Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ráfizetsz még 600 pénzt aztán mehet a buli
De XR 400 csere érdekel!
gondoltam hogy nem fog tetszeni, de afölött meg nemigen érné meg nekem
mire menne addigra simán ott lenne 50 felé
Nem veszem sértésnek, de az kevés. Akkor összerakom és úgy árulom, mert úgy még kereshetek rajta
Ízlések és pofonok mi? Én sem szeretem a kisgépeket főleg a robogókat, de aki szereti az szeresse! Se Kawasakit se Monsteres támogatást nem várunk a színtől csak egy valódi nyárias robogót. Most egy fekete színű robi olyan hétköznapi, búúú már megint egy fekete robogóóó blöeee... és a többi.... de ha megjelensz egy kis extrém színösszeállítású robival már egyből nem úgy néznek rá mint a többi rokonjára, hanem akkor már kicsit megnézik, egyeseknek megtetszik vagy megvennék már csak ha a nyárra is arra jó hogy ide oda elmenjen vele az ember, vagy leugorjon vele a strandra. De már kész van és a végleges döntés neon zöld és narancssárga lett. És az eddigi válaszok alapján mindenkinek jobban bejön mint egy full fekete vagy egyszínű robogó. Még rádobunk 1-2 kék neon-t és akkor már csajozhatsz is vele.
Lámpa és plexitartó konzol.

Króm, párban, teleszkóp átmérő 31-36mm,kar hossza 75 mm. rezgéscsillapító gumival.

4000 Ft

AZ ÁR 1 PÁRRA VONATKOZIK!

gulyesz@freemail.hu
ha nekem írtad irányár 40000Ft
ps2 25.000Ft
5 ezer menyire ajánlat?
annyiért megcsinálnám jégmotornak a gyereknek télig
Eladó a képen látható FOX 360 ENTERPRIZE ( XXL ) a próba erejéig volt rajtam nekem nagyon nagy !
de fő a pozitív gondolkodás? ez király volt.
Eladó egy Yamaha Jog 27V, a képeken is látni, hogy kitűnő esztétikai, és motorikus állapotnak örvend!
Amúgy így vettem, elméletileg működőképes volt, csak azért lett szétszedve mert a gyerek ennek agyújtását akarta rárakni egy másik motorra, de nem lett jó, ezért eladta darabokban!szemmel láthatólag megvan mindene, komolyabban meg még nem nyúltam hozzá
Idomok közül valami repedt, van ami törött, van ami nincs meg, de fő a pozitív gondolkodás!
Várom az ajánlatokat!
Sziasztok elado af1 idom hátso elsö tank és egy kipufogorendszer dobbal a piros nem elado
Sziasztok!
Ha ajándékozni szeretnétek Itt lehet bármiről, bárkiről pirografált képet, kulcstartót készíttetni, Ügyes a srác, megéri. Az oldala még nem készült el teljesen, de a facebookon. is fel lehet vele venni a kapcsolatot.
mennyi a bicikli vagy mire cseréled?:D
Ha eladni akarjátok, maradjatok a gyári, vagy szolid színeknél, nemtudom mi ez a zöld mánia, de ettől még nem lesz Kawasaki belőle, meg a Monster se fog támogatni.Ez volt a jótanács, saját véleményem meg, hogy körbehánynám
Amit linkelté mért nem jó?
Heló
Ps2 mennyi?
Eladó egy DRV-B709 720p 140fok látószögű kamera. Tud folyamatos felvételt illetve 1/2/5 perces ciklikust a legelső felülírásával végtelenítve.

Sajnos akinek rendeltem nem jelentkezett, áron alul megválnék tőle.
Új, csak tesztelve volt, dobozában, autós töltővel, HDMI kábellel, tapadókorongos tartóval. Szabvány HR rögzítése van, (négy körmös, mint a naviknak.)

Ár 10.000Ft

Termékinfo


Próbavideó a Sportmotor konvertálása által némileg lerontva(de így sem rossz):
Hali ! Nem érdekel valakit 42 hátsó ktm re való fogaskerék?cserélném 44-45 re:)
ezt benéztem
:) ez most a boltba akciósan 186000ft úgy hogy nem sok a nulla!
Sok a nulla
Makita BTP 140 FRE ütvecsavarozó ELADÓ 100000FT
Bukógomba + emelőszem eladó