Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt van: majlo14@freemail.hu
adj egy email címet. ott folytatjuk
!KERESEK!

14-es gyári Dellorto karburátort Aprilia Rs 50 (1998)-ashoz. Árral, képpel várom az ajánlatokat akár ide, de jöhet freemailomra is: kadar96@freemail.hu

Üdv.
Szia!

Sajnos nincs!
oldalsztendered nincs véletlenül?
Meg ez is!4x114,3 15 coll 50% gumikkal!
Eladó ha valakit érdekel!A többit privátban emailben
Westfalia Technica inkább erősítők vannak ilyen márkájúak de hangszórókat is gyártanak. Googleba utánna tudsz nézni. Ha érdekel.
husqvarna sm 610-hoz valaki tud alkatérszeket bizniszelni? (vezérműlánc és hengerhez tömítéskészlet)
Eladó KTM hátsó felni, féktárcsával, lánckerékkel, hátsó féknyereggel, fékcsővel, tengellyel, úgy ahogy a képen látod. A felni 2.50x18". Úgy tudom 1992-es évjáratból való. Lehetőleg egyben eladó! Irányár: 15.000 Ft. Itt a barátom telszáma: 0670/256-8971
oké
A számom lemaradt 06-30-465-2397
Sziasztok!Eladó Eladó a képen látható Simson motorkerékpár Egerben.A motor napi használatban van.A blokk felújitott (csapágyak,szimeringek,új kuplung,új porlasztó).Második tulaj vagyok.Vannak szépséghibák nem tökéletes.Az ár irányár 55000FT,alkuképes.
Délutan leirom most még dolgozom :)
milyen márkájú benne a nyomó?
Sziasztok!

Van pár eladó cuccom:

1. Suzuki DRZ első cross sárvédő 5000 ft
2. Suzuki DRZ E méterszámláló 10000 ft
3. Suzuki DRZ E-S-SM első szinter fékbetét Bendix márkájú 7000 ft
4. Suzuki DRZ E K5 extrákkal leszervizelve majd 1,5 év műszakival 650.000 ft
5. Metzeler Racetec Slick Compk 2010esek szép állapotban 120/70 8000 ft, 190/55 12000 ft
6. 150es Freestyle Snowboard kötéssel 44es cipővel együtt 12.000 ft

Postázom is a cuccokat!

Üdv: Edem
Hello :) azt hiszem 30as atmerőjű kocsiba hasznaltam erősitővel nagyon jol szol szinte uj szeru allapotba garanciat is vallalok ra hogy nincs baja!
KINEK MENNYIT ÉR ...ELADÓ ......

HONDA CR HÁTSÓ FÉKTÁRCSA ELADÓ HIBÁTLAN külső átmérő 220mm, belső 118mm felfogatás , 4X14.2 vastagság 4mm ...jó állapotba ,nem vállas
Drz hátsókerék eladó 2007 évjáratú...elérhetőség adatlapon

ESETLEG HA VALAKI DR 650 SE BE SZERETNÉ HASZNÁLNI A DRZ HÁTSÓKEREKET 43. FOGASKERÉK 240 FÉKTÁRCSA ÉS TÁVTARTÓ VAN A KERÉKHEZ PERSZE + PÉNZÉRT (ezzel ki tudod küszöbölni a 17 drága krossz gumit ..használtba lehetetlen beszerezni az új meg 20eft körül van a guminak)

Alu betétes kézvédőt beszámolok vagy esetleg dr 650 se re való sportdob csere érdekel...
Eladó Sv idomok!
Teljes oldalidom(gyári verzió)25000Ft.
N-es hűtővédő 10000Ft.
Üléspúp 8000Ft(GSXR stílusú).
Mind üvegszállas műgyantából készült új fényezetlen idom.
06303210309 bali105gsxr@gmail.com
itt a működö link a az alábbi hirdetéshez
supermoto ruházat
engem érdekel a subcső, írj róla pár szót , mekkora , milyen nyomo van benne stb, aztán kitalálunk valami rá
eladóvá váltak az alábbi motoros ruháim (supermotohoz használtam)
egyrészes bőrruha 52-es 180cm/78kg max
40000huf

sisak 57-es L20000huf

csizma 41-es20000huf
Sziasztok !
Eladó a képen látható 600-as Banditám. 3 éve van nálam ezalatt nagyon vigyáztam rá kényeztettem mindenfélével, megvásároltam rá minden olyan kiegészítőt amire egy túramotornak szüksége lehet komolyabb túrákra. A motort nem volt törött minden eredeti tartozéka megvan. Azért alakítottam át mert nekem így jobban tetszik . Fogyasztása 4-5 l(sebesség függvénye). A szezonra teljes mértékben felkészítettem. Az uj gazdájának valóban csak tankolni kell bele. Na de nézzük a extrákat. LEO-VINCE sportdob(gyönyörű hang), GIVI MAXIA 55l-es zárható hátsó doboz(Két zárt sisak is elfér benne), szinre fújt hasidom(a sportosság jegyében), BUKÓGOMBA (a motor védelméért), szélesebb tükör( jobban lehet benne tájékozódni), Egyedi FEJIDOM, MINI INDEX-ek. Tavaj vásárolt uj PIRELLI gumik(kb 2000Km van bennük), BAGSTER TANKBŐR TANKTÁSKÁVAL(50.000Ft), HARRIS markolat. Két darab gyujtás kulccsal, friss műszakival. Egyszóval érdemes megnézni! Mindent természetesen nem tudtam leírni de ha kérdésed van akkor hívj vagy e-mail.Természetesen az ár az emlitett extrákkal együtt értendő.