Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó dzseki, meg ez a túlfeszültség levezető
Csere is érdekel, műszaki cuccra (telefon, játékkonzol, pc alkatrész esetleg, főleg ilyesmik).
Sziasztok!
Eladóvá váltak szeretett motorjaink:
2002 Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa
2003 Suzuki GSX-R 750
2006 Aprilia RXV 550
Az árak megegyezés alapján.
E-mailben érdeklődjetek (adatlapon van) kérlek, mert ott bővebb leírást tudok adni.
Eladó új rajtszám tábla:2000 ft Ktm szivacs 1000 ft a postát én állom
Sziasztok!

Tudnátok nekem tanácsot adni?
Egy szép ledes hátsó indexet szeretnék venni relé-vel együtt, + 1 rendszámtáblatartót (most a gyári van fent) a motoromra. Yamaha R1 2002-2003. Hol nézzek ilyet és milyet ajánlotok?
Előre is köszönöm!
az tuti hogy elnyűhetetlen :)
használtan......
egyik ismerős építőiparban melózott, ott adogatták el az ilyesmi holmikat amikor olyan 80% felé volt a cucc
azóta van benne jópárszáz nm gipszkarton meg lindab csavarozás
úgy hogy 80000-ért ajándék! ez alatt nem adom!
én 26000 találtam akksit, töltőt meg 32000-ért
a töltő vagy 15 pénz meg az akkuk darabja is kb annyi

nekem ennek egy régebbi testvére van már gyengécske a lelkem de szeretem még mindig
Doboza sajnos nincs meg 2db akksi töltő.
Doboza töltője van...? vagy csak a gép
legyen 80 és a tied! vagy 50+ még esetleg egy hd kamera
50eft már küldheted is............. vagy csere valamire
Babi néni megy a strandra...
Eladó cross első gumik 90-90/21 ,80-100/21 képeken látható állapotban ...3000ft/db hívj megegyezünk
ELADÓ NAGYON JÓ ÁLLAPOTBAN LÉVŐ 120-80-18 MITAS ENDURO GUMI 1 cm barázda mélység, CSER 17 ENDURÓRA VAGY 18 KROSSZ GUMIRA(csak hasonló állapotú érdekel )
basszus, ahogy így olvastalak azt hittem, egy 16 éves kisgyerek írogat, de látom, te már 22 vagy.
Lehet csicsázni, de ez a lejtő teteje. Egyre olcsóbban fogják eladni, egyre inkább a hülyegyerek kategória lesz, főleg a neonokkal. Aki komolyan veszi a otorvásárlást ránéz és továbbmegy, nem csak a szín miatt, hanem azért is, mert ordít róla, hogy kókányol a gazdája. Na meg, ha nem gyári a fény, ami még ha karcos is, de értéknövelő, az első gondolat az, hogy törött volt.
Nem mindenki akar bohócot játszani a forgalomban, az utcán. 15 évesen még talán menő ez, de 20 évesen villogj nagymotorral vagy kocsival, ne egy öreg ZIPzárral.
Krossz szemüveghez letépő ELADÓ. Lyuktávolság 155mm (gy. k.: 15,5cm avagy 0,155 m)
HEBO gyártmány.
10db/csomag, egy csomag 2000Ft.
30 622 12 38
Hello!még mindig keresek Aprilia RX-hez ledes hátsó lámpát aki tud írjon:)
Köszi, de nem
Az mi?
A 710-es alkatrész eladó esetleg külön?
Német márkával tudnék fizetni,,,
vmennyit rádobsz a robeszra cserélhetünk...
Ha annyi pénzem volna, nem foglalkoznék evvel a Joggal
ugyan dehogy...Egy hengerfejtömítés kell bele meg 1-2 szimering
Mondjuk ha szépre akarod megcsinálni, akkor biztos menne rá lóvé bőven