell rajta frissíteni. Töltővel eladó. Az ár fix 9900 ft , csere érdekel.