Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

14ezernél nem fossa el magát a váltó...
Ja én az egészet kifizetettem volna,és még örülhet,ha ennyivel megússza...
A hayabusámnál ezt eljátszottuk..Fizetett is az ember. nem keveset!
Amikor utólag kiderült,hogy blokkcserélt.Igaz baja nem volt.de csalást követett el! Amiért külön is jár a bünti.. Az első tulajoknak sok van a vállán eladáskor..
Ó bakker, most csináltam polár pulcsiból. Kár, pedig hogy kerestem én ilyet.
kormányvégsúly: 4.000 Ft
Suomy Vandal plexi: 12.000 Ft
eladó ha valakit érdekel.
Eladó jó állapotú robogó hátsó felni. 13"os. a képen csak vizes.
Megduplázod az összeget és a Tiéd is
1000 forintért viszem
nem mondhatod hogy pofátlan vagyok mert 4 számjegyű az ajánlatom
Sziasztok!

Keresek Kawa ER-5 óracsoport házat. Használt de nem törött érdekelne. Lehet komplett óracsoport is, bár nekem csak a házra lenne szükségem. Ezen kívül keresek még Kawa ZRX 1100-hez légszűrő házat.

Üdv:
Peti
Üdv mindenki! Eladó a mocim, részletek a linkben leírva!

http://www.kepesmotor.hu/mz-tu...
És még annyit, hogy árat Te mondasz rá!
Mitas C-05 80/100-21 krossz gumi jó mintával. Kérésre csinálok róla több képet. Érdeklődni 0630/843-0232 vagy david46@vipmail.hu
Szívesen ,
köszönöm.
Hali, eladok vagy cserélek 2db Suzuki RG 80-t. link: http://www.kepesmotor.hu/suzuk... levan írva minden.
Mi a problémája a vevőnek? Hogy törőt idom szakadt a ülés ?
Ezek láthatok nem lehet eltitkolni Őrizd meg a hirdetés de kétlem hogy perre menjen valaki 10,000-15,000 forit miatt


Fél éve vetem egy bamditot 2004 éves évjárat első tulajos (az az mindent tud a motoról ) 13800 km-erel elég hihetetlenek tűnt de állitóta hogy ennyi van benne és nem piszkálta a órát ezt rögzítettük is adás vételibe Kőölsöre át tekintetem belet indítva de nem mentem vele mert feleslegesnek tartottam ,mondom mi baj lehet ennyi kilométernél
Haza vittem és csak viszkedet a seggem mondom megyek vele egyet felmentem vele pályára és a váltó 4-esbe búg 5-ösbe nagyon búg (váltó hiba kopás ,pikkelyesedés miatt csinálta ) rögtön szóltam is neki hogy gond van
Elsőnek ö is ockodot hogy foglakozón velem
Csak hogy belső hibáról van szó és szakértővel bizonyítható a váltó nem egyik napról a másikra kopót el
Mit neki is kellet hallania egy , vagy nem irtunk valós km állást a adás-vételire kettő, ( csak úgy jegyzem meg erre a problémára rá is kérdeztem szóba )(mellesleg a próbán nem is hiszem elő jött volna mert kimegy pályán 160-nal próbálni max csak a házak között oldalam volna , de csak nagy sebességnél volt halható probléma )

Végén meg állapodtunk hogy szerviz költség öt terheli 50 %-ba én meg a másikat állom

szóval ilyenek miatt lehet vitás ügy és nem törőt idomon szakad ülésen
maradék wr cumók
30 ezer ft ért atram neki ugy hogy plusz fej idomal plusz komplekt hátso kerékel
tényleg motorikusan pöc röf elmontam neki mindent 2 szer montam neki hogy probálja ki tesék it van a hirdetési linkem itis lehet látni hogy szakat ülés stb élöbe meg fölleg és akor mér vitte el utána meg szét szedi othon és bajai vanak vele nem értem..



http://aprod.hu/hirdetes/yamah...
Próbálok segíteni neked is és a többi kedves úri embernek
3 nap érvényesség igen is van használt járműre is
De csak nem látható hibákra (értsd : motor ,váltó, fék .........)
A többit nem lehet eltitkolni ez jelenti meg tekintet állapot
Karosszéria ,műanyagok ............itt kivételt képez ha valaki sérülés mentesnek adja el, és kiderül hogy nem az mert javítót,ujjra fényezett..................stb

A te esetebe műanyag egyértelmű .benzi meg gyanítóm szállításnál folyt ki a túlfolyón
na most ha elmondtad neki és a vétel áron látszik hogy mennyivel olcsóbb ez téged igazol

Mellesleg rendőrség nem foglakozik ilyennel ,ha valaki ilyet akar elindítani polgári perre kell vinni-e ( csak az pénzbe kerül nem is kevésbe és nem mindegy a perelt összegaránya a befektetéssel sem. Idő ,pénz...............stb )


További szép napot
csak fura ez érted ha kel küldök neked képet ki vülröl lehet látni én asztis fel ajálotam neki hogy menyen velée egy kört ö nem ö megy de mondom ki kéne probálnija de ö nem rakjuk be a kocsiba ránézet kivülröl lehet ugyis látni a töréseket és utána meg haza megy hogy szét szete és ez töröt a burkolata mondom eszt élöbe is lehet látni... de tényleg ha kel elküldöm a képeket ami herdetésbenis volt ugyis lehet látni hogy nem a legszebb nem az hogy élöbe...
nincs 3 nap, csak a kereskedelmi forgalomban, az új termékre. Menjen a rendőrégre, majd elhajtják.
sziaa nem csak az adatai meg az övé let be ir va egy yamaha mintet atam el neki de ö kömolyan gondolja hogy megy rendörségre stb mondtam neki hogy probálja ki ö nem egy idösem uriember volt hogy unokájának veszi meg és hogy most én vigyem el tölle mert 3 napig kötelezö vagyok vissza veni de aszt nem értem helyszinenis láta hogy repedt a burkolat. meg hogy az ulés hogy van felfogatva de megse nézte rendesen it.
ha beleírtad az advétbe, hogy megtekintett, kipróbált állapotban vette meg nincs gond. De amúgy sem éri meg ilyen miatt perelni, valószínűleg üres fenyegetés.
sziasztok lene egy kérdésem hogy ha elatam egy robogot olcson kijöt az ember bese inditota meg se nézte én elmontam a problémákat és ö haza ment és irt egy e-mailt hogy ennek repetek törötek a burkolatai és hogy szoltam neki hogy van bene benzin és kifojt a kocsijában és hogy orán száján folyik szoval ilyenekel bombáz engem ilyenkor köteles vagyok vissza cserélni a motort mert engem valami be perlésel fenyeget.. köszönöm a tanácsokat!
Én most éppen Scott williamet hülyítem az emilekkel, de ugyanerre a quadra már rácsapott fred.mic556 is. Milyen érdekes, mindkettő paypalizna, és a szállítást, shippinget is intézné.....Mindezt egy 130ezres quadra... Hihető

Ja és a két levél tartalma szóról szóra ugyanaz, amit küldtek