Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia privátban tudok küldeni listát, msn:hsskft@freemail.hu skype:hsskft üdv
Helló,
engem érdekelne fényképező-gép, esetleg tudsz mutatni egy listát?
Három alkatrész már el is kelt. Úgy tűnik, van aki renovál még ilyen motorokat. Nyilván nem új motorra fogja felrakni
szia van magyar menü bennük. üdv
Mire gondoltál?
Cafe Racer Timeless bőrnadrágom eladó.
Odaadom 9999 Ft-ért, csak vigye el valaki!
http://www.kepesmotor.hu/bor_n...
Honda kulcstartók. 1500Ft/db. Gumi. Ez a 2db van.
Érd: pontshow@gmail.com vagy 30/7779484
Előreutalás után postázom pk: 350Ft.
Kulccsontvédős protektoringet keresek 2xl-est vagy fölötte, olcsóért Ha porosodik odahaza esetleg, akkor mailcím az adatlapomon
végül is,kis munkával valami veterán vasra még jó lehet.
HTC Flyer Android 2 Tablet 1.5 ghz processor wifi bt 7colos kijelző 5 mp hátsó 1.3 elsö kamera 32 gb belsö tárhely karcmentes cserélhető 100 E értékben robogóra laptopra , elérhetőségek az adatlapomon
És eladók ezek is ,
Kihúzol Józsira és veszel 1650-ért...
Szia ! A Fuji Hs 20 menüvel kapcsolatban tudsz már valamit? / van-e benne magyar / Üdv: Jani
Megválnék tőlük.

Honda Cr hengerfej, kuplungdekni és belevaló új gyertya.
Épp az imént írtam választ egy veterános oldalon keresztül érkezett emailre. Ezek alapján még van, akinek szüksége van gyári alkatrészre az utángyártott helyett.
Ezeket a cuccokat nagyszülők garázsának lomtalanítása közben találtam, megmentettem a méh teleptől, hátha valakinek hasznára válik.
Az ariel projektet dobtam az érdeklödés hiányában (nagy tételröl volt szó és nagypénzt belerakni ugy hogy majd elkopik felelötlenség) de megkérdezem van e kissebb tételben.
Szia!
Ariel van még?
Sziasztok
90 ccm -es Yamaha Yoghoz keresek emberi áron kipufogót.Fekvő hengeres 3WF. Ha valaki tud jelezze nekem.Köszönöm
ha ezekből bármit sikerül eladnod légyszíves írd már meg mert komolyan érdekel, hogy ezekre valakinek még szüksége van-e ?
Akciós kamerák fénykéápezőgépek , ujj bontatlan 30-40% os kedvezmény. érdeklödni nálam-

pl: sony hdr-cx250e 55 000 huf
nikon coolpix s9200 46 000 huf
fujifilm finepix hs20 52 000 huf
és még rengeteg más olcsobbak is.
Igen, elfelejtettem, kb. 11-17 között, az a biztos..
Csepel és/vagy Pannonia alkatrészek, világháborús fejfedők, némi Trabant alkatrész.
Érdeklődni emailben, telefonon.
További képek: https://picasaweb.google.com/1...
A ttr oda adom érte ha gondolod
Van egy sisakom krossz sisakom cserébe ha gondolod