Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó vagy ruhára cserélhető..kesztyű, nadrág..stb.
Keresek k5 750-es gsx-r-hez deklivédőket.
Helló! Cserélném Sub csövem motor kiegészítőre vagy amit ajánlasz! Lehet az pl. irányjelzők bármi! Írj meg egyezünk! Jól szól főleg kocsi csomagtartóba erősítővel! Vagy akár benti szobai hifibe is! Garanciát is vállalok hogy nincs baja!
Szinte INGYEN! TŐLEM a LEGÓLCSÓBBAN!
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létezo "majdnem" összes motortípushoz!Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám! Innen a fórumról több embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyujtése"
hello elado vagy cserélhetö 125 és 200 ccm közöt edurora 150/50 4t suzuki robogom érdeklödni mailban renato6@fremail.hu kb.-ba 120 ezer de alku képes vagy sok alkatrészem is hozzá majdnem egy kis után futonyi ha kell
hello papiros vazat vennek Aprilia af1 replicahoz 89 es evjarat
GoPro HD Hero2 Motorsports Edition kamera összes tartozékával (-1 íves öntapadós tartó), újszerű-, sérülésmentes állapotban eladó. Idén februárban vásárolt, még garis. Bővebb info a kameráról: itt
Ár: 75eFt
belgarda kukac gmail pont com
Eladó a képen látható ONE INDUSTRIES HART AND HUNTINGTON sisak.
Méret: MD, 57-58 cm
Amerikából rendeltem tavaly.
A sisak nagyon jó állapotban van mint a képeken is látható!
3F Vision szemüveggel.
Kérésre több infó!
iÁr: 40.000 Ft
valami occo robcsi az asszonynak kormány nem kell,jó nnekem a pazzaz
Piaggo-hoz / Dellorto PHVA (14) karbihoz van egy 70-s főfúvókám,alapjárati és egy szivató fúvókám illetve alapjárat állító csavarom is van súbertűvel. Mind eladó.

e-mail: szabolcsmeier@gmail.com
Ha valakit érdekel esetleg van egy eladó PowerCommenderem Suzuki GSX1400 hez 02-06 évjárathoz! Ha valakit érdekel írjon képet árat emailba vagy telon!
Bogyó mindketten személyesen ismertek miért nem hívtál fel? Van még olcsó motor, mond mi kell?

Illetve neked lenne egy Renthal Fatbar kormány a motorodra, ha jót akarsz.
pedig a robcsira én is vevő lettem volna,de nem jött válasz
Elkelt néhány óra alatt. Van még egy supermotóm eladó szintén nagyon jó áron. Érdemes telefonálni inkább!
Sziasztok lenne egy nagyon jó állapotban lévő AGV NEW BALI (matt festésű) "M"-es méretű sisakom ELADÓ! 15 ezer forintért oda is adnám.
Motoreladás miatt eladók a következő motoros felszerelések Budapesten:
Garmin zumo 660 (irányár: 120.000Ft)
Interphone cellular line full face (irányár: 25.000Ft)
Bering bőrkabát XL (irányár: 65.000Ft)
Bering Explorer bőrnadrág 2XL (irányár: 40.000Ft)
Forcefield protektor-ing, méret:L (irányár: 35.000Ft)
Forcefield gerinc-protektor (irányár: 20.000Ft)
Dainese Torque in 42-es csizma, kis sérüléssel (irányár: 30.000Ft)
Abus City Chain X-Plus 150cm (irányár: 25.000Ft)
Moto-detail túratáska-pár, teljesen új (irányár: 20.000Ft)
Moto-detail tanktáska (irányár: 5.000Ft)

Képekkel itt lehet megnézni: link

Érdeklődni lehet: nagygabe kukac gmail pont com
Ez az.A kép ratyi...
igen megpróbálok ide...
Tudnál esetleg képet tenni róla?
Köszi,
http://www.kepesmotor.hu/robog... Bocsi nem tudom pontosan de asszem ez fekvő. Ha érdekel
KTM alkatrészek eladó! Tank,fejidom,lánckerék,és sm első sárvédő! hibátlan!
GIVI Túradoboz 6000ért valakinek?2 kulcs,zárható,fényvisszaverős,csíkkal...jelenleg DT125R en van...
Ha esetleg valakit érdekelne :)