Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heó, valaki tud eladó, vagy rendelkezik esetleg egy 93-as évjáratú Yamaha YZF 750R-hez papíros, vagy forgalomba helyezhető VÁZzal? Esetleg, ha el is adná engem érdekelne, lehet (véglegesen kijelentett) külföldi okmányokkal is. kollaristvan@citromail.hu
Sziasztok!
Van 4db ET20-as 7.5x16-os alufelnim,5x115-ös osztókörrel!
Ha valakit érdekel egy normális ajánlatért vihető!
Sziasztok!
Keresek Dellorto SHA 16.xx karburátort, amibe az olajcső is csatlakozik.
Kisebb nem érdekel. Ha valaki rendelkezik ilyennel, szívesen fogadnám e-mailben: morokristof@gmail.com
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Gyertya, tömítés, sárvédők, kuplungdeknik, hengerfej CR-re eladó.

Adatlapomon megtaláljátok a linket, ha frissíteném a linket.
Eladó H4es bi-xenon szettem hibátlan állapotba 4300k-s! 1évet volt kocsiban de nem sokat használva! Az egész szett vihető 15000ftért! Telefonon érdeklődjetek!
Tavaly csináltattam magamnak, munkába jártam kb 1100-1200 km mentem vele! 1 éve áll!
Kapott egy tuningot ami gyári karbival van szóval nincs felhúzva, (95kg-om alatt) egyenletesen gyorsul a Racing Company 120-as tuning óra szerint 80-85 ig!
Tuning cuccok:
Motoforce 70cc alu henger(12-13LE), Tiltás Nélküli Elektronika, Malossi Fly kuplung, Bettella variátor, meg Gianelli Reverse kipufogó. új ékszíj!
Nem lopott kereskedésben vettem adásvételivel, garanciával!
Egy-két karc van rajta, de nem vészes! Nem csörög, nem zörög, fékek jók, gumik újak, normál fogyasztás!
Igazi kis Mide Race!
103.000Ft
Eladó egy veterán Opel Tessék csak tessék
Több kép és info
Vegyétek-Vigyétek!

Blokkoló

Bőrkabát

Gumi

Sziasztok esetleg lenne valakinek eladó bontott kormány és gyújtáskapcsolója? DRZ400 E-re szeretném.
vennék komplet elésö hatso kereket babetta 207es tipushoz nem lyukasat
Samsung s5230 új érintőkijelző eladó, 3500ft + van 3db fólia, és egy törlőkendő hozzá.
40000ft garancia az sajnos nincs mert amcsibol való a kés, amúgy 25 év garanciát válal a cég a késre, úgy hogy nem hiszem hogy valami baja is lesz.
Metzeler 6 DAYS EXTREME 140/80 R18 5500ft
Szintén hibátlan állapotban MICHELIN CROSS COMPETITION 90/90 R 21 6000ft
Hali! Hibátlan állapotban, nincs berepedezve,nincs egy bütyök sem letörve KENDA 80/100 R21 es gumi 6000ft.
Piaggo-hoz / Dellorto PHVA (14) karbihoz van egy 70-s főfúvókám,alapjárati és egy szivató fúvókám illetve alapjárat állító csavarom is van súbertűvel. Mind eladó.

e-mail: szabolcsmeier@gmail.com
üdv! érdekel valakit samsung s5230? 3 hónapja lett érintőképernyő cseréje, újra! 1-2 apró karc van rajta.
30/2243716 vagy vcsabi@enternet.hu
hali öt kérdezd+!
egyezik a zip-ével!

http://www.kepesmotor.hu/zar_r...
A Népstadionnál,a Dél-pesti kórháznál és Pécelen tudok kulcsost aki zár alapján gyárt új kulcsot.(Teljesen legális!)Kb 3e egy darab kulcs.A Népstadionnál levőt a barátunk (google) is dobja.
Helló!Köszi,de nem a sajátom!A Haveré!Viszont 1961 évj 5800 ccm és minden elektromos benn kivéve a vissza pillantó!Már akkor ilyen verdákat csináltak!Érdekessége hogy Zuk autóból Buick electra 225 be sok minden jó!ÜDV TIBI
van valakinek eladó gyújtáskapcsoló Zip-hez? elhagytuk a kulcsot
nagyságrendileg? meg vmi garancia van rá?
LTZ400
Na ezt nézzétek meg!
www.sportmotor.hu/motoros_kepe...
680.000-irányáron...
ilyen csak a mesében van